SZCZECIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 100 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Wolno stojący, 350 m2, Szczecin Kijewo

Dom na sprzedaż - Szczecin, Kijewo

oferta była przeglądana 159 razy

1 100 000 PLN notatnik

cena za m2 3 143 PLN

  • ZDJĘCIA
Jadwiga Cygan-Piekarska
(Atalanta Nieruchomości)
nr licencji: 141

tel.: 695108767
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
ATA21219
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
6
Powierzchnia całkowita
350, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
260, 00 m²
Powierzchnia działki
559, 00 m²
Rok budowy
1993
Standard
DOBRY
Materiał ścian
CEGŁA
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Cena za m2
3 142, 86 PLN
Cena cena w innych walutach
1 100 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
informacje dodatkowe
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Garaż
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Szczecin Kijewo. Dom wolnostojący wybudowany z cegły w 1993 roku. Na dachu dachówka cementowa, duży garaż o pow. około 48 m2 w bryle budynku. Garaż zlokalizowany na przyziemiu, pozostała część przyziemia to pokój barowy o powierzchni 22m2, kuchnia 16 m2 i kotłownia z łazienką 12 m2. W kotłowni są zlokalizowane dwa piece tj. gazowy i koksowy. Osobny piec zainstalowany w kuchni do podgrzewania ciepłej wody. Na poziomie przyziemia na podłogach terakota, na pozostałych dwóch poziomach elegancki, zadbany parkiet, na piętro prowadzą schody bukowe. Na poziomie parteru wiatrołap, dwa pokoje dzienne połączone podwójnymi przeszklonymi drzwiami, jeden o pow. około 40 m2, drugi o pow. 35 m2. Duża kuchnia 15 m2 i mała łazienka z oknem, wc i umywalką wykończona glazurą i terakotą. Na piętrze dwie sypialnie. Jedna o powierzchni około 45 m2 z wyjściem na olbrzymi taras, druga o pow.16 m2 oraz łazienka z oknem o pow.12 m2 z wanną, wc, bidetem i umywalką w glazurze i terakocie. Na poddaszu duża otwarta przestrzeń o pow. 35 m2 z normalnymi oknami oraz łazienka około 8 m2 z niewielkimi skosami. Poddasze klatki schodowe elegancko wykończone boazerią drewnianą. Na podłodze na poddaszu deska drewniana. Ponadto jest jeszcze strych o pow. około 18 m2 ze skosami i oknem połaciowym. W całym domu okna drewniane mahoniowe i rolety antywłamaniowe. Działka zadbana, podjazd do garażu z polbruku, brama otwierana manualnie. Obecnie dom jest wynajmowany i na potrzeby tego najmu pokoje zostały podzielone na mniejsze ściankami regipsowymi łatwymi do demontażu. Polecam, zapraszam na prezentację.



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Jadwiga Cygan-Piekarska
(Atalanta Nieruchomości)
nr licencji: 141

695108 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
GRZĘDZICE
1 095 000 PLN 137 m2
Niesamowity Parterowy Dom 4 pokojowy!
DOM NA SPRZEDAŻ GRZĘDZICE,
Parterowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku w stanie deweloperskim znajdujący się na końcu drogi wewnętrznej, 30m od drogi gminnej. ---> Dom parterowy o powierzchni 108,15 m2. Do domu przynależny garaż i kotłownia co łącznie daje powierzchnię ok. 136.96 m2. ---> Działka o powierzchni 1024 m2 Możliwość zaparkowania nawet kilku samochodów wzdłuż prywatnej drogi dojazdowej. W skład domu wchodzą: -> Salon 31,23 m2, -> 3 pokoje (12,15; 11,44; 11,37 m2), -> Łazienka 6,2 m2, -> Osobny WC 1,55 m2, -> Kuchnia 8,76 m2, -> Przedsionek 4,24 m2, -> Pralnia 3,75 m2, -> Pomieszczenie gospodarcze wraz z garażem w bryle budynku 29 m2. -->W CENĘ DOMU WLICZA SIĘ: -> Wyłożenie kostki brukowej na podjeździe i tarasie, -> Zamontowanie kominka, -> Zamontowanie bramy garażowej, -> Wykończenie sufitów pod gust nowego nabywcy. --> Wysoki standard wykończenia -> Z zewnątrz ocieplenie styropianem (15 cm, styropian grafitowy), -> Elewacja wykończona tynkiem silikonowym, -> Podbitka dachu, dachówka ceramiczna, -> Dojścia i podjazd - kostka betonowa, teren wokół wyrównany, -->WARTO WIEDZIEĆ -> Na całej podłodze ogrzewanie gazowe podłogowe, -> Przygotowany system nawadniania ogrodu, -> Przygotowane przełącza do podłączenia klimatyzacji, -> Możliwość zamontowania systemu Smart Home, -> Przygotowany projekt wykończenia kuchni. --> Nie ma rzeczy nie do zrobienia, dlatego dla nowego właściciela, możliwość wykończenia domu "pod klucz" --> Wnętrze domu jest w stanie deweloperskim, co oznacza, że nowy właściciel może samodzielnie wykończyć i urządzić wnętrze według własnych gustów i potrzeb. Dom jest prawie gotowy do zamieszkania, wystarczy jedynie przeprowadzić prace wykończeniowe. W środku wszystkie instalacje - elektryczna, wodno-kanalizacyjna, C.O --> Kupujący NIE PŁACI podatku 2% Zapraszamy na oględziny tej wspaniałej nieruchomości! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 095 000 PLN
4 136,96 m2 Zobacz ofertę
notatnik
WOŁCZKOWO
1 099 000 PLN 150 m2
Wołczkowo, bliźniak 149,8m2, 5 pokoi, działka 420m
DOM NA SPRZEDAŻ WOŁCZKOWO,
Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,8 m2 z kominkiem, garażem i miejscem parkingowym, na działce wielkości 420 m2 w uroczej lokalizacji w Wołczkowie. W ramach tej inwestycji zrealizowano budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego, w którym każdy lokal oferuje powierzchnię użytkową 149,8 m2. Każdy z lokali posiada prywatną działkę z ogrodem o powierzchni około 230 m2 zapewniając mieszkańcom komfort i przestrzeń do relaksu. Rozkład pomieszczeń: Parter - Pokój - 10,1 m2 - Pokój dzienny z jadalnią - 27,3 m2 - Kuchnia - 8,9 m2 - WC - 2,5 m2 - Kotłownia - 3,2 m2 - Korytarz - 4,0 m2 - Przedsionek - 4,9 m2 - Garaż - 16,7 m2 Piętro - Łazienka - 11,6 m2 - Pokój 1 - 18,0 m2 - Pokój 2 - 14,7 m2 - Pokój 3 - 16,6 m2 - Hol - 7,9 m2 Nowoczesna bryła z dużymi przeszkleniami, kolorystyka utrzymana w szarościach z elementami drewna,Funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń dający komfort użytkowania,Dojazd drogą gminną, wewnętrzną, oświetloną i asfaltową a ostatnie 200m wyłożone płytami betonowymi.W pobliżu jest szkoła, przedszkole, sklepy, punkty usługowe, urzędy, ścieżki rowerowe, las.Pompa ciepła NIBE z zasobnikiem na wodę 180 litrów i możliwością sterowania za pomocą Internetu. Klasa energetyczna A++Wysoki standard wykonania z zastosowaniem najlepszych materiałów - gwarantuje niskie koszty eksploatacji i bezproblemową eksploatację przez wiele lat - Bloczki silikatowe 24cm, Styropian 20cm zewnętrzny.3 niezależne miejsca parkingowe do każdego lokalu oraz miejsce w garażuPrzestronny balkon z dwoma niezależnymi wejściami (sypialnia i przedpokój)Dachówka ceramiczna płaska w kolorze antracytowymOkna PCV 3 szybowe, 7 komorowe o przenikalności ciepła Ug = 0,5 W/m2K Drzwi tarasowe parteru - drzwi HST o powierzchni 10,2m2Brama garażowa Interflex - z napędem elektrycznymSieć LAN, TV, rozciągnięta do każdego pokojuPrzewody alarmowe rozciągnięte w pomieszczeniach.Zagospodarowanie terenu łącznie z ogrodzeniem panelowym z tyłu i boku oraz oddzielającym lokale. Przewidywany termin ukończenia inwestycji: Maj/Czerwiec 2025 Zapraszam na prezentacje. --------------------------------------------------------------------------------------------- Idea Nieruchomości ul. Niemcewicza 14H 71-520 Szczecin tel. 91 307 08 66, 881 222 020 http://idea.szczecin.pl https://www.facebook.com/idea.szczecin Chcesz kupić nieruchomość?? Skorzystaj z naszych pakietów promocyjnych, wejdź na: http://idea.szczecin.pl/pakiety-promocyjne Chcesz się dowiedzieć więcej o możliwości finansowania, koniecznie odwiedź: http://idea.szczecin.pl/kredyty Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 099 000 PLN
5 149,80 m2 Zobacz ofertę
notatnik
BARTOSZEWO
1 100 000 PLN 120 m2
Dom w otulinie lasu- Bartoszewo
DOM NA SPRZEDAŻ BARTOSZEWO,
Do sprzedaży dom wolnostojący w przepięknym miejscu jakim jest Bartoszewo, zaledwie 10 km od centrum Szczecina. Dom znajduję się niedaleko jeziora w otoczeniu lasu. Powierzchnia użytkowa 120m2 , składa się z 4 pokoi , niezależnej kuchni , wc, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego. Z salonu wyjście na ogród ( działka 800m2). Dodatkowe koszty eksploatacji to ogrzewanie groszkiem (piec z zasobnikiem), woda oraz prąd na podstawie zużycia, wywóz śmieci. Do domu przynależy także garaż jednostanowiskowy. Wszystko wykończone w jasnych kolorach. Polecam ze względu na lokalizacje, bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Dodatkowo jest możliwość adaptacji poddasza. Zapraszam na prezentacje. Koszty utrzymania: -woda -prąd -opał (eko-groszek) -wywóz śmieci For sale a detached house in a beautiful place like Bartoszewo, just 10 km from the center of Szczecin. The house is located near a lake surrounded by a forest. Usable area 120m2, consists of 4 rooms, a separate kitchen, toilet, bathroom and utility room. From the living room exit to the garden (plot 800m2). Additional operating costs are pea heating (new furnace with a tank), water and electricity based on consumption, garbage collection. The house also has a single-car garage. Everything finished in bright colors. I recommend it because of the location, immediate vicinity of the forest. I invite you to the presentation. Living costs: -water -current - fuel (eco-pea coal) -garbage collection Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 100 000 PLN
4 120,00 m2 Zobacz ofertę