SZCZECIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 600 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dom na Pogodnie

Dom na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

oferta była przeglądana 464 razy

1 600 000 PLN notatnik

cena za m2 5 918 PLN

  • ZDJĘCIA
Dom na Pogodnie (1)Dom na Pogodnie (2)Dom na Pogodnie (3)Dom na Pogodnie (4)Dom na Pogodnie (5)Dom na Pogodnie (6)Dom na Pogodnie (7)Dom na Pogodnie (8)Dom na Pogodnie (9)Dom na Pogodnie (10)Dom na Pogodnie (11)Dom na Pogodnie (12)Dom na Pogodnie (13)
Tomasz Siwicki
(Świat Nieruchomości Tomasz Siwicki)
nr licencji: 1830

tel.: 508 136 955
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
SWN32209
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
6
Powierzchnia całkowita
337, 80 m²
Powierzchnia użytkowa
171, 60 m²
Powierzchnia działki
300, 00 m²
Rok budowy
1970
Ilość pięter
3
Standard
DOBRY
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj okien
PCV
Cena za m2
5 917, 70 PLN
Cena cena w innych walutach
1 600 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
NIE
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
2
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE, C.O. WĘGLOWE, PALIWO STAŁE
Garaż
instalacje
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Dom wolnostojący w samym centrum Pogodna, nieumeblowany, po gruntownym remoncie w 2022 r.
Zlokalizowany przy cichej drodze dojazdowej do posesji ok. 50 m od ul. Mickiewicza i Ryneczku Pogodno, w niewielkiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej.
Budynek ma przestronne doświetlenie dużymi oknami i jest z zewnątrz ocieplony.
Powierzchnia całkowita domu: 337,8m2

Powierzchnia mieszkalna(171,6 m2)składa się z:
PARTERU: 3 pokoje, 1 łazienka, kuchnia
PIĘTRO I: 3 pokoje, łazienka, taras
PODDASZE: Duże, jasne i suche
PRZYZIEMIE: Garaże, kotłownia, pralnia.

Drewniane schody i bukowy parkiet po cyklinowaniu i lakierowaniu, ściany wygładzone i pomalowane 2x na biało, łazienki z wymienioną instalacją wodno-kanalizacyjną, wykafelkowane i z nową ceramiką (kompletny biały montaż).
W piwnicy znajduje się kotłownia z piecem dwubiegowym oraz piecem na paliwo stałe , pralnia oraz 2 stanowiska garażowe.
Grzejniki żeliwne, świeżo malowane, ale można je wymienić na panelowe (komplet nowych składowany jest w garażu). Taras 16 m2 jest zabezpieczony nową hydroizolacją. Poddasze 72 m 2 wyposażone jest w 2 okna i nadaje się do adaptacji na powierzchnię mieszkalną. Dach jest po remoncie, ma nową dachówkę ceramiczną.
Dom w bardzo dobrej lokalizacji, otoczony ogrodami, idealny dla rodziny lub na działalność gospodarczą.
Do domu przynależy niewielki ogródek. Zapraszam na prezentację, klucze w biurze.





Tworzymy Twój Świat Nieruchomości - bezpiecznie i skutecznie.
Tomasz Siwicki
(Świat Nieruchomości Tomasz Siwicki)
nr licencji: 1830

508 136 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
LOS ALCÁZARES, MURCJA, LOS ALCÁZARES, MURCJA
369 000 € 105 m2
Nowoczesne wille w Los Alcázares
DOM NA SPRZEDAŻ LOS ALCÁZARES, MURCJA, LOS ALCÁZARES, MURCJA
Nowoczesne wille w nowym budownictwie w Los Alcázares Luksusowe życie blisko plaży Odkryj to ekskluzywne osiedle pięciu jednopiętrowych willi w uroczym miasteczku Los Alcázares. Każda willa posiada prywatny basen z kaskadowym wodospadem, przestronne solarium zapewniające całoroczne słońce oraz nowoczesne wnętrza zaprojektowane z myślą o komforcie i stylu. Z trzema sypialniami i dwiema łazienkami, domy te są idealne dla rodzin, par lub każdego, kto szuka luksusowego wypoczynku. Kuchnie są w pełni wyposażone w eleganckie czarne urządzenia, a podwójna wysokość sufitu w salonie zwiększa poczucie przestrzeni i światła. Funkcje premium dla komfortowego stylu życia Wille te są zbudowane z wysokiej jakości materiałów i oferują przemyślane detale, które zapewniają nowoczesne i wygodne życie: Biała stolarka zewnętrzna z aluminium lub PVC z podwójnie oszklonymi oknami dla optymalnej ochrony przed słońcem. W pełni wyposażone łazienki, w tym wbudowane wnęki prysznicowe, lustra z oświetleniem i toaletki. Wyposażone szafy w sypialniach z wbudowanymi szufladami. Wysokowydajny podgrzewacz wody zapewniający zrównoważone zużycie energii. Wstępna instalacja klimatyzacji za pośrednictwem kanałów w salonach i sypialniach. Prywatny basen z wbudowanymi miejscami do siedzenia, schodami, wodospadem i podwodnym oświetleniem. Sztuczna trawa i letnia kuchnia z blatem i wyjściem na minilodówkę na solarium. Doskonała lokalizacja w Los Alcázares Położone zaledwie 1,5 km od dziewiczych plaż Mar Menor, wille te oferują idealną równowagę między spokojem i wygodą. Los Alcázares słynie z tętniącego życiem nadmorskiego stylu życia, sportów wodnych i całorocznego słońca. Pobliskie pole golfowe Serena Golf oddalone jest o zaledwie 2 km, co czyni je idealnym miejscem dla miłośników golfa. Dostępność do najważniejszych atrakcji Los Alcázares cieszy się doskonałym połączeniem z głównymi miastami i atrakcjami: Lotnisko Murcja-Corvera: 30 km (20 minut jazdy samochodem) Lotnisko Alicante: 90 km (1 godzina jazdy samochodem) Cartagena: 25 km Centrum handlowe Zenia Boulevard: 35 km Serena Golf: 2 km Twój wymarzony dom czeka Ciesz się śródziemnomorskim stylem życia w tych wyjątkowych nowych willach w Los Alcázares. Niezależnie od tego, czy szukasz domu na stałe, czy wakacyjnego odosobnienia, te nieruchomości oferują wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego i luksusowego życia. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oglądanie lub uzyskać więcej informacji! podana cena netto należy doliczyć 10% vat zapraszamy po więcej ofert z Hiszpanii Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny- zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
369 000
4 105,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, POGODNO
1 600 000 PLN 338 m2
Dom wolnostojący w centrum Pogodna
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, POGODNO
Dom wolnostojący w centrum Pogodna. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Pogodna, przy cichej drodze dojazdowej, ok. 50 m od ul. Mickiewicza i Ryneczku Pogodno. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz wszystkich codziennych udogodnień dzielnicy. Powierzchnia całkowita: 337,8 m2 Powierzchnia użytkowa / mieszkalna: 171,6 m2 Układ funkcjonalny: Parter - 3 pokoje + łazienka + kuchnia Piętro - 3 pokoje + łazienka + taras 16 m2 Poddasze - 72 m2, jasne, suche, 2 okna dachowe - gotowe do adaptacji na pełnowartościową przestrzeń mieszkalną Przyziemie - 2 stanowiska garażowe + kotłownia + pralnia Stan po remoncie (2022): zewnętrzne ocieplenie budynku nowa ceramiczna dachówka na dachu drewniane schody + bukowy parkiet po cyklinowaniu i lakierowaniu ściany wygładzone i malowane na biało obie łazienki - nowa instalacja wod-kan, nowe glazury i terakota, kompletny biały montaż taras 16 m2 z wykonaną nową hydroizolacją grzejniki żeliwne pomalowane (w garażu komplet nowych panelowych do ewentualnej wymiany) Instalacja grzewcza: Kotłownia z piecem dwufunkcyjnym gazowym + dodatkowy piec na paliwo stałe (węgiel, drewno, pellet). Dom idealnie nadaje się zarówno na komfortowe mieszkanie dla 5-7-osobowej rodziny, jak i na działalność gospodarczą z możliwością wydzielenia części biurowo-usługowej na parterze. Pogodno to jedna z najbardziej cenionych i stabilnych cenowo dzielnic Szczecina - dobra inwestycja na lata. Działka: niewielki, zadbany ogródek z tyłu domu . Zapraszam na prezentację. Klucze w biurze - Świat Nieruchomości Tworzymy Twój Świat Nieruchomości - bezpiecznie i skutecznie.
1 600 000 PLN
6 337,80 m2 Zobacz ofertę