SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 610 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Zdroje, ul. Piechoty

oferta była przeglądana 6 razy

610 000 PLN notatnik

cena za m2 9 385 PLN

  • ZDJĘCIA
Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (1)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (2)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (3)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (4)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (5)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (6)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (7)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (8)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (9)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (10)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (11)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (12)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (13)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (14)Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. (15)
Adrian Szydłowski
(Inwestor Nieruchomości)

tel.: 602573773
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
INW33906
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
65, 00 m²
Piętro
3
Ilość pięter
4
Standard
DOBRY
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1977
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Balkon
Cena za m2
9 384, 62 PLN
Cena cena w innych walutach
610 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
CZĘŚCIOWO
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba WC
1
Typ kuchni
Z OKNEM
Domofon
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Nieruchomość dostępna od
22.12.2025
Czynsz administracyjny
700, 00 PLN
Opis oferty
Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Piechoty w Szczecinie. Dzielnica Zdroje. Mieszkanie jest funkcjonalne i ma powierzchnię 65 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 1977 roku. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, z czystą i zadbaną klatką schodową, a jego otoczenie jest starannie utrzymane i przyjazne mieszkańcom.

Opis mieszkania - Mieszkanie składa się z czterech niezależnych pokoi, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Z dużego pokoju prowadzi wyjście na przestronny balkon, z którego rozpościera się widok na okoliczną zieleń. Dzięki korzystnemu układowi pomieszczeń mieszkanie jest bardzo ustawne i dobrze doświetlone.
W skład nieruchomości wchodzą:
  • cztery osobne pokoje (salon z wyjściem na balkon oraz trzy sypialnie),
  • widna, oddzielna kuchnia,
  • łazienka,
  • osobna toaleta,
  • przedpokój.

Do mieszkania przynależy piwnica, stanowiąca dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy sezonowych, rowerów lub sprzętu sportowego.
Standard i układ Układ mieszkania jest wyjątkowo funkcjonalny - wszystkie pomieszczenia są dostępne z korytarza, co zapewnia wygodę użytkowania i prywatność domowników. Mieszkanie daje duże możliwości własnej aranżacji i dostosowania do indywidualnych potrzeb - może być idealne zarówno dla rodziny z dziećmi, jak i dla osób szukających większej przestrzeni do życia lub mieszkania inwestycyjnego pod wynajem. Ogrzewanie i ciepła woda jest z sieci miejskiej.

Lokalizacja i otoczenie -
Dzielnica Zdroje to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych części Szczecina, doskonale skomunikowana z centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:
  • sklepy spożywcze i punkty usługowe,
  • szkoły, przedszkola i żłobki,
  • przychodnia lekarska i apteka,
  • przystanki komunikacji miejskiej (autobusowe i tramwajowe),
  • tereny rekreacyjne i spacerowe - m.in. Puszcza Bukowa, Jezioro Szmaragdowe oraz liczne ścieżki rowerowe.

Okolica jest bardzo dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury, a jednocześnie cicha i bezpieczna.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, w razie pytań bardzo proszę o kontakt chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.




*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.

Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO

*********************************************************

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?
*** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU***
Kupujemy domy, mieszkania, działki.
W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Adrian Szydłowski
(Inwestor Nieruchomości)

602573 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, KSIĄŻĄT POMORSKICH
615 000 PLN 54 m2
Eleganckie i nowoczesne 2-pokojowe z balkonem!
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, KSIĄŻĄT POMORSKICH
Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na drugim piętrze w 9-piętrowym budynku wyposażonym w nową windę, na spokojnym i lubianym przez Szczecinian os. Książąt Pomorskich. Przed budynkiem dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych, dużo zieleni. W pobliżu komunikacja miejska, szkoły podstawowe, przedszkole, Lidl, Żabka, Rossmann, Pepco, przychodnia, apteki, ryneczek, kościół. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw - możliwość nabycia przez osoby spoza UE!!! Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 54,04 mkw skład się z dużego przestronnego przedpokoju z dużą pojemną szafą, oddzielnej otwartej widnej kuchni z nową zabudową kuchenną i sprzętami, pokoju dziennego z wyjściem na balkon typu logia od strony południowozachodniej, sypialni oraz łazienki z wanną (pozostaje w cenie pralka i suszarka Miele), oddzielnej toalety. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3 mkw. Mieszkanie urządzone w sposób łączący elegancję, nowoczesność i wygodę. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, gaz jedynie do płyty grzewczej. Czynsz ok. 850 zł, w tym zaliczki za wodę, ogrzewanie, gaz, fr. Polecam i zapraszam na prezentację! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
615 000 PLN
2 54,04 m2 2/9 Zobacz ofertę
notatnik
Świnoujście, Centrum Miasta
610 000 PLN 51 m2
Mieszkanie 3-pokojowe w sercu miasta.
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Świnoujście, Centrum Miasta
Zadbane mieszkanie w centrum miasta. Powierzchnia całkowita liczona z piwnicą to 50,74m2, powierzchnia użytkowa to 48,44m2. Mieszkanie na IV piętrze bloku zbudowanego z cegły , po termoizolacji. Wszystkie instalacje po wymianie. Okna trzyszybowe. Mieszkanie to salon z balkonem, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka i przedpokój. Czynsz administracyjny to 850zł. miesięcznie przy trzech osobach. Super lokalizacja, wszędzie blisko. zadzwoń, warto, tel.: 530855099. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
610 000 PLN
3 50,74 m2 4/4 Zobacz ofertę