ŚWIDWIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 400 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dom z lokalem użytkowym w centrum miasta!!!

Dom na sprzedaż - Świdwin, ul. 3 Marca

oferta była przeglądana 156 razy

400 000 PLN notatnik

cena za m2 3 333 PLN

  • ZDJĘCIA
Monika Kosmala
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

tel.: 782-390-520
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HES27576
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
120, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
120, 00 m²
Powierzchnia działki
437, 00 m²
Rok budowy
1939
Ilość pięter
2
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj okien
PCV
Pokrycie dachu
PAPA
Cena za m2
3 333, 33 PLN
Cena cena w innych walutach
400 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
CZĘŚCIOWO
informacje dodatkowe
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY, PIEC WĘGLOWY/DREWNO
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE, C.O. WŁASNE
Garaż
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
OBNIŻKA CENY!!!!!


W ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok.120 m2 położony na działce 437 m2 znajdujący się przy głównej ulicy w Świdwinie!!!!


Układ nieruchomości:
Parter:
- lokal użytkowy o pow. 27 m2
- przedpokój

- kuchnia
- spiżarka
- kotłownia z WC


I Piętro:
- hol
- 3 pokoje
- garderoba
- łazienka


Poddasze:
- przestrzeń otwarta do własnej aranżacji


Dom w dobrym stanie technicznym.Częściowo podpiwniczony. Dach pokryty papą termozgrzewalną. Okna PCV. Ogrzewanie gazowe oraz piec na węgiel i drzewo. Na podłodze panele, płytki, linoleum, deska podłogowa. Dodatkowo na podwórku znajdują się budynki gospodarcze o pow. 32,2 m2 oraz garaż 15 m2. Całość posesji ogrodzona płotem betonowym , co gwarantuje prywatność.

Nieruchomość z potencjałem , do  aranżacji wg potrzeb nowego nabywcy :).
Niewątpliwym atutem jest możliwość prowadzenia działalności gospodarczej np: salon kosmetyczny, zakład fryzjerski, sklep  oraz lokalizacja - centrum miasta!!!
Możliwość pozostawienia częściowego wyposażenia.

W okolicy banki, apteka, bar , sklepy, markety, szkoły, dworzec PKP oraz PKS, przychodnia.


Nie czekaj - zadzwoń już dziś!!!


Cena podlega negocjacji!!!


Zapraszam na prezentację!!!











Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Monika Kosmala
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

782-390- (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
OSOWO
399 000 PLN 156 m2
Osowo pod Nowogardem bliźniak 150m2 dz. 2363m2
DOM NA SPRZEDAŻ OSOWO,
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka położonego na działce 2363m2 w miejscowości Osowo Gmina Nowogard. Miejscowość malownicza z dominacją roli położona w odległości 8 km od Nowogardu do którego kursuje lokalny Bus. Szkoła podstawowa oddalona o 3km w miejscowości Mierzwięcin z zapewnionym transportem. Miejscowość idealna do wypoczynku i ucieczki od zgiełku miasta. Dom na granicy Pałacu w miejscowości Osowo. Przez wiele lat był zamieszkiwany przez leśniczego opiekującego się terenem okolicznych lasów i wspomnianego Pałacu. Dom z duszą z 1911r. wybudowany z cegły z podpiwniczeniem i użytkowym poddaszem gdzie nowi właściciele od 2017roku dokonali wielu prac unowocześnienia. - jako pierwsza została wymieniona instalacja elektryczna z całym budynku mieszkalnym. - piętro nieruchomości zostało wyremontowane w całości poprzez zamontowanie grzejników do przygotowywanej kotłowni, izolacje, elektrykę, podłogi i gładkie ściany. Na nieruchomość mieszkalną składa się parter: - wiatrołap -kuchnia około 23m2 - 2 pokoje po około 24m2 - łazienka przygotowana regipsami do okładzin i białego montażu Pierwsze piętro to: - 2 sypialnie około 15m2 - przestronny hol - łazienka przygotowana regipsami do okładzin i białego montażu - oraz schowek który pierwotnie stanowił pomieszczenie kuchenne Na dużej działce znajdują się dodatkowo pomieszczenia gospodarcze o powierzchni ponad 50m2. Sama działka płaska z wieloma nasadzeniami drzew owocowych i 5 ponad stuletnimi Lipami. Nieruchomość z ogromnym potencjałem np: przeorganizowanie na 3 mieszkania, rozbudowa czy wybudowanie dodatkowej nieruchomości. Zapraszam do osobistego zapoznania się z nieruchomością --------------------------------------------------------------------------------------------- Idea Nieruchomości ul. Niemcewicza 14H 71-520 Szczecin tel. 91 307 08 66, 881 222 020 http://idea.szczecin.pl https://www.facebook.com/idea.szczecin Chcesz kupić nieruchomość?? Skorzystaj z naszych pakietów promocyjnych, wejdź na: http://idea.szczecin.pl/pakiety-promocyjne Chcesz się dowiedzieć więcej o możliwości finansowania, koniecznie odwiedź: http://idea.szczecin.pl/kredyty Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
399 000 PLN
4 155,60 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Gościno, Miasto
399 000 PLN 269 m2
GOŚCINO - dom Z PIĘKNĄ DZIAŁKĄ O POW. 0,1082 HA
DOM NA SPRZEDAŻ Gościno, Miasto
Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 268,5 m2 położony w świetnej lokalizacji. W drodze gminnej położonej przy działce wszystkie media tj. woda, kanalizacja, gaz, skrzynka energii elektr. na działce. Według projektu budynek zawiera: Parter: cień, hall, kuchnię, pokój dzienny łazienkę, pom. składowe, pom. usługowe, kantorek, pomieszczenie pomocnicze Piętro: przedpokój, łazienkę, 4 pokoje, WC Podpiwniczenie: kotłownię, skład opału, pom. gospodarcze, garaż Działka budowlana o powierzchni 1082m2 jest pięknie zróżnicowana, położona na wzgórzu z widokiem na okolicę, doskonała do dowolnej aranżacji. Aktualne pozwolenie na budowę oraz cała dokumentacja do przekazania dla nowego właściciela. W okolicy domy jednorodzinne, markety, przystanek PKS, stacja paliw, kościół. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA PREZENTACJĘ PAULINA ZIELIŃSKA TEL. 660727425 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
399 000 PLN
5 268,50 m2 Zobacz ofertę