zmień widok ofertzmień widok ofertdziałki budowlane Szczecin

sortuj

znaleziono 88 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
2 200 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, BUKOWE
oferta dodana 25.04.2019, zmieniona: 25.04.2019
pow.: 18506 m2

Grunt idealny dla dewelopera!

Działka budowlana zlokalizowana w dzielnicy Bukowe (w części również określanej również jako Kijewko) o powierzchni 18506m2. Grunt w regularnym kształcie, z istniejącym Planem Zagospodarowania przestrzennego, znajdujący się w granicach dwóch terenów elementarnych, z przeznaczeniem, w zależności od terenu elementarnego pod zabudowę usługową, w granicach działki budowlanej dopuszczającą wprowadzenie 1 wbudowanego lokalu mieszkalnego lub pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą lub bliźniaczą z dopuszczeniem usług wbudowanych. Uzbrojenie działki dostępne w przebiegającej przy niej ulicy (woda, gaz, kanalizacja, prąd). Warunki zabudowy wg MPZP są następujące: Pierwszy teren elementarny: 1) minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego w granicach działki budowlanej: 65 %; maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 10,0 m; 2) maksymalna wysokość zabudowy tymczasowej nie więcej niż 4 m; 3) maksymalna wysokość obiektów technicznych: 90,0 m n.p.m. - w dostosowaniu do wymagań ruchu lotniczego, zgodnie z § 6 ust. 3 pkt 15 i 16; 4) budynki kryte dachami stromymi; dla garaży wolno stojących i obiektów gospodarczych dopuszcza się dachy o dowolnej geometrii; 5) maksymalna powierzchnia zabudowy: 25 % powierzchni działki budowlanej; minimalna powierzchnia działki budowlanej: 1200 m2; 6)zaopatrzenie w wodę, gaz, energię elektryczną oraz odprowadzanie ścieków sanitarnych i wód opadowych realizuje się w oparciu o istniejące i nowe sieci uzbrojenia Drugi teren elementarny: 1)maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 10,0 m; 2) maksymalna wysokość zabudowy tymczasowej nie więcej niż 4 m; 3) budynki mieszkalne kryte dachami stromymi; dla garaży wolno stojących i obiektów gospodarczych dopuszcza się dachy o dowolnej geometrii; 4) maksymalna powierzchnia zabudowy: 25 % powierzchni działki budowlanej. 5) minimalna powierzchnia działki budowlanej: 1000 m2; 6)zaopatrzenie w wodę, gaz, energię elektryczną oraz odprowadzanie ścieków sanitarnych i wód opadowych realizuje się w oparciu o istniejące i nowe sieci uzbrojenia Właściciel dopuszcza sprzedaż całości nieruchomości lub jej części. Polecam ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej, w jednym z bardziej urokliwych miejsc Prawobrzeża a jednocześnie z dobrym połączeniem w kierunku Centrum miasta oraz autostrady A6. Zapraszam na prezentację i do osobistej weryfikacji oferty
notatnik
660 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, MIERZYN
oferta dodana 27.03.2019
pow.: 3000 m2
Szukasz dużej działki pod budowę domu w ładnej okolicy pod miastem albo gruntu pod dobrą inwestycję deweloperską? Mamy taką działkę :) Niezabudowany grunt o powierzchni 3000m2 położony w Mierzynie (granica Mierzyna oraz Bezrzecza) przy ul. Łukasińskiego (końcowy odcinek ulicy, między ul. Morenową o Zgodną). Najlepszy dojazd od ul. Łukasińskiego. Zaciszna, bardzo ładnie położona, choć nie odludna. Obok nowe domy jednorodzinne, bez gęstej zabudowy, z ładnym widokiem. Media: energia elektryczna, gaz. Woda oraz kanalizacja sanitarna w trakcie weryfikacji (ustalane są warunki przyłączenia do najbliższego odcinka sieci). Teren nie jest objety Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - do budowy domu należy uzyskać decyzję o warunkach zabudowy (najlepiej pod konkretną inwestycję). Działka jest wygodnie zlokalizowana; najbliższa szkoła podstawowa w Mierzynie oraz w Bezrzeczu - obie nowoczesne, z bardzo dobrą opinią. Przedszkole publiczne w Mierzynie oraz kilka prywatnych w okolicy. Dużo terenów rekreacyjnych, super na przejażdżki rowerowe albo spacery. 3 baseny dla dzieci kilka minut autem od posesji. Blisko nad jezioro Głębokie, na Arkonkę, plac zabaw i lodowisko przy Netto Arenie. Najbliższy węzeł handlowy na Bezrzeczu (Biedronka, Netto, Lidl, Stokrotka), w Mierzynie Netto, Stokrotka a dalej centrum handlowe Ster. Działka sprzedawana w całości w cenie 220 zł/m2 - po podziale działki na dwie mniejsze cena wzrośnie do 350 zł/m2. Zapraszam Żaneta Schulz tel. 501 290 609 Prowizja biura nieruchomości wynosi 3% + VAT (aktualnie VAT wynosi 23%) ceny sprzedaży.
notatnik
292 250DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, WARSZEWO, Oriona
oferta dodana 25.03.2019, zmieniona: 25.03.2019
pow.: 835 m2

Atrakcyjna działka na Warszewie - Odolany

Nieruchomość położona jest w dzielnicy Warszewo - Odolany, jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina, w okolicy Wzgórz Warszewskich, Parku Leśnego Arkońskiego. Na sąsiedztwo działki składać się będą domy w zabudowie jednorodzinnej i bliźniaczej. Powierzchnia działki to 835 m2, kształt zbliżony do prostokąta, obecnie nieogrodzona, narożna. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania gdzie możliwa jest jedynie zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza z zakazem lokalizacji usług. Maksymalna wysokość zabudowy to 9 m, nie więcej niż dwie kondygnacje nadziemne, w tym druga w dachu stromym. Maksymalna powierzchnia zabudowy 30 %, minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna w granicach działki to 50 %. Na chwilę obecną w sąsiedztwie działki dostępny jest prąd, wszystkie pozostałe media tj. woda miejska, kanalizacja miejska i deszczowa, oraz gaz będą doprowadzone do działki do końca tego roku. Nieruchomość położona jest w unikalnym miejscu, bardzo cichym, blisko Puszczy Wkrzańskiej, w obszarze centrum wypoczynku i rekreacji, terenów spacerowych, wędrówek, uprawiania różnego rodzaju sportów: jazdy na rowerach, joggingu, gry w tenisa, co jest w zasięgu ręki. Z działki rozpościera się przepiękny widok na centrum Szczecina i rozlewisko Odry. Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości zaledwie 15 minut jazdy od centrum miasta. Niewątpliwym, dodatkowym atutem jest położenie nieruchomości na wysokości ok. 90 m n.p.m. Ponadto w pobliżu osiedla zlokalizowana jest Szczecińska Gubałówka, która po dokonanej rekonstrukcji umożliwia uprawianie sportów zimowych, takich jak narciarstwo, saneczkarstwo i łyżwiarstwo. Miejsce z pewnością dla osób ceniących otoczenie natury i bliskość lasu. Zapraszam na prezentację.
notatnik
260 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, BUKOWE
oferta dodana 13.03.2019, zmieniona: 19.03.2019
pow.: 1419 m2

Bukowe / Klęskowo działka budowlana przy lesie.

Polecamy do sprzedaży malowniczo położoną działkę budowlaną o powierzchni 1419 m2 zlokalizowaną w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Bukowej. Działka położona w obszarze obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie terenu : zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza z dopuszczeniem usług wbudowanych. Maksymalna wysokość zabudowy 2 kondygnacje naziemne, lecz nie więcej niż 10 metrów. Maksymalna powierzchnia zabudowy - 25 % powierzchni działki budowlanej. Pierwsza linia zabudowy. Działka w kształcie kwadratu, ogrodzona. Istnieje możliwość zakupu sąsiadujących działek o powierzchni 1653 m2 w cenie 280 000 zł i działki o powierzchni 1442 m2 w cenie 260 000 zł, lub zakup całości gruntu o powierzchni 4500 m2 w cenie 160 zł /m2. Na działce jest murowany budynek gospodarczy w dobrym stanie (pow.zabudowy ok. 55 m2), mogący pełnić rolę warsztatu, magazynu, czy budynku socjalnego na czas budowy domu (mały pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, toaleta, warsztat). Istnieje też możliwość wybudowania domu o zabudowie bliźniaczej. Dojazd drogą asfaltową ( ok. 15 m drogą utwardzoną ). W sąsiedztwie nowe domy wolno stojące. Polecam działkę szczególnie ze względu na zielone sąsiedztwo lasu, spokój i ciszę a także na dogodny dojazd do centrum osiedla Bukowe - ok 3 km. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny- zalecamy ich osobistą weryfikację.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps
Dobry Adres nieruchomości, mieszkania, domy i działki

Ocena 5/5
Głosów 1126