STARGARD DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 120 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

DZIAŁKA

Działka na sprzedaż - Stargard, Kluczewo

oferta była przeglądana 143 razy

120 000 PLN notatnik

cena za m2 35 PLN

  • ZDJĘCIA
DZIAŁKA (1)DZIAŁKA (2)DZIAŁKA (3)DZIAŁKA (4)
Anna Taźbierska
(MÓJ DOM Nieruchomości)
nr licencji: 15934

tel.: 501 966 507
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
MDN76533
Powierzchnia działki
3 412, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Cena za m2
35, 17 PLN
Cena cena w innych walutach
120 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Opis oferty

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 3412 m2 znajdująca się w Stargardzie przy ulicy Głównej- Kluczewo.
Działka obecnie jest ogrodzona z jednej strony graniczy z rzeką Mała Ina.
Wokół działki znajduje się teren usługowo-przemysłowy. Nieruchomość o nieregularnym kształcie (trapez).Więcej informacji w biurze numer 501 966 507.
Zapraszamy na prezentację.
Anna Taźbierska
(MÓJ DOM Nieruchomości)
nr licencji: 15934

501 966 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Niedalino-Czacz, Las
130 000 PLN 0 m2
Działka - Niedalino-Czacz
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Niedalino-Czacz, Las
Działka zarezerwowana !!!! Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę mieszkalną na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych wolnostojących. Miejscowość Niedalino ( Czacz) , gmina Świeszyno, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie Położenie: działka położona jest w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej przy drodze wyjazdowej z Niedalina, w niedużej odległości od zjazdu/wjazdu na S11. ( 850m) Powierzchnia działki: 835 m2; W najbliższym otoczeniu pojedyncza niska zabudowa mieszkalna, las. Dostępne uzbrojenie: - energia elektryczna (na granicy działki); - studnia, - działka ogrodzona. Możliwość zabudowy: Zgodnie z uzyskanymi warunkami zabudowy na nieruchomości można wybudować budynek mieszkalny jednorodzinny oraz budynek gospodarczo-garażowy: -wielkość powierzchni zabudowy działki do 23% -szerokość elewacji frontowej dla budynku mieszkalnego do 15m dla budynku garażowo gospodarczego do 10m -układ połaci dachu: dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia od 30%-40%. Zapraszamy po więcej informacji do biura. W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem RV. Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Dojazd do posesji: droga gminną utwardzoną 40m, oraz wojewódzką. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej o powierzchni 1048m2.( na działce prąd rekreacyjny). To idealna oferta dla osób ceniących spokój, ciszę i dostęp do natury. W okolicy piękne jezioro Hajka i rzeka Radew. Do Koszalina 10 minut drogi. Do Mielna 25minut nad Morze Bałtyckie. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej. Zapraszamy na prezentację w terenie
130 000 PLN
Zobacz ofertę