SZCZECIN LOKAL SPRZEDAŻ za cenę 495 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Na sprzedaż 6 lokali biurowych!Miejsca parkingowe!

Lokal na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

oferta była przeglądana 65 razy

495 000 PLN notatnik

cena za m2 4 304 PLN

  • ZDJĘCIA
Na sprzedaż 6 lokali biurowych!Miejsca parkingowe! (1)Na sprzedaż 6 lokali biurowych!Miejsca parkingowe! (2)Na sprzedaż 6 lokali biurowych!Miejsca parkingowe! (3)Na sprzedaż 6 lokali biurowych!Miejsca parkingowe! (4)Na sprzedaż 6 lokali biurowych!Miejsca parkingowe! (5)Na sprzedaż 6 lokali biurowych!Miejsca parkingowe! (6)Na sprzedaż 6 lokali biurowych!Miejsca parkingowe! (7)
Monika Boroń
(Hestia Nieruchomości)

tel.: 731-007-660
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HES29009
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Powierzchnia całkowita
127, 00 m²
Piętro
1
Ilość pięter
4
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
1975
Cena za m2
4 304, 35 PLN
Cena cena w innych walutach
495 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA
Klimatyzacja
Garaż
Opis oferty
Szukasz gotowej inwestycji, która od pierwszego dnia zacznie generować dochód? Ta oferta jest dla Ciebie!

Kompleks lokali biurowych, składający się łącznie z 127m2:
  • 6 samodzielnych lokali,
  • 2 pomieszczeń WC,
  • Korytarza z miejscem do zagospodarowania,
  • 4 miejsc parkingowych za szlabanem - bez dodatkowej opłaty.
Idealna inwestycja
  • Już 4 z 6 lokali są wynajmowane,
  • Możliwość przedłużenia umów najmu z obecnymi najemcami,
  • Stabilny, pasywny dochód bez konieczności dodatkowego zaangażowania
Informacje dodatkowe
  • Podana cena jest ceną netto,
  • Budynek po remoncie elewacji,
  • Planowany remont piętra z funduszu wspólnoty,
  • czynsz 3000zł w tym m.in. woda, ogrzewanie, prąd, odpady, monitoring, dozorca.
  • Fundusz remontowy - 2 550zł,
  • Winda oraz klatka po remoncie generalnym,
  • Lokalizacja w pobliżu inwestycji Nad Odrą, dobrze skomunikowane z centrum.




Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Monika Boroń
(Hestia Nieruchomości)

731-007- (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
ŚWINOUJŚCIE
488 800 PLN 61 m2
Lokal użytkowy 61,10 m2 centrum Świnoujścia
LOKAL NA SPRZEDAŻ ŚWINOUJŚCIE,
Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 61,10 m2 położony w Świnoujściu. Lokal znajduje się na parterze na nowym osiedlu w Galerii Handlowej. Do sprzedania lokal o łącznej powierzchni 61,10 m2. * Przeznaczenie obiektu handlowo-usługowe, gastronomiczne oraz biurowe. - Otwarta przestrzeń * Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: - wentylacja - przeciwpożarowa - telefon - internet Opłaty związane z utrzymaniem lokalu to : prąd wg. liczników, woda, ogrzewanie z sieci miejskiej rozliczane wg. liczników oraz czynsz do zarządcy budynku 1080 zł miesięcznie. Polecam ze względu na super lokalizację w ścisłym centrum Świnoujścia. Serdecznie zapraszam na prezentację Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości. Istniejemy od ponad 30 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej oraz darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego. O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, dom, lokal, pozbyć się problemu, ponieważ potrzebujesz pieniędzy? Podziel się z nami informacją, jaką nieruchomość chciałbyś sprzedać, skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły. Decyzję o zakupie podejmujemy najszybciej jak to możliwe. Skupujemy nieruchomości w każdym stanie technicznym, także zadłużone i w trakcie komorniczej egzekucji. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
488 800 PLN
2 61,10 m2 Parter/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, GUMIEŃCE
499 000 PLN 67 m2
Lokal użytkowy, gastronomiczny - Gumieńce
LOKAL NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, GUMIEŃCE
Tylko u Nas! Powierzchnia 67m2 + piwnica Lokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza. W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową oraz istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. W nieruchomości prowadzona była pizzernia, możliwe przejęcie lokalu wraz z całym wyposażeniem Wszystkie media są doprowadzone oraz olicznikowane Istnieje możliwość wynajmu z opcją wykupu Gaz w lokalu Miejsce również świetnie się nadaje na prowadzenie salonu kosmetycznego, poradni fizjoterapeutycznej lub medycznej, serwisu elektroniki itd. Zapraszamy do kontaktu i do obejrzenia lokalu. SKUP MIESZKAŃ - DOMY -DZIAŁKI - LOKALE ZA GOTÓWKĘ ! TEL 511 260 740 K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P L POSIADAMY OD 2012R LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405 18 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI ! TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. PONAD 4000 TRANSAKCJI SPRZEDAŻY. Z NAMI JESTEŚ UBEZPIECZONY ! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
499 000 PLN
67,00 m2 Parter/2 Zobacz ofertę