Pół bliźniaka pod Stargardem
DOM NA SPRZEDAŻ MAŁKOCIN,
Na sprzedaż - pół bliźniaka z dużym ogrodem w Małkocinie, gm. Stargard
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Małkocin,
zaledwie 7 km od Stargardu i ok. 30 km od Szczecina (wygodny dojazd drogą ekspresową).
Lokalizacja i otoczenie miejscowość z pełnym zapleczem - szkoła podstawowa z halą sportową i nowym boiskiem, dwa sklepy, zabytkowy kościół, pałac z parkiem dendrologicznym, klub sportowy, doskonałe połączenie komunikacyjne - kursują autobusy stargardzkiej komunikacji gminnej,
spokojna okolica, sprzyjająca rodzinom z dziećmi oraz osobom poszukującym odpoczynku od miejskiego zgiełku.
Opis nieruchomości dom po remoncie i rozbudowie w 2000 roku,
wymienione instalacje: elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna,
ocieplona elewacja i dach, wymieniona stolarka okienna,
budynek w dobrym stanie technicznym, do odświeżenia lub niewielkiego remontu,
Atuty działki duży, zadbany ogród z nasadzeniami, oczkiem wodnym i budynkiem gospodarczym,
przygotowane fundamenty pod trzy garaże (w tym jeden z kanałem),
doprowadzona instalacja elektryczna do garaży i oświetlenia ogrodowego.
Dlaczego warto?
Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób poszukujących domu w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy,
z przestrzenią do życia i rozwoju. Duży ogród, fundamenty pod garaże i solidny stan budynku dają wiele możliwości aranżacyjnych i inwestycyjnych.
Niniejsze informacje zostały zestawione na podstawie oświadczeń i materiałów dostarczonych przez sprzedającego/wynajmującego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.
W celu ich weryfikacji prosimy o kontakt z opiekunem oferty.
Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:
EU - użytkową (kWh/m2*rok): 138.90; EK - końcową (kWh/m2*rok): 222.63; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 173.89; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.04; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 48.24;
Niniejsze informacje zostały zestawione na podstawie oświadczeń i materiałów dostarczonych przez sprzedającego/wynajmującego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W celu ich weryfikacji prosimy o kontakt z opiekunem oferty.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
580 000 PLN
3
91,90 m2 Zobacz ofertę