STARGARD DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 200 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

Stylowy dom z ogrodem - Stargard

Dom na sprzedaż - Stargard

oferta była przeglądana 122 razy

1 200 000 PLN notatnik

cena za m2 4 110 PLN

  • ZDJĘCIA
Joanna Wardzyńska
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

tel.: 516-500-610
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HES28589
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
7
Powierzchnia całkowita
292, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
136, 40 m²
Powierzchnia działki
1 363, 00 m²
Rok budowy
1931
Ilość pięter [wliczając parter]
2
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
4 109, 59 PLN
Cena cena w innych walutach
1 200 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
MOŻLIWE
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
2
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE, KOMINEK
Garaż
instalacje
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Potrzebujesz spokoju i odpoczynku po ciężkim dniu?

A może szukasz dużego wolnostojącego domu dla swojej rodziny, który również możesz przeznaczyć na funkcję mieszkalno - usługową?

Ta oferta jest warta uwagi !!!

Dom ma powierzchnię 292 m2 i położony jest na działce o powierzchni 1363 m2.

Wygodny rozkład pomieszczeń pozwoli na komfortowe zamieszkanie rodziny z dziećmi.

Na parterze znajduje się ogromny salon podzielony na część wypoczynkową i jadalną,

* sypialnia,

* gabinet,

* spora kuchnia,

* łazienka z prysznicem i WC.


Na górę do części prywatnej gdzie znajdują się 4 sypialnie i pokój kąpielowy  poprowadzą nas schody i nietuzinkowy korytarz.

A gdyby powierzchni było zbyt mało to dodatkowo można jeszcze zagospodarować przestrzeń na strychu.

Każdy znajdzie tu przestrzeń dla siebie.

W podpiwniczeniu zlokalizowano 5 pomieszczeń i dodatkowo pralnię, kotłownię i spiżarnię.

W 2011 roku została zakończona przebudowa domu, jak i wymiana wszystkich instalacji i dachu.

Niewątpliwym atutem jest duży, zadbany ogród, który zachęca  do relaksu na świeżym powietrzu, jak i możliwość wydzierżawienia kolejnej dużej działki o powierzchni 1096 m2 sąsiadującej bezpośrednio z domem.

W ogrodzie znajdziemy liczne nasadzenia, garaż i pomieszczenie gospodarcze.


Szybki dojazd do ścisłego centrum Stargardu, spokój, przestrzeń  i bliskość przyrody sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia a  każdy dzień staje się prawdziwą przyjemnością. 

Zapraszam na prezentację, a jeżeli potrzebujesz kredytu, nasi eksperci znajdą dla Ciebie BEZPŁATNIE najlepszą ofertę na rynku.









Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Joanna Wardzyńska
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

516-500- (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
BEZRZECZE
1 200 000 PLN 128 m2
Bezrzecze bliźniak bez skosów , 5 pokoi
DOM NA SPRZEDAŻ BEZRZECZE,
Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim na Bezrzeczu. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe ( możliwość zrobienia wiaty, duża odległość między budynkami ). Wszystkie media gminne : prąd , gaz, kanalizacja sanitarna i kanalizacja deszczowa . Standard deweloperski : - ogrzewanie podłogowe na parterze i na piętrze . - ściany zewnętrzne porotherm 25 cm + styropian grafitowy 15 cm + tynk. - okna PCV trzyszybowe, w salonie drzwi tarasowe przesuwne. - ściana pomiędzy lokalami silka akustyczna 24 cm Klasa 20. - piec gazowy, SAUNIER DUVAL - THELIA CONDENS. - w stropie przygotowany otwór - możliwość montażu kominka . - strop poddasza, ocieplony wełną mineralną 20cm. - dach docieplony pianą PUR. - instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna. - instalacja TV i internetowa. - tynki maszynowe gipsowe. - Posadzki betonowe. - dachówka BRAS CELTYCKA Cisar, kolor grafitowy. - Rynny i rury spustowe. - Obróbki kominiarskie. - drzwi wejściowe PANTOR 72 mm ciepłe. Zagospodarowanie terenu: - miejsca parkingowe i dojście do lokalu z kostki brukowej - Ogrodzenie systemowe panelowe ( bez frontu ) Na powierzchnię 128m2 składają się na parterze : - salon z aneksem o pow. 40,81m2 - pokój o pow. 9,85 m2 / możliwość zrobienia osobnej kuchni. - toaleta o pow. 1,76 m2 - pom. gospodarcze o pow. 3 m2 - pom. gospodarcze o pow. 0,74 m2 - schody o pow. 5,3 m2 Piętro ( bez skosów ) : - pokój o pow. 17 m2 - pokój o pow. 15,28 m2 - pokój o pow. 10,23 m2 - garderoba o pow. 3,43 m2 - łazienka razem z toaletą o pow, 7,5m2 - korytarz o pow. 5,26 m2 Doskonała lokalizacja, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w cichym kameralnym miejscu na Bezrzeczu. Kupujący zwolniony z opłaty PCC, 2 % do Urzędu Skarbowego. Polecam i zapraszam na prezentację KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ ZADZWOŃ 91 8171717 Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 200 000 PLN
5 128,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Kliniska Wielkie, Centrum
1 200 000 PLN 194 m2
Kliniska Wielkie - fotowoltaika, pompa ciepła
DOM NA SPRZEDAŻ Kliniska Wielkie, Centrum
Dom wolnostojący położony w miejscowości Kliniska Wielkie. 5min do drogi ekspresowej S6, 20min do lotniska, 20min do Szczecina. Świetna opcja jeżeli masz dość ciągłego widoku sąsiadów... ogród sąsiaduje ze ścianą niewielkiego lasu. Instalacja fotowoltaiczna daje niezależność energetyczną oraz dużą oszczędność. Budynek o powierzchni użytkowej 132,66m2 (całkowitej 194,03 m2), usytuowany na działce o powierzchni 1019m2 składa się z: Parter: kuchnia otwarta na salon z wyjściem na taras, pokój, łazienka z wc, wiatrołap, kotłownia. Poddasze: 3 sypialnie, garderoba, duża łazienka z wc. Ogrzewanie podłogowe z pompy ciepła. W kwestii bezpieczeństwa - instalacja alarmowa, monitoring oraz rolety zewnętrzne. Brama wjazdowa automatyczna. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na prezentacje. Żaneta Hromińska - 537-955-325 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 200 000 PLN
5 194,03 m2 Zobacz ofertę
notatnik
DRAWSKO POMORSKIE
1 200 000 PLN 205 m2
Mielenko Drawskie-Komfortowy dom z dużą działką !
DOM NA SPRZEDAŻ DRAWSKO POMORSKIE,
Nowoczesny dom z fotowoltaiką na dużej działce - Mielenko Drawskie Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny położony w cichej i zielonej okolicy w miejscowości Mielenko Drawskie. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 3000 m2 i została wybudowana na przełomie 2015 i 2016 roku z solidnych materiałów - ściany z bloczków Ytong, dach pokryty dachówką ceramiczną w połysku, a ocieplenie wykonane styropianem o grubości 15 cm. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 135 m2 i obejmuje: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras oraz do ogrodu, 3 oddzielne pokoje, łazienkę z wanną i prysznicem, osobne WC, pomieszczenie gospodarcze z funkcją garderoby i pralni, kotłownię z wyjściem na zewnątrz oraz wejściem na strych. Dodatkowo do dyspozycji jest strych o powierzchni ok. 70 m2 - do indywidualnej aranżacji. Dom ogrzewany jest piecem na drewno lub węgiel marki Defro (5 klasy), z rozprowadzoną podłogówką w całym budynku (z wyjątkiem pokoi). W okresie letnim wodę podgrzewa grzałka elektryczna w bojlerze. Ogromnym atutem jest instalacja fotowoltaiczna o mocy 43 kW - zainstalowana jeszcze na korzystnych, wcześniejszych zasadach. Dzięki temu rachunki za energię elektryczną są minimalne - ok. 38 zł co dwa miesiące (opłaty przesyłowe). Za wodę: ok. 100 zł co dwa miesiące. Podatek od nieruchomości wynosi ok. 800 zł rocznie. Nieruchomość posiada własną oczyszczalnię ścieków, a na terenie działki znajduje się także przyłącze do studzienki. Przy furtce doprowadzono światłowód, co umożliwia szybkie podłączenie internetu. Na posesji znajduje się wolnostojący garaż o powierzchni ok. 50 m2 z dodatkowym strychem. Brama wjazdowa oraz brama garażowa są sterowane automatycznie (pilot). Dom wyposażono w monitoring, a dojazd zapewnia twarda droga gruntowa. Okna PCV trzyszybowe, bez widocznych zawiasów, zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną. To doskonała propozycja dla osób szukających domu gotowego do zamieszkania, w spokojnej okolicy,bliskość natury , z dużą działką, nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i bardzo niskimi kosztami utrzymania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo. Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu . Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 200 000 PLN
4 205,00 m2 Zobacz ofertę