lokale na sprzeda�� Szczecin - ogłoszenia DobryAdres.pl
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

lokale

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 313 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
489 000 PLN 81 m2
**Biznes i mieszkanie - CENTRUM SZCZECINA**
LOKAL NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
-----TYLKO TERAZ --- NOWA NIŻSZA CENA --- Oferujemy Państu na sprzedaż trzypoziomowy lokal, który dotychczas pełnił funkcję salonu kosmetycznego. Lokal mieści się w samym Centrum Szczecina przy jednej z głownych ulic o dużym natężeniem ruchu pieszych. Dzięki dwóm księgom wieczystym, jedna część może stanowić mieszkanie a druga dochodowy biznes. Całość składa się z dwóch nieruchomości lokalowych o łącznej powierzchni 81,16 m2 wewnątrz połączonych ze sobą schodami. Pierwszy lokal o powierzchni użytkowej 47,64 m2 składa się z solarium oraz pomieszczenia magazynowego. Drugi lokal o powierzchni 33,52 m2 składa się z dwóch pomieszczeń na poziomie przyziemia. Nieruchomość przeznaczona pod handel oraz usługi. W trzypoziomowym salonie znajduje się: - recepcja do obsługi klientów, - 2 łazienki (w tym jedna z prysznicem ), - gabinet kosmetyczny, - salon fryzjerski, - pomieszczenie socjalne. Salon funkcjonował przez 23 lata, a dzięki jego lokalizacji pozyskanie nowych klientów nie będzie stanowiło problemu. ******************DODATKOWE ATUTY NIERUCHOMOŚCI: ****************************** - lokal jest wpełni klimatyzowany, - posiada nowoczesny monitoring oraz alarm, - dodatkowo dzięki dużej powierzchni istanieje możliwość adaptacji lokaku według potrzeb, - ważną rzeczą jest również dwutaryfowy licznik szczytowy i poza szczytowy, - lokal ogrzewany z kotła gazowego dwubiegowego, - czynsz wynosi 280 zł i zawiera zaliczkę na wodę, śmieci, fundusz remontowy,obsługę oraz prace konserwatorskie, - w lokalu jest możliwośc podłaczenia użadzeń na siłę (380 V). W niedalekiej odległości od salonu znajduje się: - plackówka banku, - hotel, - szkoła, - dyskont spożywczy, - przystanki komunikacji miejskiej. Interesująca oferta z uwagi na dochodowy charakter nieruchomości i loklalizację. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oferta specjalna w Gaspol Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
489 000 PLN
5 81 m2 Parter/3 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, CENTRUM
514 000 PLN 86 m2
Centrum parter 3 pok. 85 m2 + ew. lokal 25 m2
LOKAL NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, CENTRUM
Na sprzedaż atrakcyjna oferta mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na parterze w 4 piętrowej kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokal mieszkalny o powierzchni 85,75 m2 położony jest przy jednej z głównych ulic osiedla Turzyn. Na powierzchnię użytkową składają się 3 pokoje (19, 22, 24 m2), oddzielna kuchnia, toaleta oraz korytarz, Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5,10m2. Mieszkanie jest odświeżone, wyposażone w alarm, rolety i drzwi antywłamaniowe. W lokalu rozprowadzona jest instalacja internetowa i sieć komputerowa stąd lokal można wykorzystać na cele biurowe lub inną działalność typu: gabinet czy salon kosmetyczny. Instalacja elektryczna w miedzi. Ogrzewanie gazowe. Okna PCV. Czynsz administracyjny 360zł. Możliwość zakupu mieszkania wraz z sąsiednim, niezależnym lokalem usługowym o pow. 25m2 (+ pomieszczenia przynależne o pow.24m2 - gospodarcze, WC) . Możliwość połączenia poprzez wyburzenie ścian. Rozkład mieszkania i lokalu został przedstawiony na zdjęciu z rzutem z góry. Łącznie na sprzedaż jest 134m2 w parterze z wejściem od głównej ulicy. Zapraszam do kontaktu oraz prezentacji. Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, Arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
514 000 PLN
6 86 m2 Parter/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, CENTRUM
249 000 PLN 49 m2
Lokal na parterze 25m2+pom. 24m2
LOKAL NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, CENTRUM
Na sprzedaż lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowo-magazynowym, również pod gabinet / punkt usługowy, położonym w Centrum Szczecina w dzielnicy Turzyn. Lokal na parterze w 4 piętrowej kamienicy, wejście od głównej ulicy. Na parterze powierzchnia 25 m2, na piętrze -1 piwnica z dwoma pomieszczeniami o łącznej pow. 24m2, które mogą służyć jako pomieszczenie sanitarne / gospodarcze / magazyn. Piwnica została odświeżona i wyposażona w WC oraz umywalkę. Zamontowane rolety antywłamaniowe. Ogrzewanie gazowe. Czynsz 230zł. Lokal w stanie bardzo dobrym, odświeżony. Cena 249 000 zł netto + VAT (23%) Możliwość zakupu z niezależnym mieszkaniem (możliwość połączenia) o pow. 86m2. W załączonym rzucie widoczne możliwości połączeń obu nieruchomości oraz rozkład mieszkania. Łącznie ponad 110 m2 powierzchni użytkowej. Mieszkanie przygotowane pod biuro/kancelarie/ gabinet z przygotowanymi wieloma stanowiskami pod komputer. Obie nieruchomości posiadają dwie niezależne Księgi Wieczyste. Zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, Arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
249 000 PLN
3 49 m2 Parter/4 Zobacz ofertę