SZCZECIN LOKAL WYNAJEM za cenę 1 320 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie

Lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

oferta była przeglądana 176 razy

1 320 PLN notatnik

cena za m2 30 PLN

  • ZDJĘCIA
Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (1)Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (2)Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (3)Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (4)Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (5)Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (6)Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (7)Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (8)Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (9)Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (10)Biurowiec w Centrum - różne powierzchnie (11)
Rafał Bobowicz
(HORYZONT Nieruchomości)
nr licencji: 20464

tel.: +48 504 040 402
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HOR21463
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Powierzchnia całkowita
44, 00 m²
Piętro
2
Ilość pięter
3
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
2000
Materiał ścian
CEGŁA
Cena cena w innych walutach
1 320, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE
Klimatyzacja
Wentylacja
Opis oferty
Lokal biurowy o powierzchni 45m2 zlokalizowany w budynku biurowym z windą na 2 piętrze, w samym Centrum miasta. Budynek zmodernizowany w 2000r. Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez klientów wszelkich instytucji finansowych. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych miasta, dworca PKP i PKS, największych skrzyżowań Szczecina - Brama Portowa, Plac Żołnierza Polskiego - w rejonie o ogromnych planach inwestycyjnych. W promieniu 300 metrów znajdują się siedziby wszystkich większych banków, sieci sklepów, restauracji, firm, urzędów, galerii. Do dyspozycji Najemcy posiadamy różne powierzchnie. Wspólna łazienka z wc na korytarzu.

Atuty lokali biurowych:
-doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta
-oferowana powierzchnia - różne
-w części pomieszczeń klimatyzacja
-część socjalna
-światłowód w obiekcie
-utrzymanie czystości i konserwacja części wspólnych przez Wynajmującego
-dostęp do wszystkich pomieszczeń 24h
-monitoring 24h,
-dozorowanie nieruchomości + recepcja

Dodatkowo media w wysokości 30zł/m2 netto + vat ( prąd, woda, ogrzewanie, klimatyzacja ).
Cena jest ceną netto + 23% vat. Wymagana kaucja.

Posiadane powierzchnie od 30m2 do 80m2 - w cenie 20-30zł/m2 netto + vat. Media dodatkowo płatne 25-30zł/1m2..



_____________________
Licencjonowane Biuro Nieruchomości Horyzont
Ul. Krzywoustego 15/U1
70-250 Szczecin


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Rafał Bobowicz
(HORYZONT Nieruchomości)
nr licencji: 20464

+48 504 040 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, STARE MIASTO
10 784 PLN 135 m2
Lokal pod gastronomię Stare Miasto
LOKAL NA WYNAJEM SZCZECIN, STARE MIASTO
Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w prestiżowej części Szczecina -na Starym Mieście. To doskonała propozycja dla inwestorów oraz przedsiębiorców planujących otwarcie restauracji, kawiarni, bistro lub innego konceptu gastronomicznego. Lokal znajduje w reprezentacyjnej okolicy w sąsiedztwie zabytkowej zabudowy ,hoteli ,apartamentów oraz licznych atrakcji turystycznych. Bliskość Bulwarów Nadodrzańskich oraz Zamku Książąt Pomorskich gwarantuje stały napływ klientów- zarówno mieszkańców, jak i turystów. Parametry lokalu- -standard deweloperski-możliwość pełnej aranżacji według własnej koncepcji (możliwy podział lokali) -duże witryny zapewniające doskonałą ekspozycję i doświetlenie -przystosowanie pod działalność gastronomiczną -dostęp do mediów -prąd, woda ,kanalizacja ,ogrzewanie miejskie -wejście bezpośrednio z ulicy. Przemyślany układ pomieszczeń stwarza szerokie możliwości aranżacyjne -zarówno pod kameralną kawiarnię jak i większy lokal restauracyjny. To miejsce z ogromnym potencjałem, które pozwoli stworzyć wyjątkową przestrzeń gastronomiczną w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji Szczecina. 80zł/m2 jest ceną netto. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentacje Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
10 784 PLN
134,80 m2 Parter/3 Zobacz ofertę