Zostań Reklamodawcą

Zostań Reklamodawcą

Pokaż swój biznes na portalu DobryAdres.pl
Zamieść u nas swoją reklamę!


Prowadzisz biznes, lub świadczysz usługi powiązane z branżą nieruchomości?

Możesz dotrzeć do tysięcy użytkowników portalu dziennie, którzy właśnie poszukują swoich wymarzonych nieruchomości...
... a przy okazji mogą zapoznać się z Twoim produktem lub usługą!

Dlaczego akurat u nas?

Portal DobryAdres.pl w chwili obecnej jest już największą bazą ogłoszeń nieruchomości w regionie Pomorza i Pomorza Zachodniego, dlatego jest często odwiedzany przez szukających wymarzone nieruchomości.

Ruch jaki generuje strona, to ludzie szukający nieruchomości, wertujący ogłoszenia w poszukiwaniu dobrej oferty, dlatego proponujemy możliwość reklamy u nas firmom z branż powiązanych z nieruchomościami - budowlana, projektowanie wnętrz, akcesoria dla domu, remonty i naprawy a także usługi i inne.

Proponujemy miejsce na baner reklamowy, który po kliknięciu będzie odsyłał do Twojej strony.
Banery ulokowane są w zawsze odwiedzanych miejscach, takich jak strona główna, lista ofert, strona konkretnego ogłoszenia.
Miejsce reklamowe nie należą do żadnej sieci reklamy internetowej, dzięki temu baner nie jest automatycznie blokowany przez programy typu AdBlock.
Możemy zapewnić wyłączność reklamy na branżę, a także umożliwiamy częściową geotargetowalność - jeśli masz kilka oddziałów swojej firmy - możesz przypisać osobne banery z przekazem reklamowym lub danymi kontaktowymi i stroną linkującą na oddzielne miejscowości.

W trakcie trwania reklamy otrzymujesz od nas raport z ruchu, który przekierowaliśmy na Twoją stronę dzięki reklamie.Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Informacje o prowadzącym serwis dobryadres.pl
Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomościami
siedziba: 70-377 Szczecin ul. Garncarska 5/U7 | KRS: 0000036182 | NIP 8511035825 | REGON: 810702873 | TEL: 91 485 04 59