LUBCZYNA OBIEKT SPRZEDAŻ za cenę 3 500 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro

Obiekt na sprzedaż - Lubczyna

oferta była przeglądana 113 razy

3 500 000 PLN notatnik

cena za m2 3 500 PLN

  • ZDJĘCIA
Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (1)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (2)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (3)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (4)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (5)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (6)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (7)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (8)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (9)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (10)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (11)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (12)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (13)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (14)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (15)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (16)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (17)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (18)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (19)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (20)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (21)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (22)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (23)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (24)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (25)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (26)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (27)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (28)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (29)Lubczyna hala magazynowa/mieszkanie/biuro (30)
Anna Serej
(Mint Invest S.C. Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn)
nr licencji: 26214

tel.: 517366330
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
MNI22039
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj obiektu
INNY
Rodzaj budynku
HALA
Powierzchnia całkowita
1 000, 00 m²
Powierzchnia działki
22 804, 00 m²
Powierzchnia magazynowa
550, 00 m²
Ogrzewanie
C.O. OLEJOWE
Cena za m2
3 500, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
3 500 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA DOJAZD TIR
Źródło c.w.
BOJLER
Instalacje w obiekcie
INTERNETOWA, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Internet
Opis oferty
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nietuzinkową ofertą sprzedaży hali magazynowej z chłodnią, pomieszczeniami biurowymi oraz przestronnym mieszkaniem.

Oferowany Państwu obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Lubczyna nad Jeziorem Dąbie. Usytuowany jest na 2 działkach o pow. 9694 m2. Sprzedaży również podlegają sąsiadujące działki gruntu o pow. 13074 m2, co łącznie daje nam aż 22804 m2 powierzchni gruntu.
Dla jednej z działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę domy jednorodzinnego wolnostojącego z użytkowym poddaszem.

Nieruchomość składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to - hala, w której znajduje się:
- przestronny łącznik o pow. ok. 210m2, wys. 9 m, który posiada dwie duże bramy wjazdowe o wymiarach 4x4,
- hala magazynowa o pow. ok. 150 m2, wys. 11 m,
- chłodnia o pow. ok. 180 m2, wys. 11 m - istnieje możliwość przekształcenia w mroźnię,
- sala magazynowa o pow. ok 210 m2, wys. 2,6 m,
- pomieszczenia socjalno - biurowe o łącznej pow. ok. 100 m,

Drugą część stanowi mieszkanie o pow. ok. 180 m2 i składa się z następujących pomieszczeń:
- salon,
- kuchnia,
- 3 pokoje,
- łazienka,
- pralnia,
- przedpokój,


Konstrukcja hali:
- płyta obornicka na stelażu,
- pokrycie dachu płyta obornicka,
- posadzka betonowa,

Konstrukcja pomieszczeń socjalno - biurowych (rok budowy 1978) oraz mieszkania ( rok budowy 2017):
- murowana mieszana (cegła, bloczki),
- okna PVC, drewniane połaciowe,
- strop żelbetowe,
- posadzka betonowa wyłożona terakotą,
- ściany gładzone malowane częściowo glazura,
- sufity gładzone malowane,
- dach blacha,
- ocieplenia dachu wełna mineralna,
- ocieplenie budynku styropian 10 cm,

Dodatkowym atutem nieruchomości jest znajdująca się na terenie trafostacja oraz staw.


Odległość od Szczecina - 30 km,
Odległość od Świnoujścia - 84 km,


Zapraszamy na prezentację oraz do składania ofert zakupu.

Bezpłatnie pomaga



Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia w Obrocie Nieruchomościami oraz Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, pozyskanych na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie/zapytanie w sprawie oferty nieruchomości będzie firma Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 §1. Treść ma charakter informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Kontaktując się z naszą firmą Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Mint Invest Spółka Cywilna Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania odpowiedniej zgody.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Anna Serej
(Mint Invest S.C. Anna Boćko, Karolina Czerwińska-Karmazyn)
nr licencji: 26214

517366 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
KOŁOBRZEG
3 500 000 PLN 370 m2
Pensjonat w Kołobrzegu
OBIEKT NA SPRZEDAŻ KOŁOBRZEG,
Ligowa lokalizacja dochodowego obiektu na sprzedaż! Do sprzedaży całoroczny, działający, dwukondygnacyjny pensjonat z Pizzerią o powierzchni 370 m2 z możliwością rozbudowy o kolejne dwie kondygnacje (wg wykonanego projektu koncepcyjnego) położony na działce o powierzchni 366 m2. Pensjonat w dobrym standardzie, pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami. W przyziemiu kuchnia, stołówka. Na parterze budynku dochodowy bar/pizza całoroczny o pow. 32 m2, na 18 osób. Wejście od ulicy. Obiekt znany, od wielu lat posiada bazę stałych, zadowolonych klientów. Świetna lokalizacja blisko portu, morza, parku nadmorskiego, latarni i molo !!! Przepiękny widok na rzekę i tereny zielone. Budynek dwukondygnacyjny, murowany, z cegły, kryty papą, rok budowy 1963 r., działka gruntu na własność. Dodatkowym atutem jest projekt/koncepcja przebudowy i rozbudowy obiektu o dodatkowe 2 kondygnacje (łącznie 4 kondygnacje), przeprojektowanie frontowej elewacji w stylu nowoczesnym, z płaskim dachem z ogólnodostępnym tarasem na dachu, budynek z windą. Istnieje możliwość zakupu drugiego pensjonatu obok, dla którego przewidziana jest również koncepcja rozbudowy, co zwiększyło by znacznie ilość PUM, przy pomyśle realizacji w tym miejscu dużej inwestycji apartamentowej. Zostało już wykonane geotechniczne badanie gruntu. Dokumentacja do wglądu. Atrakcje w pobliżu: Atrakcje turystyczne: promenada, latarnia morska, port, rejsy statkiem wycieczkowym, molo spacerowe, zabytki architektury, koncerty, imprezy rekreacyjno-sportowe. Dla aktywnych: park wodny, piesze szlaki turystyczne, rowerowe szlaki turystyczne, sporty wodne. Gastronomia w pobliżu: kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb, pizzerie. Położenie: obiekt położony jest w dzielnicy portowej, nad rzeką, blisko plaży. W pobliżu Park Zdrojowy, sklepy, ośrodki rehabilitacyjne, zabiegi. Centrum miasta 10 min spacerem. Wszystkie powyższe aspekty sprawiają, że oferowana nieruchomość otwiera szereg możliwości inwestycyjnych. Oferowany teren jest w pełni uzbrojony oraz nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przez co nowy właściciel będzie mógł zmienić istniejącą decyzję o warunkach zabudowy lub wystąpić o nową - wedle własnych potrzeb. Polecam, to jeden z niewielu obiektów inwestycyjnych w tak atrakcyjnej lokalizacji, z możliwością znacznego powiększenia powierzchni użytkowej. "Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie uzyskanych informacji od właściciela. W przypadku zainteresowania prosimy o osobistą weryfikację." Zapraszam na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
3 500 000 PLN
370,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
3 500 000 PLN 630 m2
hala/magazyn 630m blisko centrum
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 630mkw zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum/śródmieścia miasta Szczecin. Położenie obiektu umożliwia dojazd samochodów firm kurierskich jak również dużych samochodów typu TIR. W niedalekiej odległości przystanki komunikacji miejskiej - co zapewnia łatwy i dobry dojazd dla wszystkich pracowników obiektu. Na terenie znajdują się miejsca parkingowe dla pracowników/klientów. Obiekt posadowiony na działce o powierzchni 1425mkw, murowany, ocieplone mury oraz dach - dach dwuspadowy, hala w najniższym punkcie wysoka na 3m. Część magazynowa doświetlona bocznymi oknami, nieogrzewana, część biurowo-socjalna - ogrzewanie elektryczne. Istnieje możliwość wyburzenia części wewnętrznych ścian działowych by kosztem powierzchni biurowej uzyskać więcej powierzchni magazynowej. Grunt znajduje się w wieczystym użytkowaniu - roczna opłata to ok. 9000zł. Nieruchomość do wydania od zaraz. CENA NIERUCHOMOŚCI: 3.500.000zł + VAT Obiekt aktualnie wynajęty. We offer for sale a warehouse and production facility with an area of approximately 630 sq m, located close to the city center/downtown of Szczecin. The facility"s location allows for easy access by courier vehicles and large trucks. Public transportation stops are nearby, ensuring easy and convenient access for all facility employees. On-site parking is available for employees and clients. The building sits on a 1,425-square-meter plot, is constructed of brick, with insulated walls and a gable roof. The hall is 3 meters high at its lowest point. The warehouse section is lit by side windows and is unheated, while the office and staff areas are heated electrically. It is possible to demolish some of the internal partition walls to gain more storage space at the expense of office space. The land is in perpetual usufruct - the annual fee is approximately PLN 9,000. The property is available for immediate occupancy. PROPERTY PRICE: PLN 3,500,000 + VAT The facility is currently rented. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
3 500 000 PLN
630,00 m2 Zobacz ofertę