SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 399 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dwa pokoje do własnej aranżacji - Pomorzany

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego

oferta była przeglądana 82 razy

399 000 PLN notatnik

cena za m2 8 517 PLN

  • ZDJĘCIA
Dwa pokoje do własnej aranżacji - Pomorzany (1)Dwa pokoje do własnej aranżacji - Pomorzany (2)
Irmina Kujawska
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 11681

tel.: 512 044 023
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
BON49162
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
46, 85 m²
Parter
Ilość pięter
10
Standard
DO REMONTU
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
WIEŻOWIEC
Rok budowy
1974
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Cena za m2
8 516, 54 PLN
Cena cena w innych walutach
399 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Typ kuchni
ODDZIELNA
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Czynsz administracyjny
530, 00 PLN
Opis oferty
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń.

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Pomorzany.

LOKALIZACJA
- osiedle doskonale skomunikowane z Centrum
- pełna infrastruktura - w pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, szpital
- brak strefy płatnego parkowania - ogólnodostępne miejsca parkingowe

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie znajduje się w wysokim budynku z lat 70-tych z dwoma windami.
Na powierzchnię 46,85 m2 składa się:
- korytarz - 5,45 m2
- łazienka z kabiną prysznicową i wc - 3,60 m2
- pokój - 9,15 m2
- kuchnia - 4,53 m2
- pokój dzienny z balkonem francuskim - 24,12 m2

DODATKOWE INFORMACJE
- mieszkanie do całkowitego remontu
- okna PCV wymienione 3 lata temu
- drzwi wejściowe wymienione
- rozpoczęty remont łazienki
- ogrzewanie i woda z sieci miejskiej
- czynsz administracyjny ok. 530 złotych ( zawiera zaliczkę na ogrzewanie i ciepłą wodę, fundusz remontowy, zarządzanie, wywóz śmieci)
- do mieszkania przynależy piwnica
- zakup możliwy po 20 kwietnia 2026 roku.
- wydanie mieszkania - czerwiec/lipiec 2026

Zapraszam na prezentację.





Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Irmina Kujawska
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 11681

512 044 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
POLICE
399 900 PLN 48 m2
Dwupokojowe 48 m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ POLICE,
Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 , zlokalizowane na 5-tym piętrze wieżowca przy ul. Przyjaźni w Policach. Nieruchomość łączy wygodę miejskiego życia z bliskością natury, oferując pełen komfort i gotowość do zamieszkania od zaraz. Układ pomieszczeń Jasny salon z wyjściem na balkon - idealny do relaksu i spotkań (18m2) Sypialnia z zachodnią ekspozycją - ciepła i przytulna (ok. 9m2) Kuchnia z oknem i drugim balkonem - w pełni wyposażona (ok. 11m2) Łazienka z wanną - funkcjonalna i gotowa do użytku (ok. 4m2) Przedpokój z zabudowaną szafą- przestronny i praktyczny (ok. 6m2) Standard wykończenia Mieszkanie po odświeżeniu - czyste ściany, zadbane podłogi Rozkładowy układ - brak pokoi przechodnich Dwa balkony - wyjście z salonu i kuchni Zachodnia ekspozycja - naturalne światło przez cały dzień Odnowiona klatka schodowa - czysta i zadbana Dodatkowe zabezpieczenie - zamykana krata wejściowa do mieszkań Dodatkowe atuty Skrajne mieszkanie - więcej prywatności i ciszy Widok na las i otaczającą zieleń - relaksująca panorama Liczne miejsca parkingowe przy budynku - bezproblemowe parkowanie Spokojna okolica - idealna dla rodzin, par i osób ceniących spokój Doskonała lokalizacja wyjazdowa - szybki dojazd do Szczecina trasą Police-Szczecin Lokalizacja Osiedle Anny Jagiellonki to zielona część Polic, oferująca dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli i komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się tereny spacerowe, lasy oraz punkty usługowe. To miejsce, które łączy wygodę z naturą. Dlaczego warto? Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Świetnie sprawdzi się jako pierwsze lokum, dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Brak prowizji dla biura nieruchomości. Nie zwlekaj - umów się na prezentację i przekonaj się, jak komfortowo można mieszkać w Policach! Atrakcyjna cena przy szybkiej decyzji! Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
399 900 PLN
2 48,00 m2 5/12 Zobacz ofertę