SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 296 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Poddasze 75m2 inwestycja

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Drzetowo, ul. Księcia Ziemowita

oferta była przeglądana 79 razy

296 000 PLN notatnik

cena za m2 3 985 PLN

  • ZDJĘCIA
Poddasze 75m2 inwestycja (1)Poddasze 75m2 inwestycja (2)Poddasze 75m2 inwestycja (3)Poddasze 75m2 inwestycja (4)Poddasze 75m2 inwestycja (5)Poddasze 75m2 inwestycja (6)
Joanna Okoniewska
(Ostoja Nieruchomości Roland Kaczmarek)

tel.: 500756208
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
OST20505
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
74, 27 m²
Piętro
4
Ilość pięter
4
Standard
DO ODŚWIEŻENIA
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1960
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
3 985, 46 PLN
Cena cena w innych walutach
296 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WSPÓŁWŁASNOŚĆ
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Domofon
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Nieruchomość dostępna od
16.12.2025
Czynsz administracyjny
350, 00 PLN
Opis oferty
Inwestycyjne poddasze 74,27 m2 Drzetowo, ul. Księcia Ziemowita.

Na sprzedaż udział w prawie własności nieruchomości obejmujący lokal o powierzchni 74,27 m2, położony w dzielnicy Drzetowo, przy ul. Księcia Ziemowita. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze niskiego, czteropiętrowego budynku z rynku wtórnego.

Lokal stanowi poddasze/strych, co daje szerokie możliwości aranżacyjne - od komfortowego mieszkania po atrakcyjny projekt inwestycyjny. Przemyślana adaptacja pozwala na wydzielenie 3 niezależnych pokoi, co czyni ofertę szczególnie interesującą dla inwestorów.

Potencjał i atuty inwestycyjne:
Nieruchomość wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną za m2, znacznie niższą od średnich cen w tej części miasta. Dzięki temu stanowi doskonałą bazę do:
-adaptacji na pełnowartościowe mieszkanie,
-inwestycji pod wynajem długoterminowy lub pokoje,
-realizacji projektu z myślą o wzroście wartości i dalszej odsprzedaży.

Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do szpitala przy ulicy Strzałowskiej, komunikacji miejskiej, punktów handlowo-usługowych oraz centrum miasta, co dodatkowo zwiększa potencjał najmu.

Istotna informacja: przedmiotem sprzedaży jest zakup udziału w prawie własności nieruchomości, co zostało uwzględnione w cenie i stanowi ciekawą alternatywę inwestycyjną dla osób świadomych rynku.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz omówienia szczegółów oferty.
Oferta na wyłączność







Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Joanna Okoniewska
(Ostoja Nieruchomości Roland Kaczmarek)

500756 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECINEK
304 000 PLN 47 m2
Nowoczesne, 2-pokojowe z dużą loggią, II piętro
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECINEK,
Szukasz mieszkania, które łączy w sobie spokój natury z pełną funkcjonalnością miejskiej infrastruktury? Mieszkanie o powierzchni 46,9 m2 to idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem. Dlaczego warto tu zamieszkać? Doskonały układ: dwustronne, środkowe i bardzo ciepłe mieszkanie, co roku odnotowywane są zwrot nadpłaty na ogrzewanie.Przestrzeń i światło: Salon z wyjściem na dużą loggię (wyłożoną kafelkami)- idealne miejsce na poranną kawę. Sypialnia- ustawna i przytulna. Kuchnia- oddzielna, widna i umeblowana. Doskonała dla osób kochających gotować. Przedpokój- stylowy dzięki ścianie z cegły, która nadaje wnętrzu charakteru. Łazienka- funkcjonalna i optymalnie zaplanowana. Piwnica.Standard wykończenia: mieszkanie przeszło remont 2 lata temu ( wymieniona instalacja elektryczna, położone gładzie, nowoczesne oświetlenie halogenowe). W pokojach panele, w pozostałych pomieszczeniach funkcjonalne kafelki. Koszty utrzymania: Czynsz administracyjny wynosi: 465 zł., w skład którego wchodzi: fundusz remontowy, koszty administracyjne, zaliczka na centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości. Koszty za zużycie gazu, prądu i wody według zużycia. Lokalizacja i budynek: Lokal znajduje się w zadbanym, ocieplonym bloku z wyremontowaną klatką schodową. Okolica to prawdziwa zielona oaza. Twój azyl spokoju.Zieleń i rekreacja: w bliskim sąsiedztwie park i jezioro. Pod oknami plac zabaw oraz siłownia plenerowa.Pełna infrastruktura: w promieniu kilku minut spacerkiem- żłobek, przedszkole, szkoła, basen, stadion, kino, restauracje oraz liczne sklepy.Komunikacja: doskonałe połączenie z resztą miasta, dzięki bliskości przystanków komunikacji miejskiej. Mieszkanie wymaga jedynie drobnego odświeżenia ("dopieszczenia"), by stało się Twoim idealnym miejscem zamieszkania. To mieszkanie trzeba zobaczyć! Zadzwoń i umów się już dziś! Zapraszam na prezentację. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
304 000 PLN
2 46,90 m2 2/4 Zobacz ofertę