informacje ogólne
Symbol
CIT25667
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj obiektu
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
Rodzaj budynku
MAGAZYNOWO-BIUROWY
Powierzchnia całkowita
2 821, 00 m²
Powierzchnia działki
11 466, 00 m²
Rok budowy
2016
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Cena za m2
3 659, 37 PLN
Cena
10 323 120, 00 PLN
informacje dodatkowe
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Instalacje w obiekcie
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Kostrzynie nad Odrą.
Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm z sektora logistycznego, produkcyjnego oraz dystrybucyjnego, poszukujących funkcjonalnej przestrzeni z pełnym zapleczem operacyjnym.
Parametry techniczne nieruchomości:
- powierzchnia hali magazynowej: 2294 m2
- dodatkowa powierzchnia antresoli: 280 m2
- wysokość hali: 8 m
- długość hali: 88 m
- szerokość hali: 30 m
- nośność posadzki: do 7 t/m2
- moc przyłączeniowa: 100 kW
Dostęp i logistyka:
- 2 bramy wjazdowe o wymiarach 5 m x 4,5 m
- plac manewrowy o powierzchni 2300 m2 - przystosowany do obsługi transportu ciężarowego, w tym TIR
Część biurowo-socjalna:
- powierzchnia: 260 m2
- funkcjonalne zaplecze dla pracowników i kadry zarządzającej
Działka:
- wymiary: ok. 97,6 m x 120 m
Ogrzewanie:
- hala oraz część socjalno-biurowa ogrzewane piecem gazowym
- na hali zainstalowane nagrzewnice gazowe
Obiekt charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, umożliwiającymi wysokie składowanie oraz efektywną organizację procesów logistycznych i produkcyjnych. Duża powierzchnia hali w połączeniu z antresolą pozwala na elastyczne zagospodarowanie przestrzeni zgodnie z potrzebami przyszłego właściciela.
Utwardzony plac manewrowy zapewnia komfortowy dostęp dla pojazdów ciężarowych, a dwie wysokie bramy umożliwiają sprawną obsługę załadunku i rozładunku.
Lokalizacja w Kostrzynie nad Odrą gwarantuje dogodny dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych oraz bliskość granicy z Niemcami, co czyni nieruchomość szczególnie atrakcyjną dla firm działających na rynkach międzynarodowych.
Oferta skierowana do wymagających inwestorów poszukujących solidnego obiektu o wysokim standardzie technicznym i dużym potencjale operacyjnym.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)