SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 205 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Stołczyn, ul. Nad Odrą

oferta była przeglądana 132 razy

205 000 PLN notatnik

cena za m2 5 034 PLN

  • ZDJĘCIA
Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn (1)Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn (2)Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn (3)Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn (4)Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn (5)Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn (6)Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn (7)Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn (8)Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn (9)Mieszkanie, 2 pok., 41 m2, Szczecin Stołczyn (10)
Anna Waraksa
(Hacjenda Nieruchomości)
nr licencji: 3455

tel.: 608 620 018
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HAC22829
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
40, 72 m²
Parter
Ilość pięter
2
Standard
DO ODŚWIEŻENIA
Ogrzewanie
PIEC
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
5 034, 38 PLN
Cena cena w innych walutach
205 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
Linia telefoniczna
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Źródło c.w.
BOJLER
Nieruchomość dostępna od
13.08.2025
Czynsz administracyjny
550, 00 PLN
Opis oferty
TYLKO 205,000zł. 2 pokoje SUPER CENA Gotowe do zamieszkania . Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40,72 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym budynku z lat 30 tych w dzielnicy Stołczyn. Pokoje przejściowe - na podłogach linoleum; ściany w gładzi. Na obecną chwilę kuchnia przejściowa. Meble kuchenne pozostają. Łazienka z oknem w glazurze i terakocie z kabiną prysznicową. Ekspozycja okien południowy zachód.
Okna PCV - wymienione na pcv z roletami materiałowymi wewnętrznymi. Ogrzewanie z pieca kaflowego.( istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania do wymiany pieca na gazowy w ramach programu "Czyste Powietrze". Jednocześnie obecny właściciel ma osobę chętną do zdemontowania piecy i zapłaty za nie właścicielowi)
ciepła woda z bojlera elektrycznego. Dodatkowo piwnica o powierzchni 6,64m2.
Do mieszkania przynależy piwnica. Szybki termin wydania.
Klucze w biurze. Zapraszam.



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Anna Waraksa
(Hacjenda Nieruchomości)
nr licencji: 3455

608 620 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, STOŁCZYN
202 000 PLN 37 m2
Spółdzielcze własnościowe mieszkanie 2 pokoje
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, STOŁCZYN
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 36,5 m2. Znajduje się na parterze w dzielnicy Stołczyn.dwa pokoje,kuchnia,oddzielna łazienka z wanną,korytarz (nie wliczony w metraż mieszkania)piwnica ok. 7 m2,wysoki parter,ogrzewanie CO (z możliwością podłączenia gazu lub założenia ogrzewania podłogowego),ciepła woda z bojlera,niski czynsz (około 250zł)spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Zapraszam na prezentację! A jeżeli potrzebujesz kredytu, nasi eksperci znajdą dla Ciebie BEZPŁATNIE najlepszą ofertę na rynku. Natomiast jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości z przyjemnością przeprowadzę Cię przez cały proces. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
202 000 PLN
2 36,50 m2 Parter/5 Zobacz ofertę
notatnik
OKONEK
198 000 PLN 55 m2
4 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM OKONKA
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ OKONEK,
Wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji może być Twoje i Twojej rodziny. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,97 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku w centrum Okonka. Lokal składa się z: 4 słonecznych i ustawnych pokoi, jeden z pokoi jest przejściowy;balkonu z którego rozciąga się piękny widok na las;widnej, oddzielnej i sporej kuchni, w której znajduje się miejsce na mini spiżarnię;szerokiego, ustawnego przedpokoju, w którym jest głęboka szafa oraz łazienki;dużej piwnicy o powierzchni prawie 9mkw. Czynsz administracyjny wynosi: 638,90zł., w co wliczone jest m.in. fundusz remontowy, zarządzanie nieruchomością, konserwacja, CO, woda, sprzątanie klatki. Blok przeszedł termomodernizację w roku 2010, zostały docieplone ściany a także stropodach. przez co mieszkanie jest bardzo ciepłe. Nieruchomość oddalona jest od głównej ulicy, dzięki czemu okolica jest cicha i spokojna, a dodatkowo jest blisko do najważniejszych miejsc: sklepy, szkoła, przedszkole, Urząd Miasta, co czyni je bardzo atrakcyjne dla Wszystkich, którzy ceniących Sobie funkcjonalność i wygodę. Ogromnym atutem mieszkania jest bardzo duża ilość zieleni, ogrodzony plac zabaw dla dzieci i spora ilość miejsc postojowych dla samochodów. Przestronne mieszkanie do własnej aranżacji, idealne dla osób, które chcą je urządzić zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. To mieszkanie może być idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
198 000 PLN
4 54,97 m2 4/4 Zobacz ofertę