KĘDZIERZYN DOM SPRZEDAŻ za cenę 849 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina!

Dom na sprzedaż - Kędzierzyn

oferta była przeglądana 71 razy

849 000 PLN notatnik

cena za m2 7 823 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
  • wirtualny spacer
Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (1)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (2)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (3)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (4)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (5)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (6)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (7)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (8)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (9)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (10)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (11)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (12)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (13)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (14)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (15)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (16)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (17)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (18)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (19)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (20)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (21)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (22)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (23)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (24)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (25)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (26)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (27)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (28)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (29)Przytulny dom w Kędzierzynie - 3 km od Koszalina! (30)
Monika Haniewicz
(NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K.)
nr licencji: PL1-P305153

tel.: 607360250
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
GDF21591
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
108, 53 m²
Powierzchnia użytkowa
108, 53 m²
Powierzchnia działki
1 501, 00 m²
Rok budowy
2012
Ilość pięter
1
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
PUSTAK
Rodzaj okien
PCV
Cena za m2
7 822, 72 PLN
Cena cena w innych walutach
849 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
informacje dodatkowe
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
PIEC ELEKTRYCZNY, SOLAR
Ogrzewanie
C.O. ELEKTRYCZNE, KOMINEK
Garaż
instalacje
Monitoring
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Oferta bezpośrednia!
W przypadku tej nieruchomości nasze biuro pobiera wynagrodzenie tylko od sprzedającego
Opis oferty
Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 108,53 m², usytuowany na malowniczej działce o powierzchni 1 501 m² w spokojnej miejscowości Kędzierzyn, w gminie Sianów. Nieruchomość otoczona jest bujnymi lasami, co czyni ją idealnym miejscem na wypoczynek w harmonii z naturą.

Najważniejsze atuty:

Lokalizacja: dom znajduje się przy utwardzonej drodze gminnej, zaledwie 3 km od Koszalina oraz 3 km od węzła drogi ekspresowej S6, co zapewnia wygodny dostęp do większych miast i aglomeracji.

Dom: f
unkcjonalny rozkład pomieszczeń, obejmujący 3 pokoje oraz przestronny salon połączony z kuchnią.
Łazienka z WC oraz przestronny przedpokój i ganek o powierzchni 13,6 m², zapewniający komfort codziennego użytkowania.
Poddasze nieużytkowe o powierzchni około 60 m², stanowiące dodatkową przestrzeń do zagospodarowania.

Działka:
całość usytuowana na nachylonej działce, bogato zagospodarowanej licznymi nasadzeniami (drzewka owocowe i krzewy), dającej ogromne możliwości aranżacyjne – to doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą i przestronność.

Dodatki:
zadaszony taras o powierzchni 24,6 m², idealny na letnie wieczory, wiata na drewno, szklarnia oraz blaszany garaż wolnostojący tuż przy wjeździe na posesję.

Ogrzewanie:
dom ogrzewany jest kominkiem z płaszczem wodnym, wspomaganym zbiornikiem akumulacyjnym z grzałką elektryczną, który zapewnia równomierną temperaturę we wszystkich pomieszczeniach. Ogrzewanie podłogowe na 5% powierzchni. Na dachu zamontowane są panele słoneczne, które wspierają podgrzewanie wody, gwarantując oszczędności. Podsumowanie:

To nieruchomość gotowa do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Idealna dla osób szukających ciszy, przestrzeni oraz bliskości natury.
Z racji doskonałej lokalizacji, działka daje szerokie możliwości zagospodarowania, a obecność lasów i Jeziora Jamno tylko podkreśla wyjątkowy charakter tego miejsca.

Nie przegap tej rzadkiej okazji!

Dodatkowo oferujemy:
- bezpłatne badanie zdolności kredytowej,
- pomoc w organizacji finansowania, aby proces zakupu był jak najbardziej komfortowy.

Agent prowadzący:
Monika Haniewicz
tel. 607360250
e-mail: [email protected]





Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 94-98, 75-011 Koszalin.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: [email protected]

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Monika Haniewicz
(NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K.)
nr licencji: PL1-P305153

607360 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Kamień Pomorski, Centrum
849 000 PLN 137 m2
Kamień Pomorski - bliźniak 10min od morza
DOM NA SPRZEDAŻ Kamień Pomorski, Centrum
Spiesz się! Dostępna tylko jedna połówka (prawa). Domy w zabudowie bliźniaczej położone w miejscowości Kamień Pomorski. Jedyne 7km do miejscowości nadmorskiej Dziwnówek. Cicha okolica, do centrum 5min drogi. Budynki w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 130m2 (całkowitej ok. 137m2), usytuowane na działce o powierzchni 493 lub 508m2 składają się z: Parter: salon połączony z kuchnią i jadalnią, wc, wiatrołap, kotłownia i garaż w bryle budynku, Poddasze: 3 sypialnie, garderoba, łazienka z wc i korytarz. Ogrzewanie piecem gazowym - podłogowe, w sypialniach grzejniki. Rozprowadzone wszelkie instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Na ścianach tynki. Ocieplenie - styropian 20cm. Utwardzony podjazd na 2 auta oraz taras. Automatyczna brama garażowa. Działka ogrodzona. Dom wg projektu Dom w gunnerach 2 firmy Archon, ze zmianami na poddaszu (pierwotnie 4 sypialnie i osobne wc). Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na prezentacje. Żaneta Hromińska - 537-955-325 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
849 000 PLN
4 136,68 m2 Zobacz ofertę
notatnik
TRZĘSACZ
849 000 PLN 79 m2
Gotowe domy, Trzęsacz, 400 m od plaży.
DOM NA SPRZEDAŻ TRZĘSACZ,
OKAZJA!!!. CENA 849.000 zł netto. Kupujący nie płaci prowizji !!! Trzęsacz, Osiedle Baltic Garden II, 400 m od jednej z najpiękniejszych plaż nad Bałtykiem. Dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na własnej działce o powierzchni 300 m2 (wydzielona nieruchomość z KW). Powierzchnia całkowita domu to 79,38m2 plus murowana wiata na samochód. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym o powierzchni 31,89 m2 z wyjściem na zadaszony taras, wc z kabiną prysznicową (3,12m2), korytarz (3,25m2) oraz powierzchnia pomocnicza (3,02m2). Na piętrze o powierzchni całkowitej 37,63m2 znajdują się 3 pokoje i łazienka z oknem. Dodatkowo poddasze nieużytkowe do zagospodarowania. Duży zagospodarowany ogród od strony południowej. Teren osiedla w pełni zamknięty i zagospodarowany (drogi wewnętrzne z polbruku, oświetlenie). Standard wykończenia budynku - stan deweloperski podwyższony. Wykończenie domu z zewnątrz: - fundament płytowy (płyta żelbetowa gr 25 cm, na podsypce piaskowej i warstwie styropianu XPS gr 10 cm,) - ściany zewnętrzne z gazobetonu 500 - ocieplenie styropian 15,00cm - tynk silikatowo/silikonowy - okna PCV (pakiet trzyszybowy), rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie, okna połaciowe (bez rolet) - drzwi zewnętrzne wzmocnione - dachówka cementowa - obróbki blacharskie - kompletne ogrodzenie, wiata murowana zadaszona z elementami drewna - podjazd i wejście do domu wyłożone kostką betonową - taras drewniany częściowo zadaszony - ogród - zagospodarowany, posiana trawa - media doprowadzone do budynku (woda, prąd, kanalizacja, internet - światłowód) Wykończenie domu wewnątrz - w standardzie deweloperskim: - ścianki wewnętrzne działowe - silka 12cm - tynk wewnętrzny gipsowy kat III (bez szpachlowania i malowania) - podłogi - wylewka betonowa - schody wewnętrzne zabiegowe, żelbetowe bez zabudowy - instalacja elektryczna obejmująca: montaż osprzętu (bez opraw oświetleniowych i lamp) , kabel IT, instalacja alarmowa, kabel telewizyjny rozprowadzony w budynku (2 gniazda TV) - peszele wyprowadzone na dach pod instalację fotowoltaiczną, - rozprowadzona instalacja wodno-kanalizacyjna - instalacja grzewcza obejmująca: ogrzewanie podłogowe - na parterze i w obu łazienkach, w pokojach na piętrze grzejniki konwekcyjne, w łazienkach grzejniki drabinkowe, powietrzna pompa ciepła z funkcją klimatyzatora, możliwość instalacji kominka. - rozprowadzona instalacja wodno-kanalizacyjna *19.000 zł. netto - cena za udział w działce drogowej z pełnym zagospodarowaniem *do ceny ofertowej należy doliczyć VAT 23% Istnieje możliwość odzyskania całego podatku VAT, również dla obcokrajowców !!! Pomagamy w procedurze zwrotu. Zapraszamy! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
849 000 PLN
4 79,38 m2 Zobacz ofertę
notatnik
DOŁUJE
840 000 PLN 98 m2
Energooszczędny bliźniak z ogrodem w Dołujach
DOM NA SPRZEDAŻ DOŁUJE,
Nowoczesny i Energooszczędny bliźniak w Dołujach - świetna okazja! Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Lokalizacja: Dołuje - malownicza, cicha okolica, idealna dla rodzin. W pobliżu szkoła, przedszkole, żłobek, kościół i usługi. Metraż: 98 m2 przestrzeni - doskonała dla Twojej rodziny. Nowoczesność i Ekologia: Pompa ciepła, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe, okna trzyszybowe z ciepłym montażem - komfort przez cały rok. Działka: 540 m2 - przestronny ogród, plac zabaw czy strefa relaksu. Do dyspozycji dwa miejsca postojowe. Termin odbioru: pierwszy kwartał 2026 roku. Cena: 840 000 PLN - wybierz standard wykończenia, który Ci odpowiada! Cena obejmuje standard deweloperski, z opcją wykończenia pod klucz. Planowany termin odbioru- pierwszy kwartał 2026. Dlaczego warto? Nowoczesny, funkcjonalny projekt w cichej okolicy, z pełnym dostępem do miejskich udogodnień. Ekologiczne rozwiązania pozwalają na oszczędność energii, a przestronna działka daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Wnętrze (98 m2): Parter: Salon z aneksem kuchennym (33,2 m2) Łazienka (1,8 m2) Pokój dzienny/gabinet (10,7 m2) Wiatrołap (4,9 m2) Komunikacja (2 m2) Piętro: Sypialnia z garderobą (14,1 m2) Sypialnia nr 2 (10,7 m2) Sypialnia nr 3 (7,9 m2) Łazienka (6,9 m2) Komunikacja (6 m2) Tworzymy Twój Świat Nieruchomości - bezpiecznie i skutecznie.
840 000 PLN
4 98,20 m2 Zobacz ofertę