Kopnica DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 120 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka budowlana - Kopnica

Działka na sprzedaż - Kopnica, ul. Kopnica

oferta była przeglądana 79 razy

120 000 PLN notatnik

cena za m2 200 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka budowlana - Kopnica  (1)Działka budowlana - Kopnica  (2)Działka budowlana - Kopnica  (3)Działka budowlana - Kopnica  (4)Działka budowlana - Kopnica  (5)Działka budowlana - Kopnica  (6)Działka budowlana - Kopnica  (7)Działka budowlana - Kopnica  (8)Działka budowlana - Kopnica  (9)Działka budowlana - Kopnica  (10)Działka budowlana - Kopnica  (11)Działka budowlana - Kopnica  (12)Działka budowlana - Kopnica  (13)Działka budowlana - Kopnica  (14)
Krzysztof Budynek
(Nieruchomości BUDYNEK sp. z o.o.)
nr licencji: 27984

tel.: 668 156 667
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
WD01900
Cena cena w innych walutach
120 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Okolica
Jezioro, Las, Pas nadmorski
Szerokość działki (mb.)
30, 00
Długość działki (mb.)
30, 00
Opis oferty


Kompaktowa działka budowlana 2,5 km od przybrzeżnego jeziora.

Działka o powierzchni 601 mkw., w kształcie trójkąta o wymiarach 30 m x 30 m, bokiem o długości 39 m graniczy z utwardzoną drogą dojazdową.

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego leży ona na terenie zabudowy mieszkaniowej i usług nieuciążliwych, oznaczonym symbolem MU-1. Z następującymi warunkami dotyczącymi przyszłej zabudowy: maksymalny w.i.z. 0.75, maksymalna wysokość zabudowy 12 m, dwie pełne kondygnacje nadziemnie, dopuszcza się trzecią jeśli mieści się w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Maksymalna powierzchnia zabudowana 50%, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% powierzchni działki. Teren objęty strefą konserwatorską A, obszar kulturowy kraina w kratkę.

Prąd oraz kanalizacja znajdują się w przyległej drodze dojazdowej, wodociąg przechodzi przez działkę, gazociąg jest w odległości 40 m. Działka leży na równym terenie, jest porośnięta trawą. W sąsiedztwie działki zabudowane domami jednorodzinnymi oraz jedna zagroda rolnicza, od strony północnej, za sąsiednimi działkami, znajdują się pola uprawne, dalej jezioro Kopań i morze.

Na niektórych zdjęciach widoczna jest przyczepa, która została przetransportowana w inne miejsce.

Działka leży na terenie gminy Darłowo w miejscowości Kopnica (120 mieszkańców), w odległości 2,5 km od jeziora Kopań, 5 km od morza, 5 km od Darłowa, 11 km od Jarosławca i 20 km od Sławna.
Krzysztof Budynek
(Nieruchomości BUDYNEK sp. z o.o.)
nr licencji: 27984

668 156 6 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Cewlino
125 000 PLN 0 m2
Działka pod budownictwo jednorodzinne- Cewlino.
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Cewlino,
Działka położona w miejscowości Cewlino, przy ul. Miętowej, zaledwie 7 km od Koszalina. Cewlino to idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe, spacer po lesie czy wyjazd nad jezioro. Położone jest 3 km od Manowa, gdzie znajduje się szkoła, kościół, Urząd Gminy, sklepy spożywcze, Dino. Cewlino to urokliwa miejscowość, mieszkają tutaj można cieszyć się ciszą i spokojem a jednocześnie mieszkać blisko miasta. Nieruchomość o powierzchni 1259 m2, w kształcie prostokąta, wymiary ok 33 m x 36 m, teren płaski, porośnięty trawą. Klasa ziemi RIVa, RIVb. Dla terenu nie został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W wydanych warunkach zabudowy: polegających na budowie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wyznaczono: 20 % powierzchni zabudowy działki,szerokość elewacji frontowej do 20 m,wysokość zabudowy do 9 m,wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej (do gzymsu, attyki lub okapu) do 4 m, dach dwu- lub wielospadowy o równych kątach pochylenia połaci,powierzchnia biologicznie czynna powinna wynieść minimum 50% powierzchni działki, minimum jedno miejsce parkingowe w granicach działki. Media: woda bezpośrednio przy działce - wykonana sieć wodociągowa,energia po przeciwnej stronie ul. Wiejskiej - wydane zapewnienia,gaz w ul. Wiejskiej,kanalizacja - przewidziany zbiornik szamba bezodpływowego, docelowo do sieci kanalizacyjnej. Wykonanie przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Dojazd do nieruchomości drogą gminną- asfaltowa oraz gruntową. Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek o powierzchni: od 1045 m2 do 1271 m2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
125 000 PLN
Zobacz ofertę