Stargard DOM SPRZEDAŻ za cenę 598 600 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy

Dom na sprzedaż - Stargard, Pyrzyckie

oferta była przeglądana 99 razy

598 600 PLN notatnik

cena za m2 7 126 PLN

  • ZDJĘCIA
Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy  (1)Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy  (2)Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy  (3)Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy  (4)Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy  (5)Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy  (6)Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy  (7)Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy  (8)Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy  (9)Stargard- Zielona Dolina, szeregowiec środkowy  (10)
Monika Strzelecka
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 18986

tel.: 530 855 004
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
13487/MKN/DS-278539
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
84, 00 m²
Powierzchnia działki
137, 00 m²
Rok budowy
2026
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Standard
DEWELOPERSKI
Materiał ścian
TRADYCYJNA
Cena cena w innych walutach
598 600, 00 PLN
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
2
Taras
instalacje
Internet
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Opis oferty
Nowoczesne osiedle Zielona Dolina to wyjątkowa inwestycja, która łączy komfort, funkcjonalność i spokojną okolicę. W ofercie posiadamy elegancki segment środkowy o powierzchni użytkowej 84 m2, zaprojektowany z myślą o wygodzie i wysokim standardzie życia.
Przestrzeń wyróżnia się przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
**Parter:**
- Jasny i przestronny salon z aneksem kuchennym, idealny na rodzinne spotkania i relaks
- Praktyczna łazienka
- Wiatrołap, który zapewnia komfort i porządek
**Piętro:**
- Trzy komfortowe pokoje, doskonałe jako sypialnie lub gabinety
- Garderoba, umożliwiająca wygodne przechowywanie
- łazienka
- Korytarz łączący wszystkie pomieszczenia
Inwestycja położona jest w cichej i spokojnej dzielnicy Stargardu, w otoczeniu zieleni, co zapewnia harmonię i relaks na co dzień. Osiedle domków w zabudowie szeregowej zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości, gwarantując trwałość i estetykę na lata.
Dla mieszkańców dostępne są:
- Kanalizacja i wodociąg z sieci miejskiej
- Ogrzewanie podłogowe z nowoczesnego, dwubiegowego pieca gazowego (piec w cenie!)
- Solidna konstrukcja dachu drewniana
- Żelbetowe schody oraz żelbetowy strop zapewniający stabilność
- Estetyczne okna w kolorze grafitu z wnętrza białe, dopełniające elegancki wygląd
- Jedno miejsce parkingowe w cenie, wraz z ogrodzeniem i podjazdami
To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia lub inwestycji na przyszłość. Cisza, spokój, zieleń - wszystko to może być Twoje już dziś!
Planowane oddanie nieruchomości w drugim kwartale 2026 roku.
Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości!
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Monika Strzelecka
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 18986

530 855 0 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
KUNOWO
599 000 PLN 80 m2
80 m2 z ogrodem i kanalizacją, Super okolica
DOM NA SPRZEDAŻ KUNOWO,
Osiedle z podłączeniem do kanalizacji, z nowymi drogami i ścieżkami rowerowymi. Świetna lokalizacja dla klientów pracujących zarówno w Szczecinie i Stargardzie. Zapragniesz Tu Zamieszkać! Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury oraz komfort mieszkania na zamkniętym osiedlu. Nowoczesny segment domu w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 80 m2 i użytkowej 70 m2, położony na działce o powierzchni 292 m2 w malowniczej miejscowości Kunowo, tuż przy jeziorze Miedwie. Opis wnętrza: Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, przytulny pokój, funkcjonalna łazienka z WC oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze usytuowane są dwa komfortowe pokoje oraz dodatkowa łazienka z WC, dodatkowo strych na ,,przydasie Infrastruktura i otoczenie: Osiedle "Zielone Wzgórze" to zamknięta inwestycja z pełną infrastrukturą. Droga główna dojazdowa do osiedla jest asfaltowa, a wewnętrzna droga wyłożona kostką brukową, z chodnikami oraz ścieżką rowerową. Miejscowość jest doskonale skomunikowana z Szczecinem i Stargardem, co zapewnia wygodny dostęp do wszystkich udogodnień. Ogrzewanie: W budynku zainstalowano nowoczesną pompę ciepła, co zapewnia niskie rachunki. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem nieruchomości w jednym z najpiękniejszych zakątków regionu! Zapraszam do kontaktu i na prezentację. +Nasi doradcy z przygotują dla Państwa ofertę najkorzystniejszego kredytowania z oferty wszystkich banków i będą czuwać nad całym procesem uzyskania kredytu całkowicie bezpłatnie. Dla osób posiadających swoje mieszkanie przygotowaliśmy możliwość rozliczenia mieszkania w cenie domu lub pomoc w sprzedaży. +Więcej informacji pod numerem telefonu Adrian Bury 501548853. +Przedstawione wizualizacje, filmy i zdjęcia zakończonych inwestycji mają charakter poglądowy. Powyższa oferta ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
599 000 PLN
4 80,00 m2 Zobacz ofertę