DZIAŁKI SZCZECIN - ogłoszenia DobryAdres.pl
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

działki Szczecin

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 260 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
SZCZECIN, SKOLWIN
260 000 PLN 853 m2
Działka na Wzgórzach Szczecińskich, ul. Melodyjna
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, SKOLWIN
Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 853 m2, położona na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych na Wzgórzach Szczecińskich, przy ul. Melodyjnej. Warunki zabudowy działki zakładają: - zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, - maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy 13%, - minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego 70% w stosunku do powierzchni działki, - szerokość elewacji frontowej w granicach: 12,0 - 18,0 m, - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej mierzona do okapu w przedziale 3,0 - 4,5 m licząc od średniego poziomu przed głównym wejściem do budynku, - geometria dachu: dla głównej bryły budynku dach stromy minimum dwuspadowy o kącie nachylenia połaci 30 - 45 stopni i wysokości do kalenicy w przedziale 7,0 - 9,0 m od poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku. Media dostępne na działce: woda i prąd. Gaz w drodze. Odprowadzenie ścieków sanitarnych i wód opadowych do zbiorników bezodpływowych. Działka ogrodzona. Dojazd samochodem do centrum Szczecina (Brama Portowa) zajmuje około 25 min. Dojazd do centrum Polic około 10 min. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości około 300 m (4 min.) od działki. UWAGA!!!UWAGA!!!UWAGA!!! Dodatkowo istnieje możliwość zakupu projektu domu wraz z pozwoleniem na budowę w cenie 25 000,00 zł. Zapraszam na prezentację. Więcej zdjęć oraz ofert prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości PL **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.
260 000 PLN
853 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, KIJEWKO
365 000 PLN 1022 m2
Kijewko - działka pod wolno stojący lub bliźniak
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, KIJEWKO
Oferta na wyłączność. Ofertą sprzedaży jest działka oznaczona literką H położona w dzielnicy Kijewko, która obecnie zmienia się w "sypialnię" Szczecina i prężnie się rozwija. W okolicy liczne zabudowania jednorodzinne lub bliźniacze. W niedalekiej odległości znajduje się dyskont Inter Marche, Społem, Żabka, a także apteka, kościół oraz inne lokale użyteczności publicznej. Okolica charakteryzuje się niską zabudową i bliskością zieleni, gdyż teren Kijewka otacza Puszcza Bukowa. Kształt działki regularny - prostokąt - w przybliżeniu 27x40m. Dojazd do działek zapewniony poprzez drogi wewnętrzne sprzedawane przyszłym właścicielom w udziałach w cenie 5.000zł (dodatkowo do ceny). Działki objęte są planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu elementarnym D.B.5057.MN,U, a do najważniejszych zapisów planu należą: - maksymalna powierzchnia zabudowy 25%, - dachy strome - minimum 30 stopni, - maksymalnie 2 kondygnacje, - maksymalna wysokość 10 metrów, - minimalna powierzchnia biologicznie czynna na poziomie 65%, Media takie jak prąd, gaz i woda w drodze. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe! Kompleksowa usługa gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Tylko u nas! Przy każdej transakcji zakupu lub sprzedaży, otrzymają Państwo imienny bon rabatowy w wysokości 20% na cały asortyment sklepu Farbiarski! W asortymencie szeroki wybór farb od znanych i sprawdzonych producentów jak Tikkurila, Beckers oraz Jedynka, a także farby przemysłowe oraz akcesoria malarskie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
365 000 PLN
1022 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Szczecin, Warszewo
1 050 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Szczecin, Warszewo
OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ POŁOŻONEJ W ATRAKCYJNEJ CZĘŚCI WARSZEWA (Podbórzańska) - W BARDZO BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI OD LASU - ok. 100m. NAJLEPSZA LOKALIZACJA NA WARSZEWIE Działka w planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowie jednorodzinną: -minimalna pow. biologicznie czynna 50% - maksymalna powierzchnia zabudowy do 30% - maksymalna wysokość 2 kondygnacje nadziemne, nie więcej niż 9m do kalenicy - możliwość wybudowania dwóch pełnych kondygnacji. Media: - prąd na działce skrzynka - gaz na działce skrzynka - woda bezpośrednio przed działką - kanalizacja bezpośrednio przed działką Dostępna działka - 1052m2 Dojazd drogą asfaltową z chodnikami oraz latarniami - droga wewnętrzna wykonana z polbruku. UNIKATOWA LOKALIZACJA. OSTATNIE DZIAŁKI W TEJ LOKALIZACJI. Ogród w ekspozycji południowo - zachodniej - słoneczny. Działka nie leży bezpośrednio przy głównej drodze. CENA - 1000 zł/m2 - NIE PODLEGA NEGOCJACJI. W sąsiedztwie działki, nowe domy jednorodzinne (prestiżowa lokalizacja), Las w odległości 100m. Dostęp do komunikacji miejskiej - autobus ok. 200m. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Krawczyk (licencja nr: 18339) -------------------------- POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI - POSIADAMY OFERTĘ KILKUNASTU BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU. NASZ INDYWIDUALNY DORADCA W PROFESJONALNY SPOSÓB POMOŻE WYBRAĆ NAJLEPSZĄ OPCJĘ DLA CIEBIE *Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
1 050 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, WIELGOWO
590 250 PLN 3935 m2
Działki w Wielgowie
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, WIELGOWO
Posiadamy do sprzedania działkę o pow. 0,3935 ha, położone przy ul. Tczewskiej w dzielnicy Wielgowo w Szczecinie. Według Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone są pod: Funkcja dominująca: produkcja, magazyny, składy, logistyka, usługi Funkcje uzupełniające: ogrody działkowe, istniejąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (dwulokalowa). Dojazd drogą asfaltową, główną wjazdowa do dzielnicy Wielgowo, od strony drogi krajowej S3 i autostrady A6. W odległości ok. 800 m od działek powstały zabudowania komercyjne, a w odległości ok. 200 m znajduje się nowopowstająca Specjalna Strefa Ekonomiczna Dunikowo - Dunikowo Business Park. Do sprzedania również dwie sąsiednie działki o pow. 0,3936 ha i 0,4819 ha. Bardzo bliski wyjazd na autostradę w dwóch kierunkach, w stronę Berlina i Poznania oraz w kierunkach morskich kurortów. Media: woda, kanalizacja sanitarna, prąd, gaz ok. 800 od działek, przy ostatnich zabudowaniach. Klasa użytku - ŁĄKI V. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia w Obrocie Nieruchomościami oraz Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Informujemy, że administratorem danych osobowych, pozyskanych na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie/zapytanie w sprawie oferty nieruchomości będzie firma Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 §1. Treść ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszą firmą Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania odpowiedniej zgody. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
590 250 PLN
3935 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, WIELGOWO
674 660 PLN 4819 m2
Działki w Wielgowie
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, WIELGOWO
Posiadamy do sprzedania działkę o pow. 0,4819 ha, położone przy ul. Tczewskiej w dzielnicy Wielgowo w Szczecinie. Według Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone są pod: Funkcja dominująca: produkcja, magazyny, składy, logistyka, usługi Funkcje uzupełniające: ogrody działkowe, istniejąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (dwulokalowa). Dojazd drogą asfaltową, główną wjazdowa do dzielnicy Wielgowo, od strony drogi krajowej S3 i autostrady A6. W odległości ok. 800 m od działek powstały zabudowania komercyjne, a w odległości ok. 200 m znajduje się nowopowstająca Specjalna Strefa Ekonomiczna Dunikowo - Dunikowo Business Park. Do sprzedania również dwie sąsiednie działki o pow. 0,3936 ha i 0,3935 ha. Bardzo bliski wyjazd na autostradę w dwóch kierunkach, w stronę Berlina i Poznania oraz w kierunkach morskich kurortów. Media: woda, kanalizacja sanitarna, prąd, gaz ok. 800 od działek, przy ostatnich zabudowaniach. Klasa użytku - ŁĄKI V. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia w Obrocie Nieruchomościami oraz Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Informujemy, że administratorem danych osobowych, pozyskanych na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie/zapytanie w sprawie oferty nieruchomości będzie firma Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 §1. Treść ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszą firmą Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania odpowiedniej zgody. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
674 660 PLN
4819 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, WIELGOWO
629 760 PLN 3936 m2
Działki w Wielgowie
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, WIELGOWO
Posiadamy do sprzedania działkę o pow. 0,3936 ha, położone przy ul. Tczewskiej w dzielnicy Wielgowo w Szczecinie. Według Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone są pod: Funkcja dominująca: produkcja, magazyny, składy, logistyka, usługi Funkcje uzupełniające: ogrody działkowe, istniejąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (dwulokalowa). Dojazd drogą asfaltową, główną wjazdowa do dzielnicy Wielgowo, od strony drogi krajowej S3 i autostrady A6. W odległości ok. 800 m od działek powstały zabudowania komercyjne, a w odległości ok. 200 m znajduje się nowopowstająca Specjalna Strefa Ekonomiczna Dunikowo - Dunikowo Business Park. Do sprzedania również dwie sąsiednie działki o pow. 0,3935 ha i 0,4819 ha. Bardzo bliski wyjazd na autostradę w dwóch kierunkach, w stronę Berlina i Poznania oraz w kierunkach morskich kurortów. Media: woda, kanalizacja sanitarna, prąd, gaz ok. 800 od działek, przy ostatnich zabudowaniach. Klasa użytku - ŁĄKI V. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia w Obrocie Nieruchomościami oraz Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Informujemy, że administratorem danych osobowych, pozyskanych na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie/zapytanie w sprawie oferty nieruchomości będzie firma Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 §1. Treść ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszą firmą Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania odpowiedniej zgody. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
629 760 PLN
3936 m2 Zobacz ofertę