Parsowo DOM SPRZEDAŻ za cenę 2 500 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las!

Dom na sprzedaż - Parsowo

oferta była przeglądana 184 razy

2 500 000 PLN notatnik

cena za m2 5 319 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (1)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (2)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (3)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (4)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (5)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (6)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (7)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (8)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (9)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (10)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (11)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (12)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (13)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (14)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (15)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (16)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (17)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (18)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (19)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (20)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (21)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (22)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (23)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (24)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (25)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (26)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (27)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (28)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (29)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (30)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (31)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (32)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (33)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (34)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (35)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (36)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (37)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (38)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (39)Parsowo-unikatowa rezydencja, 2 domy i własny las! (40)
Łukasz Jabłoński
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

tel.: 883 514 830
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
14101/MKN/DS-281036
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
15
Powierzchnia całkowita
470, 00 m²
Powierzchnia działki
7 388, 00 m²
Rok budowy
1930 1972
Ilość pięter
1
Standard
BARDZO DOBRY
Materiał ścian
TRADYCYJNA, MUROWANA
Cena cena w innych walutach
2 500 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
PEŁNE
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
3
Garaż
Balkon
Taras
instalacje
Internet
Energia elektryczna
Opis oferty
REZYDENCJA W SERCU NATURY - DWA DOMY, PRYWATNY LAS I NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI
Lokalizacja: Parsowo, k. Koszalina
Powierzchnia działki: 7388 m2
Łączna powierzchnia mieszkalna: ok. 380 m2
Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z luksusu i nowoczesnych technologii?
Przedstawiamy unikatową enklawę spokoju - posiadłość położoną w sercu pola`, otoczoną własnym lasem, która gwarantuje absolutną prywatność. To miejsce, gdzie granice Twojej nieruchomości wyznacza natura, a jedynymi sąsiadami są cisza i spokój.

EKOLOGIA I OSZCZĘDNOŚĆ
Nieruchomość została przygotowana z myślą o niskich kosztach eksploatacji. Każdy z dwóch domów posiada własną instalację paneli słonecznych. Co ważne, panele zostały estetycznie ulokowane na gruncie obok budynków, co nie ingeruje w architekturę dachów i ułatwia ich konserwację.

DOM PIERWSZY: Elegancja i Komfort (184,77 m2)
Wykończony w wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia dom, który zachwyca funkcjonalnością.

Parter: Przestronny salon z jadalnią i kominkiem (z rozprowadzeniem ciepła), nowoczesna kuchnia ze spiżarnią, sypialnia oraz łazienka z WC.


Piętro: Strefa prywatna z dwiema sypialniami. Każda z nich posiada dwie osobne garderoby (idealny podział na jego` i jej`). Dodatkowo łazienka oraz oddzielne WC.


Poddasze: Magiczna przestrzeń zaaranżowana na pracownię artystyczną, bibliotekę oraz dodatkową strefę sypialnianą.


Technologia: Ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła, co zapewnia niskie koszty utrzymania i ekologiczny styl życia.


DOM DRUGI: Nowoczesny Design i Przestrzeń (194,84 m2)
Dom o unikatowym charakterze, idealny dla drugiej rodziny, gości lub jako inwestycja pod agroturystykę.

Serce Domu: Salon z aneksem kuchennym, który zapiera dech w piersiach - bardzo wysoki sufit oraz przeszklona ściana, która wpuszcza naturalne ciepło i światło nawet w mroźne dni. Klimatu dopełnia stylowa koza` z płaszczem wodnym.


Piętro: Salon wypoczynkowy, trzy sypialnie (jedna z garderobą) oraz balkon z widokiem na horyzont - idealne miejsce na poranną kawę.


Dodatki: W bryle budynku znajduje się garaż, warsztat oraz kotłownia (ogrzewanie peletowe + podłogowe).


TWOJA PRYWATNA OAZA - DZIAŁKA I INFRASTRUKTURA
Teren o powierzchni blisko 0,75 ha to starannie zagospodarowany ogród, który oferuje:

Własny las oraz urokliwe oczko wodne.


Strefy relaksu: altana, dwa dedykowane miejsca wypoczynkowe, miejsce na grill oraz wędzarnia.


Potencjał: Dawny kurnik po pawiach, który aż prosi się o adaptację na saunę z panoramicznym widokiem na pola.


Samowystarczalność: Ekologiczny ogródek, przydomowa oczyszczalnia oraz internet światłowodowy (idealny do pracy zdalnej).


Bezpieczeństwo: Całość ogrodzona, z dwiema niezależnymi bramami wjazdowymi (osobny dojazd do każdego z domów).


DLACZEGO WARTO TU ZAMIESZKAĆ?

Wielopokoleniowość: Idealne miejsce dla dwóch rodzin chcących mieszkać blisko, ale niezależnie.


Biznes: Drugi dom może stać się dochodową agroturystyką lub luksusowym pensjonatem.


Lokalizacja: Parsowo to gwarancja bliskości natury przy jednoczesnym szybkim dojeździe do Koszalina.


Standard: Połączenie tradycyjnego przytulnego ogniska domowego z nowoczesnymi pompami ciepła i światłowodem.

Zapraszamy na prezentację!
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego."
------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531
CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]
Nasze oddziały:
Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57
Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57
Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/1
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87
Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1, U1/1
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64
Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Bolesława Chrobrego 5B
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01
Oddział KOŁOBRZEG
ul. Mariacka 38/2
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23
Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

:: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
Łukasz Jabłoński
(Mikulski Nieruchomości)
nr licencji: 17866

883 514 8 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Namyślin
2 500 000 PLN 206 m2
REZYDENCJA W NAMYŚLINIE
DOM NA SPRZEDAŻ Namyślin,
NA SPRZEDAŻ UNIKALNA REZYDENCJA Z PRYWATNYM STAWEM W NAMYŚLINIE OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Nieruchomość wybudowana według indywidualnego projektu, położona w powiecie myśliborskim w Namyślinie obok rzeki Myśla. Piękna okolica, bliskość natury, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i łąk. Dom o pow. użytkowej 205,6 m2 i kubaturze 568,82 m3 posadowiony na zagospodarowanej działce o pow. 2,36 ha. Budynek podpiwniczony z poddaszem użytkowym, przeznaczony wg projektu dla rodziny sześcioosobowej. Działka w pełni zagospodarowana z licznymi ozdobnymi nasadzeniami, charakterystycznym elementem nieruchomości jest zajście nad prywatny staw, miejsce rekreacyjne na rodzinny odpoczynek (plaża, kładka, miejsce na grill). Podpiwniczenie (poziom -1): pokój, korytarz, klatka schodowa, dwa pomieszczenia "hobby", kotłownia, łazienka, garaż (w bryle budynku). Parter (poziom 0): sień, kuchnia, jadalnia, gabinet, hol, łazienka, pokój, klatka schodowa. Na piętro prowadzą reprezentacyjne, szerokie drewniane schody z dodatkowym oknem doświetlającym klatkę schodową. Piętro (poziom +1): klatka schodowa, trzy pokoje, dwie łazienki, garderoba. Dodatkowo na działce znajduje się budynek gospodarczo - garażowy o pow. 91,91 m2, wolnostojący, składający się z zabudowanej części garażowej i wiaty, przystosowany do umieszczenia dwóch samochodów, w części bocznej przestrzeń na przechowywanie sprzętu gospodarczego. Na posesji znajduje się również wiata gospodarcza oraz brukowany parking dla gości. Dwie bramy wjazdowe, w tym jedna sterowana na pilota. Media: aktualnie przydomowa oczyszczalnia ścieków (zbiornik Epurblok 3000 l) - w trakcie podłączania do kanalizacji, woda - wiejska sieć wodociągowa, prąd, gaz - zbiornik na gaz płynny 2700 l (niskie koszty ogrzewania ok. 600-800 zł w sezonie grzewczym). Nieruchomość wykończona w podwyższonym standardzie, wybudowana w technologii silikat, ocieplona, dodatkowo ogrzewanie tradycyjne kominkowe, duże panoramiczne okna - antywłamaniowe oraz rolety antywłamaniowe, system monitoringu. Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Krawczyk (licencja nr: 18339) -------------------------- POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI - POSIADAMY OFERTĘ KILKUNASTU BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU. NASZ INDYWIDUALNY DORADCA W PROFESJONALNY SPOSÓB POMOŻE WYBRAĆ NAJLEPSZĄ OPCJĘ DLA CIEBIE *Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
2 500 000 PLN
9 205,60 m2 Zobacz ofertę
notatnik
TANOWO
2 499 000 PLN 200 m2
Piękny Dom w Tanowie
DOM NA SPRZEDAŻ TANOWO,
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną, ekskluzywną nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną w spokojnej, zielonej okolicy w Tanowie , miejscowości położonej w otulinie lasów - zaledwie 10 minut od centrum Szczecina. Dom parterowy z użytkowym poddaszem został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie mieszkańców i wykończony z materiałów najwyższej jakości. Powierzchnia użytkowa to 172.63 m2, a całkowita ok 200 m2. funkcjonalny układ obejmuje: Parter : przestronny salon z kominkiem i aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą, dodatkowy pokój, gabinet (ok. 10 m2),łazienka, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap. Poddasze użytkowe : salon połączony z sypialniągarderoba, łazienka, pokójpomieszczenia gospodarcze. Działka i ogród Powierzchnia działki: 1860 m2. Pięknie zagospodarowany ogród o powierzchni 1400 m2 z oryginalną architekturą ogrodową: pergolą, fontanną, drewnianą altaną z antresolą , tarasem rekreacyjnym. System automatycznego nawadniania z własnym ujęciem wody (hydrofornia). Pełne ogrodzenie z wbudowanym oświetleniem oraz przesuwna brama wjazdowa (4 m). Ogród pełen różnorodnych roślin - iglaste i liściaste, w tym szczepione jodły syberyjskie i kanadyjskie. Wyposażenie i udogodnienia Dach wielospadowy pokryty dachówką ceramiczną. Panele fotowoltaiczne o mocy 9,75 kWp - roczny koszt energii elektrycznej wynosi ok. 500 zł! Garaż dwustanowiskowy (33 m2) z bramą automatyczną, utwardzony podjazd z kostki klinkierowej. 3-systemowe ogrzewanie: gazowe, elektryczne, kominek z płaszczem wodnym (ogrzewa cały dom). Ogrzewanie podłogowe + grzejniki ścienne. Ściany zewnętrzne Ytong (35 cm) + styropian. Ciepła woda - piec gazowy, zimna - wodociąg miejski.Monitoring z 6 kamer, instalacja alarmowa, domofon, sieć internetowa. Oświetlenie zewnętrzne domu i ogrodu. Nieruchomość bez nakładów inwestycyjnych - gotowa do zamieszkania! Idealna propozycja dla osób szukających komfortu, prywatności i szybkiego dostępu do miasta. Jest to niepowtarzalna oferta, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
2 499 000 PLN
6 200,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Dźwirzyno
2 500 000 PLN 300 m2
Dźwirzyno - dom mieszalny z gotowym biznesem
DOM NA SPRZEDAŻ Dźwirzyno,
Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Dźwirzynie - dom mieszkalny z domkiem letniskowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikalnej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości nadmorskich - Dźwirzynie, zaledwie 300 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży i w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnego Centrum Sportu. Na nieruchomość składają się: Dom - przestronny budynek mieszkalny, zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańców i gości. Domek lotniskowy - obiekt o charakterze inwestycyjnym, idealnie uzupełniający ofertę noclegową. Łącznie oba budynki oferują aż 19 komfortowych pokoi do wynajęcia, co daje ogromny potencjał inwestycyjny w zakresie prowadzenia działalności turystycznej, czy wynajmu krótkoterminowego. Atuty nieruchomości: Bliskość morza - jedynie 300 metrów do plaży. Sport i rekreacja - sąsiedztwo nowoczesnego Centrum Sportu z bogatą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Odległość do mariny 600 m Rozwojowa lokalizacja - Dźwirzyno to ceniona miejscowość wypoczynkowa, chętnie odwiedzana przez turystów z Polski i zagranicy. Wysoki standard - przestronne pokoje, możliwość dowolnej aranżacji oraz rozwoju oferty noclegowej. Duży potencjał inwestycyjny - połączenie funkcji mieszkalnej z biznesową. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, łączącej komfortowe życie nad morzem z możliwością prowadzenia dochodowej działalności turystycznej. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentacje Aneta Garbacz tel. 660-184-431 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
2 500 000 PLN
19 300,00 m2 Zobacz ofertę