KOSZALIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 549 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie!

Mieszkanie na sprzedaż - Koszalin, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego

oferta była przeglądana 46 razy

549 000 PLN notatnik

cena za m2 6 714 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
  • wirtualny spacer
Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (1)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (2)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (3)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (4)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (5)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (6)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (7)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (8)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (9)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (10)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (11)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (12)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (13)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (14)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (15)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (16)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (17)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (18)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (19)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (20)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (21)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (22)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (23)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (24)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (25)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (26)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (27)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (28)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (29)Klimatyczne mieszkanie z tarasem w Koszalinie! (30)
Monika Haniewicz
(NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K.)
nr licencji: PL1-P305153

tel.: 607360250
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
GDF21720
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
81, 77 m²
Piętro
3
Ilość pięter [wliczając parter]
3
Standard
DOBRY
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1985
Materiał ścian
CEGŁA
Balkon
Cena za m2
6 713, 95 PLN
Cena cena w innych walutach
549 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
CZĘŚCIOWO
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Typ kuchni
Z OKNEM
Domofon
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Monitoring
Czynsz administracyjny
1 300, 00 PLN
Oferta bezpośrednia!
W przypadku tej nieruchomości nasze biuro pobiera wynagrodzenie tylko od sprzedającego
Opis oferty
Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Koszalina przy ul. Józefa Piłsudskiego

Jeśli szukasz miejsca, które od progu wita ciepłem, przestrzenią i spokojem – ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 81,77 m², położone na 4. kondygnacji kameralnego, murowanego budynku z cegły.
Lokal powstał z adaptacji poddasza, dzięki czemu zyskał niepowtarzalny charakter – bez skosów, z dużym potencjałem do własnej aranżacji.
W skład nieruchomości wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.
Drewniane podłogi, naturalne światło wpadające przez okna PCV i ciepłe akcenty, tworzą tu atmosferę prawdziwego domowego azylu.

Szczególną uwagę przyciąga przestrzeń dzienna — pokoje są funkcjonalnie rozmieszczone, z dostępem z przedpokoju, jeden z nich przechodni, co daje dodatkowe możliwości kreatywnego zaaranżowania wnętrza. W trzech pokojach odnajdziesz oryginalne drewniane, sosnowe deski podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach: panele i terakota.
Drewniane schody prowadzą na przynależące do lokalu poddasze.
Jest to miejsce pełne światła i inspiracji, idealne jako pracownia, przestrzeń relaksu czy dodatkowa sypialnia.

Mieszkanie jest niezwykle słoneczne i przytulne. Poranki zaczynają się tu śpiewem ptaków, a zieleń z pobliskich drzew zagląda do okien, tworząc kojącą aurę.
Zadbany taras sprzyja zarówno spokojnym chwilom przy kawie, jak i wieczornym spotkaniom z bliskimi.
Dodatkowym atutem jest ogrzewanie z miejskiej sieci, pełne media oraz przynależna księga wieczysta.

Lokalizacja?
Idealna!!!

Pełna infrastruktura (Żabka 100 m, Biedronka, Lidl 700m, Szkoła Podstawowa 23 - 500 m, szpital, Aquapark, komunikacja MZK - linie 4,8,11,12,14,15).
Dla miłośników aktywnego wypoczynku: bliskość natury (m.in. Góra Chełmska, czyli doskonałe miejsce na spacery, rower i czynny odpoczynek).
Mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno jako codzienny dom, jak i baza wypadowa nad morze czy Jezioro Jamno.
Bliskość DK6 i DK11 zapewnia szybki dojazd do Gdańska, Szczecina, Poznania czy Kołobrzegu.

Zadzwoń i umów się na prezentację! To mieszkanie to coś więcej niż mury – to przestrzeń, która czeka na Twoją historię.
Oferujemy również bezpłatną pomoc w uzyskaniu finansowania zakupu.
Może właśnie tu odnajdziesz swój spokojny azyl?




Agent prowadzący:
Monika Haniewicz
tel. 607360250
e-mail: [email protected]


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 94-98, 75-011 Koszalin.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: [email protected]

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Monika Haniewicz
(NaTropieNieruchomości.pl Sp. z o.o. Sp. K.)
nr licencji: PL1-P305153

607360 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, KALINY
539 000 PLN 62 m2
Santocka, ładne 3pok. 62m2, 2 pię. umeblowane
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, KALINY
Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62,10 m2, zlokalizowane przy ulicy Santockiej. Lokal znajduje się na drugim piętrze w wysokim bloku, a do mieszkania przynależy piwnica, zapewniając dodatkową przestrzeń do przechowywania. W skład mieszkania wchodzą: -w pełni wyposażona kuchnia, -łazienka z kabiną prysznicową, -przestronny salon, -dwie wygodne sypialnie, z jednej z nich wyjście na balkon, -przedpokój. Mieszkanie w 2015 roku przeszło gruntowny remont z wymianą instalacji elektrycznej i hydraulicznej a w 2024 roku zostało odświeżone z wymienioną kuchnią. W budynku zostały wymieniony piony wodnokanalizacyjne. Czynsz wynosi 970 zł przy trzech osobach i obejmuje zaliczki na ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy oraz wywóz śmieci. Lokalizacja mieszkania zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury - w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się markety, sklepy osiedlowe, apteka oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Dodatkowo, w okolicy znajdują się tereny zielone, idealne do spacerów i rekreacji. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane, z szybkim dostępem do przystanków autobusowych, co ułatwia dojazd do różnych części miasta. Stan prawny nieruchomości to spółdzielcze własnościowe prawo z KW. Mogą nabywać obywatele z poza Unii Europejskiej. Polecam to mieszkanie ze względu na jego stan oraz świetną lokalizację. Zapraszam serdecznie na prezentację! Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, Arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
539 000 PLN
3 62,10 m2 2/8 Zobacz ofertę
notatnik
ROGOWO
552 002 PLN 46 m2
Apartament przy plaży w Rogowie! Basen,Spa,widok!
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ ROGOWO,
OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC dla kupującego Piękna i dochodowa nieruchomość na sprzedaż zlokalizowana w nowoczesnym kompleksie apartamentowym w Rogowie w bliskiej odległości od szerokiej, piaszczystej plaży. Położenie inwestycji to jedno z najpiękniejszych miejsc na Pomorzu - pomiędzy morzem a jeziorem. Inwestycja dla wymagającego klienta, ceniącego piękne widoki, przyrodę, czyste powietrze, z daleka od miejskiego gwaru, a jednocześnie blisko największego uzdrowiska w Polsce - Kołobrzegu. Apartament składa się z dwóch pokoi (salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni) z dużym tarasem. W budynku znajduje się strefa rekreacyjno-wypoczynkowa z krytym basenem, saunami, salą fitness, bawialnią dla dzieci oraz licznymi lokalami usługowymi. W budynku będzie całodobowa recepcja. Inwestycja przy trasie nadmorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki rowerowej, piaszczystej plaży i sosnowych lasów. Nowoczesny i unikatowy 4 kondygnacyjny obiekt składa się ze 130 apartamentów z podziemnym garażem oraz bogatą infrastrukturą. Atutem inwestycji jest możliwość zawarcia umowy najmu z operatorem zajmującym się kompleksową obsługą wynajmu krótkoterminowego jak również możliwość samodzielnego zarządzania apartamentem. W sprzedaży apartamenty od 40 do 100m2 W apartamentach na ostatniej kondygnacji - przynależny prywatny taras widokowy (widok na morze) Zapraszamy do sprawdzenia dostępności apartamentów w innych metrażach i kondygnacjach. Polecamy - piękna inwestycja! Zapraszam do kontaktu POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
552 002 PLN
2 45,62 m2 1/4 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, PRZYJAŹNI
549 000 PLN 58 m2
Os.Przyjaźni 3 pok 53,5m2+4m2, fantastyczny widok
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, PRZYJAŹNI
Os. Przyjaźni, polski wieżowiec 3 pokoje, balkon, kuchnia, łazienka, WC, podwójny przedpokój. Powierzchnia 57,5 m2 w tym dzierżawa od spółdzielni 4 m2 przedpokoju. XI piętro w XII piętrowym budynku. OPIS MIESZKANIA: pokój dzienny o powierzchni 16 m2 z wyjściem na duży balkon o pow. 4 m2 z panoramą rozciągającą się na zachodnie dzielnice miasta. Sypialnia 12 m2 z obszerną szafą i pokój 9 m2. Kuchnia widna, oddzielna o powierzchni około 6 m2 z zabudową meblową, w niej zmywarka, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, mikrofalówka, lodówka z zamrażarką. Łazienka 2,5 m2 z prysznicem i umywalką oraz pralką w glazurze i terakocie. WC oddzielnie z umywalką również w glazurze i terakocie. Przedpokój 6 m2 z zabudowanymi szafami oraz dodatkowe 4 m2 dzierżawione od spółdzielni w cenie 30 zł/ miesiąc, w nim szafa trzydrzwiowa i wieszak. W mieszkaniu okna PCV, podłogi panele za wyjątkiem kuchni, przedpokoju, łazienki i WC gdzie jest terakota. Nowoczesne drzwi PORTA w większości przesuwane. Wysokość mieszkania 2,65 m. Pozostają zabudowy stałe, urządzenia AGD, szafy i meble do uzgodnienia. KOSZTY UTRZYMANIA: Czynsz 706 zł zawiera zaliczki na wodę miejską ciepłą i zimną, ogrzewanie miejskie, fundusz remontowy, eksploatację wywóz śmieci, odbiór ścieków, domofon. Do mieszkania przynależy piwnica. OPIS BUDYNKU: budynek z polskiej, ocieplonej wielkiej płyty, XII piętrowy, z dwiema klatkami z przejściem na XII piętrze do drugiej klatki schodowej. Nowoczesna winda wymieniona w 2024 roku. OTOCZENIE: popularne osiedle ze szkołą, biblioteką, przedszkolem, wiele sklepików, niedaleko NETTO, ROSSMAN, komunikacja miejska autobusowa pozwala na dojazd do centrum w 10 minut. Niedaleko rynek i dom handlowo - usługowy TURZYN, Rajski Ogród. Bezpłatne parkowanie na całym osiedlu. Przed budynkami zadbane kwietniki i małe ogródki. Faktoria Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości pl. Lotników 6/2 (blisko ul. Kaszubskiej) 70-414 Szczecin +48501750242 +48(91)4888052 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
549 000 PLN
3 57,50 m2 11/12 Zobacz ofertę