Międzywodzie DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 600 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta

Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem

Dom na sprzedaż - Międzywodzie

oferta była przeglądana 130 razy

1 600 000 PLN notatnik

cena za m2 4 061 PLN

  • ZDJĘCIA
Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (1)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (2)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (3)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (4)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (5)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (6)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (7)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (8)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (9)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (10)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (11)Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem  (12)
Dominika Pietrzak
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 507 209 555
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
13720/MKN/DS-279493
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
16
Powierzchnia całkowita
394, 00 m²
Rok budowy
1976
Ilość pięter
2
Standard
DOBRY, DO ODŚWIEŻENIA, DO REMONTU
Materiał ścian
TRADYCYJNA
Cena cena w innych walutach
1 600 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
14
Garaż
Balkon
Taras
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Opis oferty
Przedstawiamy Państwu pensjonat na sprzedaż, zlokalizowany w urokliwym Międzywodziu- miejscu, które kryje w sobie ogromny potencjał inwestycyjny i stwarza idealne warunki do prowadzenia dochodowego biznesu.
Jednym z największych atutów prezentowanej nieruchomości jest jej znakomita lokalizacja. Obiekt położony jest w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie znajduje się 3 minuty spacerem od centrum, gdzie znajdują się wszelkie atrakcje sezonowe oraz bogata oferta gastronomiczna. Międzywodzie to malownicza nadmorska miejscowość z dostępem zarówno do Morza Bałtyckiego, jak i Zalewu Kamieńskiego- co dodatkowo czyni ją niezwykle atrakcyjnym miejscem do wypoczynku dla turystów.
Obiekt wolnostojący (394 m2) składa się z 16 pokoi, w tym 14 z prywatnymi łazienkami. Większość pokoi posiada dostęp do balkonów lub tarasów.
Budynek podzielony jest na klika funkcjonalnych stref:
Parter: 4 pokoje z łazienkami (2 z niezależnymi wejściami z zewnątrz), pokój z aneksem kuchennym oraz prywatne mieszkanie z kuchnią, łazienką, toaletą, pomieszczeniem gospodarczym i kotłownią;
Piętro 1: 6 pokoi z łazienkami i dostępem do wspólnej kuchni. Z każdego pokoju znajduje się wyjście na 50- metrowy taras lub balkon. Dodatkowo na tym piętrze znajduje się również pomieszczenie gospodarcze;
Piętro 2: 4 pokoje (2 z prywatnymi łazienkami, pozostałe z dostępem do dwóch oddzielnych łazienek);
Poddasze: Przestronny pokój dzienny z trzema aneksami sypialnymi, kuchnią oraz łazienką. Dużym atutem jest duże okno, które wpuszcza dużo światła dziennego do pomieszczenia.
Dodatkowo do nieruchomości przynależy również garaż, pomieszczenia gospodarcze oraz 20- metrowy pawilon z łazienką i kuchnią. Całość jest w pełni ogrodzona z możliwością wjazdu na posesje do 8 samochodów osobowych. Pod obiektem znajduje się parking publiczny.

Możliwość prezentacji na żywo po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym :)
Dominika Pietrzak
E- mail: [email protected]
Tel.: 507 209 555
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Dominika Pietrzak
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

507 209 5 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
DOBRA
1 599 000 PLN 210 m2
Wyjątkowy dom o pow. użytkowej 180 m2
DOM NA SPRZEDAŻ DOBRA,
Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w malowniczej i spokojnej okolicy miejscowości Dobra. To doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących komfort życia w rozwijającej się okolicy. Charakterystyka nieruchomości: Powierzchnia działki: 1100 m2Powierzchnia całkowita domu: 210 m2Rok budowy: 2012 Rozkład pomieszczeń: Parter: Przestronny salon z jadalnią i wyjściem na tarasFunkcjonalna kuchniaToaletaPrzedpokójGarderobaPomieszczenie gospodarczeDuży garaż oraz wiata w bryle budynku Piętro: Cztery sypialnie (dwie z wyjściem na balkon)Łazienka z prysznicem Strych Wyjątkowe cechy nieruchomości: Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domuCiepła woda z pieca gazowegoKominek, który nadaje wyjątkowy klimat wnętrzomWoda i kanalizacja z sieci miejskiejTermomodernizacja budynkuRolety antywłamaniowe w oknach Ogród: Na działce znajduje się przestronny ogród, w którym znajduje się zadaszona altana oraz murowany grill - idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dom w tej lokalizacji to idealna propozycja dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia, w pobliżu natury, a jednocześnie z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Lokalizacja: Dobra to miejsce, które w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Powstały liczne sklepy, w tym Rossmann i Biedronka, a także nowoczesna szkoła, żłobki oraz przystanki autobusowe, zapewniające łatwy dostęp do komunikacji. W pobliżu znajduje się również wiele ścieżek rowerowych, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Dodatkowym atutem jest bliskość Jeziora Głębokiego, które stanowi doskonałą okazję do relaksu na świeżym powietrzu. Wkrótce także zostanie rozpoczęta budowa Zachodniej Obwodnicy Szczecina (droga ekspresowa S6), co jeszcze bardziej poprawi komunikację z miastem i okolicą. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prezentację! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 599 000 PLN
5 210,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Międzywodzie
1 600 000 PLN 394 m2
Międzywodzie- duży pensjonat z potencjałem
DOM NA SPRZEDAŻ Międzywodzie,
Przedstawiamy Państwu pensjonat na sprzedaż, zlokalizowany w urokliwym Międzywodziu- miejscu, które kryje w sobie ogromny potencjał inwestycyjny i stwarza idealne warunki do prowadzenia dochodowego biznesu. Jednym z największych atutów prezentowanej nieruchomości jest jej znakomita lokalizacja. Obiekt położony jest w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie znajduje się 3 minuty spacerem od centrum, gdzie znajdują się wszelkie atrakcje sezonowe oraz bogata oferta gastronomiczna. Międzywodzie to malownicza nadmorska miejscowość z dostępem zarówno do Morza Bałtyckiego, jak i Zalewu Kamieńskiego- co dodatkowo czyni ją niezwykle atrakcyjnym miejscem do wypoczynku dla turystów. Obiekt wolnostojący (394 m2) składa się z 16 pokoi, w tym 14 z prywatnymi łazienkami. Większość pokoi posiada dostęp do balkonów lub tarasów. Budynek podzielony jest na klika funkcjonalnych stref: Parter: 4 pokoje z łazienkami (2 z niezależnymi wejściami z zewnątrz), pokój z aneksem kuchennym oraz prywatne mieszkanie z kuchnią, łazienką, toaletą, pomieszczeniem gospodarczym i kotłownią; Piętro 1: 6 pokoi z łazienkami i dostępem do wspólnej kuchni. Z każdego pokoju znajduje się wyjście na 50- metrowy taras lub balkon. Dodatkowo na tym piętrze znajduje się również pomieszczenie gospodarcze; Piętro 2: 4 pokoje (2 z prywatnymi łazienkami, pozostałe z dostępem do dwóch oddzielnych łazienek); Poddasze: Przestronny pokój dzienny z trzema aneksami sypialnymi, kuchnią oraz łazienką. Dużym atutem jest duże okno, które wpuszcza dużo światła dziennego do pomieszczenia. Dodatkowo do nieruchomości przynależy również garaż, pomieszczenia gospodarcze oraz 20- metrowy pawilon z łazienką i kuchnią. Całość jest w pełni ogrodzona z możliwością wjazdu na posesje do 8 samochodów osobowych. Pod obiektem znajduje się parking publiczny. Możliwość prezentacji na żywo po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym :) "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 600 000 PLN
16 394,00 m2 Zobacz ofertę