MIESZKANIA KOSZALIN - ogłoszenia DobryAdres.pl
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

mieszkania Koszalin

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 374 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
Koszalin, Centrum
780 000 PLN 150 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Centrum
Zamieszkaj w Centrum z widokiem na miasto... Jasne, słoneczne mieszkanie w Centrum, 3 pokojowy, dwupoziomowy lokal na III piętrze, całkowita powierzchnia to 149 m2, a użytkowa wynosi 112 m2. 2 balkony, duży taras na dachu, miejsce postojowe w hali garażowej. Na pierwszym poziomie znajdują się: jasny i słoneczny salon z wyjściem na balkon, sypialnia z wyjściem na balkon , w pełni wyposażona kuchnia... łazienka z wanną, przestronny hall. Na całej powierzchni pierwszego poziomu, za wyjątkiem sypialni, znajduje się ogrzewanie podłogowe. Na drugim poziomie znajduje się duża, przestronna sypialnia z wyjściem na 30 m2 taras, z którego rozpościera się widok na centrum miasta, łazienka oraz garderoba. Czynsz do wspólnoty to 1170 zł zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, wywóz nieczystości woda. Nieruchomość sprzedawana z miejscem postojowym w hali garażowej. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się Centrum Koszalina przy ul. Asnyka, na III piętrze budynku z 2008 roku. Idealne dla rodziny, która ceni sobie dużą przestrzeń i swobodę, a także świetną lokalizację z bliskością wszelkich udogodnień. Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację. Przeprowadzamy całą transakcję "od zapytania do wydania". Dbając o Państwa bezpieczeństwo, udostępniliśmy VIRTUAGO - prezentację wirtualną mieszkania na sprzedaż Koszalin i okolice - w ogłoszeniu oraz na stronie biura nieruchomości Koszalin. Więcej zdjęć i ofert mieszkanie na sprzedaż Koszalin na stronie biuro nieruchomości Koszalin. Bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego kredytu na zakup mieszkania na sprzedaż Koszalin. Zadzwoń po więcej informacji... ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
780 000 PLN
3 150 m2 3/3 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Rokosowo
462 250 PLN 54 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Rokosowo
OPIS INWESTYCJI Powstaje kolejne nowoczesne i komfortowe osiedle w Koszalinie zachwycające klimatem i przytulnością. Jest to 4-ty budynek w tej inwestycji z mieszkaniami i lokalami użytkowymi. Powierzchnie mieszkań, to wybór od małych 2 pokojowych 35 metrowych, po duże czteropokojowe ponad 80metrowe. Przestrzenne duże balkony lub tarasy zapewnią odpoczynek, a praktycznie zaprojektowane wnętrza, wygodę. Dla poczucia spokoju, bezpieczeństwa i prywatności, wjazd na osiedle będzie zamknięty szlabanem. Nowoczesne rozwiązania, takie jak ogólnodostępna stacja ładowania samochodów elektrycznych oraz instalacja fotowoltaiczna wspomagająca zasilanie elektryczne części wspólnych budynku, doskonale wpisują się w nowoczesne trendy ekologiczne. Osiedle i budynek bez barier architektonicznych a wysoka jakość i dbałość o szczegóły to wizytówka dewelopera. Bardzo dobra komunikacja i ogólnodostępna infrastruktura w pobliżu sprawia, że to idealny wybór dla wszystkich, ceniących sobie komfort i prestiż mieszkania w tym nowoczesnym miejscu. Planowane zakończenie tego etapu budowy to 30.07.2023r. Nowe mieszkanie 3 pokojowe na II piętrze z balkonem i windą... Mieszkanie na II piętrze z balkonem i windą od poziomu hali garażowej 3 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój lokal o powierzchni 53,75m2 balkon 6,80m2, Do ceny mieszkania należy doliczyć cenę za komórkę lokatorską i miejsca postojowe Komórki w każdej klatce na poziomie garażu podziemnego w cenie 4 000 zł/m2, a na piętrach po 5 000 zł/m2 Miejsca postojowe w garażu podziemnym: 35 000 zł KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Podane ceny są cenami brutto i są identyczne jak u dewelopera. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku PCC. Zainteresowało Cię to mieszkanie? A może szukasz podobnego ale w innej lokalizacji? Zadzwoń lub napisz do mnie i dowiedz się więcej... ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
462 250 PLN
3 54 m2 2 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Rokosowo
353 030 PLN 41 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Rokosowo
OPIS INWESTYCJI Powstaje kolejne nowoczesne i komfortowe osiedle w Koszalinie zachwycające klimatem i przytulnością. Jest to 4-ty budynek w tej inwestycji z mieszkaniami i lokalami użytkowymi. Powierzchnie mieszkań, to wybór od małych 2 pokojowych 35 metrowych, po duże czteropokojowe ponad 80metrowe. Przestrzenne duże balkony lub tarasy zapewnią odpoczynek, a praktycznie zaprojektowane wnętrza, wygodę. Dla poczucia spokoju, bezpieczeństwa i prywatności, wjazd na osiedle będzie zamknięty szlabanem. Nowoczesne rozwiązania, takie jak ogólnodostępna stacja ładowania samochodów elektrycznych oraz instalacja fotowoltaiczna wspomagająca zasilanie elektryczne części wspólnych budynku, doskonale wpisują się w nowoczesne trendy ekologiczne. Osiedle i budynek bez barier architektonicznych a wysoka jakość i dbałość o szczegóły to wizytówka dewelopera. Bardzo dobra komunikacja i ogólnodostępna infrastruktura w pobliżu sprawia, że to idealny wybór dla wszystkich, ceniących sobie komfort i prestiż mieszkania w tym nowoczesnym miejscu. Planowane zakończenie tego etapu budowy to 30.07.2023r. Nowe mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze z balkonem i windą... Mieszkanie na II piętrze z balkonem i windą od poziomu hali garażowej 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój lokal o powierzchni 41,05m2 balkon 6,80m2, Do ceny mieszkania należy doliczyć cenę za komórkę lokatorską i miejsca postojowe Komórki w każdej klatce na poziomie garażu podziemnego w cenie 4 000 zł/m2, a na piętrach po 5 000 zł/m2 Miejsca postojowe w garażu podziemnym: 35 000 zł KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Podane ceny są cenami brutto i są identyczne jak u dewelopera. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku PCC. Zainteresowało Cię to mieszkanie? A może szukasz podobnego ale w innej lokalizacji? Zadzwoń lub napisz do mnie i dowiedz się więcej... ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
353 030 PLN
2 41 m2 2 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Franciszkańska
300 530 PLN 37 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Franciszkańska
Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Budynek nr 7 Mieszkanie A6 Mieszkanie o powierzchni 42,41 m2, 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój taras 32,46 m2 okna północny - wschód Do mieszkania należy dokupić komórkę lokatorską i miejsca postojowe Komórka lokatorska w hali garażowej 4 000 zł/m2 Komórka lokatorska na piętrach 5 000 zł/m2 Miejsca postojowe w hali garażowej 32 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne 15 000 zł Przewidywany termin oddania budynku do użytkowania to 11.2024r. Powstaje kolejne piękne osiedle w Koszalinie... Przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnie mieszkań, to wybór od małych 32 metrowych po duże 4 pokojowe niespełna 80 metrowe. Winda w każdej klatce. Łącznie powstanie tu około 350 mieszkań, Dla komfortu przyszłych mieszkańców w centralnej części osiedla zaplanowano duży obszar rekreacyjny zapewniający przestrzeń, dostęp do światła słonecznego i zieleni. Idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy. OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ANI PODATKU PCC - 2% Podane ceny są cenami brutto i są cenami dewelopera. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najlepszego kredytu. Zainteresowało Cię to mieszkanie? Może szukasz innego metrażu? A może szukasz podobnego ale w innej lokalizacji? Zadzwoń lub napisz do mnie i dowiedz się więcej... ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
300 530 PLN
2 37 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Franciszkańska
332 756 PLN 41 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Franciszkańska
Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze z windą od poziomu hali garażowej Budynek nr 7 Mieszkanie A9 Mieszkanie o powierzchni 40,58 m2, 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój balkon 10,18 m2 okna północny - wschód Do mieszkania należy dokupić komórkę lokatorską i miejsca postojowe Komórka lokatorska w hali garażowej 4 000 zł/m2 Komórka lokatorska na piętrach 5 000 zł/m2 Miejsca postojowe w hali garażowej 32 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne 15 000 zł Przewidywany termin oddania budynku do użytkowania to 11.2024r. Powstaje kolejne piękne osiedle w Koszalinie... Przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnie mieszkań, to wybór od małych 32 metrowych po duże 4 pokojowe niespełna 80 metrowe. Winda w każdej klatce. Łącznie powstanie tu około 350 mieszkań, Dla komfortu przyszłych mieszkańców w centralnej części osiedla zaplanowano duży obszar rekreacyjny zapewniający przestrzeń, dostęp do światła słonecznego i zieleni. Idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy. OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ANI PODATKU PCC - 2% Podane ceny są cenami brutto i są cenami dewelopera. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najlepszego kredytu. Zainteresowało Cię to mieszkanie? Może szukasz innego metrażu? A może szukasz podobnego ale w innej lokalizacji? Zadzwoń lub napisz do mnie i dowiedz się więcej... ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
332 756 PLN
2 41 m2 1/2 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Franciszkańska
305 778 PLN 37 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Franciszkańska
Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze z windą od poziomu hali garażowej Budynek nr 7 Mieszkanie A10 Mieszkanie o powierzchni 37,29 m2, 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój balkon 10,18 m2 okna północny - wschód Do mieszkania należy dokupić komórkę lokatorską i miejsca postojowe Komórka lokatorska w hali garażowej 4 000 zł/m2 Komórka lokatorska na piętrach 5 000 zł/m2 Miejsca postojowe w hali garażowej 32 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne 15 000 zł Przewidywany termin oddania budynku do użytkowania to 11.2024r. Powstaje kolejne piękne osiedle w Koszalinie... Przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnie mieszkań, to wybór od małych 32 metrowych po duże 4 pokojowe niespełna 80 metrowe. Winda w każdej klatce. Łącznie powstanie tu około 350 mieszkań, Dla komfortu przyszłych mieszkańców w centralnej części osiedla zaplanowano duży obszar rekreacyjny zapewniający przestrzeń, dostęp do światła słonecznego i zieleni. Idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy. OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ANI PODATKU PCC - 2% Podane ceny są cenami brutto i są cenami dewelopera. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najlepszego kredytu. Zainteresowało Cię to mieszkanie? Może szukasz innego metrażu? A może szukasz podobnego ale w innej lokalizacji? Zadzwoń lub napisz do mnie i dowiedz się więcej... ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
305 778 PLN
2 37 m2 1/2 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Franciszkańska
267 976 PLN 33 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Franciszkańska
Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze z windą od poziomu hali garażowej Budynek nr 7 Mieszkanie A16 Mieszkanie o powierzchni 32,68 m2, 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój balkon 8,10 m2 okna północny - wschód Do mieszkania należy dokupić komórkę lokatorską i miejsca postojowe Komórka lokatorska w hali garażowej 4 000 zł/m2 Komórka lokatorska na piętrach 5 000 zł/m2 Miejsca postojowe w hali garażowej 32 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne 15 000 zł Przewidywany termin oddania budynku do użytkowania to 11.2024r. Powstaje kolejne piękne osiedle w Koszalinie... Przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnie mieszkań, to wybór od małych 32 metrowych po duże 4 pokojowe niespełna 80 metrowe. Winda w każdej klatce. Łącznie powstanie tu około 350 mieszkań, Dla komfortu przyszłych mieszkańców w centralnej części osiedla zaplanowano duży obszar rekreacyjny zapewniający przestrzeń, dostęp do światła słonecznego i zieleni. Idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy. OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ANI PODATKU PCC - 2% Podane ceny są cenami brutto i są cenami dewelopera. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najlepszego kredytu. Zainteresowało Cię to mieszkanie? Może szukasz innego metrażu? A może szukasz podobnego ale w innej lokalizacji? Zadzwoń lub napisz do mnie i dowiedz się więcej... ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
267 976 PLN
2 33 m2 1/2 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Franciszkańska
305 778 PLN 37 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Franciszkańska
Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze z windą od poziomu hali garażowej Budynek nr 7 Mieszkanie A18 Mieszkanie o powierzchni 37,29 m2, 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój balkon 8,10 m2 okna północny - wschód Do mieszkania należy dokupić komórkę lokatorską i miejsca postojowe Komórka lokatorska w hali garażowej 4 000 zł/m2 Komórka lokatorska na piętrach 5 000 zł/m2 Miejsca postojowe w hali garażowej 32 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne 15 000 zł Przewidywany termin oddania budynku do użytkowania to 11.2024r. Powstaje kolejne piękne osiedle w Koszalinie... Przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnie mieszkań, to wybór od małych 32 metrowych po duże 4 pokojowe niespełna 80 metrowe. Winda w każdej klatce. Łącznie powstanie tu około 350 mieszkań, Dla komfortu przyszłych mieszkańców w centralnej części osiedla zaplanowano duży obszar rekreacyjny zapewniający przestrzeń, dostęp do światła słonecznego i zieleni. Idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy. OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ANI PODATKU PCC - 2% Podane ceny są cenami brutto i są cenami dewelopera. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najlepszego kredytu. Zainteresowało Cię to mieszkanie? Może szukasz innego metrażu? A może szukasz podobnego ale w innej lokalizacji? Zadzwoń lub napisz do mnie i dowiedz się więcej... ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
305 778 PLN
2 37 m2 2/2 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Franciszkańska
284 786 PLN 35 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Franciszkańska
Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Budynek nr 7 Mieszkanie B7 Mieszkanie o powierzchni 34,73 m2, 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój taras 31,02 m2 okna północny - wschód Do mieszkania należy dokupić komórkę lokatorską i miejsca postojowe Komórka lokatorska w hali garażowej 4 000 zł/m2 Komórka lokatorska na piętrach 5 000 zł/m2 Miejsca postojowe w hali garażowej 32 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne 15 000 zł Przewidywany termin oddania budynku do użytkowania to 11.2024r. Powstaje kolejne piękne osiedle w Koszalinie... Przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnie mieszkań, to wybór od małych 32 metrowych po duże 4 pokojowe niespełna 80 metrowe. Winda w każdej klatce. Łącznie powstanie tu około 350 mieszkań, Dla komfortu przyszłych mieszkańców w centralnej części osiedla zaplanowano duży obszar rekreacyjny zapewniający przestrzeń, dostęp do światła słonecznego i zieleni. Idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy. OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ANI PODATKU PCC - 2% Podane ceny są cenami brutto i są cenami dewelopera. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najlepszego kredytu. Zainteresowało Cię to mieszkanie? Może szukasz innego metrażu? A może szukasz podobnego ale w innej lokalizacji? Zadzwoń lub napisz do mnie i dowiedz się więcej... ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
284 786 PLN
2 35 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Koszalin, Franciszkańska
349 976 PLN 43 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Koszalin, Franciszkańska
Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze z windą od poziomu hali garażowej Budynek nr 7 Mieszkanie B19 Mieszkanie o powierzchni 42,68 m2, 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój balkon 10,18 m2 okna południowy - zachód Do mieszkania należy dokupić komórkę lokatorską i miejsca postojowe Komórka lokatorska w hali garażowej 4 000 zł/m2 Komórka lokatorska na piętrach 5 000 zł/m2 Miejsca postojowe w hali garażowej 32 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne 15 000 zł Przewidywany termin oddania budynku do użytkowania to 11.2024r. Powstaje kolejne piękne osiedle w Koszalinie... Przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnie mieszkań, to wybór od małych 32 metrowych po duże 4 pokojowe niespełna 80 metrowe. Winda w każdej klatce. Łącznie powstanie tu około 350 mieszkań, Dla komfortu przyszłych mieszkańców w centralnej części osiedla zaplanowano duży obszar rekreacyjny zapewniający przestrzeń, dostęp do światła słonecznego i zieleni. Idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy. OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ANI PODATKU PCC - 2% Podane ceny są cenami brutto i są cenami dewelopera. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najlepszego kredytu. Zainteresowało Cię to mieszkanie? Może szukasz innego metrażu? A może szukasz podobnego ale w innej lokalizacji? Zadzwoń lub napisz do mnie i dowiedz się więcej... ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
349 976 PLN
2 43 m2 2/2 Zobacz ofertę