KOMAROWO DOM SPRZEDAŻ za cenę 289 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dom do remontu z dużą działką

Dom na sprzedaż - Komarowo

oferta była przeglądana 178 razy

289 000 PLN notatnik

cena za m2 4 817 PLN

  • ZDJĘCIA
Dom do remontu z dużą działką (1)Dom do remontu z dużą działką (2)Dom do remontu z dużą działką (3)Dom do remontu z dużą działką (4)Dom do remontu z dużą działką (5)Dom do remontu z dużą działką (6)Dom do remontu z dużą działką (7)Dom do remontu z dużą działką (8)Dom do remontu z dużą działką (9)Dom do remontu z dużą działką (10)Dom do remontu z dużą działką (11)Dom do remontu z dużą działką (12)
Beata Uberna
(UBERNA Nieruchomości)
nr licencji: 2080

tel.: +48 606982277
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
UBR23272
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
60, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
60, 00 m²
Powierzchnia działki
4 253, 00 m²
Rok budowy
1930
Ilość pięter
1
Standard
DO REMONTU KAPIT.
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj okien
PCV
Pokrycie dachu
ETERNIT
Cena za m2
4 816, 67 PLN
Cena cena w innych walutach
289 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
CZĘŚCIOWO
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
1
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
PALIWA STAŁE
Ogrzewanie
PIEC
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Opis oferty
Niższa cena o 17%
Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku?

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo,
zaledwie kilka minut drogi od Goleniowa.
To idealna propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń, prywatność i bliskość natury, bez rezygnacji z dostępu do miejskiej infrastruktury.

Kluczowe Atuty Nieruchomości:
  • Ogromna Działka:4253 m2 płaskiego, regularnego terenu, który daje nieograniczone możliwości aranżacji - od pięknego ogrodu, przez sad, warzywnik, aż po miejsce na rekreację, plac zabaw czy nawet małą hodowlę.
  • Zabudowa z Potencjałem: Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni ok. 60 m2 oraz trzy budynki gospodarcze. To solidna baza do stworzenia czegoś wyjątkowego.
  • Cisza i Spokój: Komarowo to miejsce, gdzie czas płynie wolniej. Otoczenie pól i lasów gwarantuje prawdziwy odpoczynek i wytchnienie od codziennego pędu.
  • Doskonała Baza Wypadowa: Szybki dojazd do Goleniowa (ok. 10 minut), drogi ekspresowej S3/S6, Szczecina oraz nad morze.

Opis Nieruchomości:
Działka: Duża i ustawna działka o powierzchni 4253 m2 jest częściowo ogrodzona. Teren jest płaski i częściowo zadrzewiony starymi drzewami, co dodaje mu uroku i sielskiego klimatu. Ogromna przestrzeń pozwala na realizację marzeń o własnym ogrodzie, budowę altany, wiaty garażowej czy stworzenie strefy relaksu z basenem.
Budynek Mieszkalny: Parterowy dom o powierzchni około 60 m2 przeznaczony jest do generalnego remontu. Daje to nowemu właścicielowi pełną swobodę w aranżacji wnętrz według własnego gustu.
Budynki Gospodarcze: Na posesji znajdują się trzy budynki gospodarcze. Ich stan techniczny, widoczny na zdjęciach, stwarza ogromne możliwości adaptacyjne. Mogą służyć jako:
  • Garaże na kilka samochodów,
  • Przestronny warsztat dla majsterkowicza,
  • Magazyn,
  • Pracownia artystyczna,
  • Pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej.

Lokalizacja i Okolica:
Komarowo to urokliwa wieś położona w gminie Goleniów, otoczona przez tereny zielone Puszczy Goleniowskiej. To idealne miejsce dla miłośników przyrody, grzybiarzy, wędkarzy i osób aktywnych fizycznie.
  • Spokój: Brak przemysłu i hałasu, czyste powietrze i bliskość natury.
  • Wygoda: Zaledwie 10 minut samochodem do Goleniowa, gdzie znajdują się sklepy, szkoły, urzędy i pełna infrastruktura miejska.
  • Komunikacja: Bardzo dobry dojazd do Szczecina (ok. 35-40 minut) oraz nad Morze Bałtyckie (ok. 45 minut) dzięki bliskości drogi S3/S6.

Stan Nieruchomości:
Nieruchomość jest do kapitalnego remontu.
To jej największy atut - nie kupujesz gotowego domu, który musisz akceptować, ale potencjał i przestrzeń, k
tórą możesz ukształtować w 100% według własnej wizji. Wszystkie budynki wymagają prac remontowych, co zostało uwzględnione w atrakcyjnej cenie ofertowej.
Działka posiada dostęp do mediów (prąd, woda, kanalizacja, telekomunikacja) i jest moliwość iej podziału.

To idealna oferta dla:
  • Rodziny z dziećmi: poszukującej bezpiecznego miejsca z ogromnym ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, z możliwością budowy domu swoich marzeń.
  • Osób kreatywnych i majsterkowiczów: którzy docenią potencjał budynków gospodarczych i przekształcą je w wymarzone warsztaty lub pracownie.
  • Inwestora: szukającego dużej działki w dobrej lokalizacji z perspektywą wzrostu wartości lub podziału działki z przyszłą odsprzedażą.
  • Miłośników natury i samowystarczalności: którzy marzą o własnym ogrodzie, małej hodowli i życiu w zgodzie z naturą.,


Jeśli szukasz miejsca z duszą, które możesz przekształcić w swoją wymarzoną przystań,
ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nie kupuj kompromisów - kup możliwości!
Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.


Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację i odkrycia pełnego potencjału tego wyjątkowego miejsca.




-------------------------------------------------------------------------------------
Pomimo, iż Doradcy UBERNA NIERUCHOMOŚCI przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych przez właściciela lub osoby trzecie w związku z tym opisy mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji - zalecamy ich osobistą weryfikację. Również pomimo naszych starań do opisów mogą wkraść się błędy.
Oferta, dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań, zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC oraz innych właściwych przepisów prawnych.
------------------------------------------------------------------------------------
Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością UBERNA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.
------------------------------------------------------------------------------------
Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie Uberna Nieruchomości ([email protected]). Jeśli nie chcesz otrzymywać ofert odpisz "NIE". Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich weryfikacji oraz żądania do ich usunięcia w każdej chwili.

Za Nami już ponad 3600 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 22 lat.
Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie.
Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami.
Zajrzyj na www.uberna.pl znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości, nieruchomości komercyjne - cała Polska, apartamenty w górach i nad morzem.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Beata Uberna
(UBERNA Nieruchomości)
nr licencji: 2080

+48 606982 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
ŁOBEZ
280 000 PLN 110 m2
Część domu Poniemieckiego -Starogard!
DOM NA SPRZEDAŻ ŁOBEZ,
Na sprzedaż część domu poniemieckiego położonego w malowniczej miejscowości Starogard, otoczonej sadami. Nieruchomość znajduje się w spokojnej lokalizacji - około 9 km od Reska oraz 12 km od Łobza. Budynek jest piętrowy, podpiwniczony, z dostępem do strychu. W skład oferowanej części wchodzą: - 4 pokoje o powierzchniach ok. 11 m2, 10 m2, 24,5 m2 oraz 29,5 m2 - przestronna kuchnia (ok. 19 m2) ze spiżarką - łazienka z WC - dodatkowe pomieszczenie gospodarcze - 3 pomieszczenia piwniczne - połowa strychu Ogrzewanie realizowane jest piecem, z możliwością podłączenia ogrzewania gazowego (gaz doprowadzony do budynku). Ciepła woda z elektrycznego bojlera przepływowego. Dom utrzymany w dobrym stanie technicznym - elewacja była odnawiana kilkanaście lat temu, dach pokryty blachodachówką. Okna częściowo wymienione na PCV, pozostałe drewniane. Na podłogach zachowane oryginalne deski, w łazience glazura i terakota. Działka o powierzchni ok. 40,5 ara jest zagospodarowana i pełna zieleni - znajdują się tu m.in. drzewa owocowe (jabłonie, grusze, śliwy, orzech włoski), a także krzewy owocowe. Na terenie posesji jest również oczko wodne. Nieruchomość położona jest w ustronnym miejscu, około 150 m od głównej drogi w kierunku Szczecina (ok. 75 km). W pobliżu przepływa rzeka Rega, a najbliższe jezioro oddalone jest o około 6 km. W miejscowości dostępna jest podstawowa infrastruktura: sklepy, szkoła oraz przystanek autobusowy. Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
280 000 PLN
4 110,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Chłopy
299 000 PLN 37 m2
Własny domek nad morzem? Sprawdź...
DOM NA SPRZEDAŻ Chłopy,
Własny domek nad morzem? Sprawdź... Drewniany, parterowy domek na ogrodzonym terenie, zaledwie 700 metrów od plaży... Powierzchnia około 37 m2, 3 pokoje: 2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. taras i ogródek od frontu, Domek nabywany jest z udziałem w gruncie około 80 m2 wraz z miejscem parkingowym, pełnym umeblowaniem i pełnym wyposażeniem. Lokalizacja ... u siebie nad morzem... ...na zamkniętym i strzeżonym terenie o powierzchni 1502 m2 znajduje się 10 wolnostojących domków... Zaledwie 700 metrów od plaży w kameralnej, nadmorskiej wsi Chłopy w gminie Mielno. Jest tu wszystko czego szukasz nad morzem, ale dzięki temu, że to niewielka miejscowość, jest tu zdecydowanie mniej turystów. Miejsce idealne na rodzinny wypoczynek w ciszy. Z dala od skomercjalizowanych, przerośniętych i przeludnionych kurortów nadmorskich. Chcesz mieć drugi dom nad morzem? Chcesz spędzać lato u siebie? Przyjeżdżać tu kiedy chcesz? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń. Przeprowadzimy całą transakcję "od zapytania do wydania" dom nad morzem. Więcej zdjęć i ofert dom blisko morza na stronie biuro nieruchomości Koszalin. Nasz doradca kredytowy, bezpłatnie pomaga wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości nad morzem. Przy zakupie domek letniskowy należy uwzględnić dodatkowe koszty: PCC, aktu notarialnego oraz wynagrodzenia biura nieruchomości Koszalin. #NieruchomościLepiej #VIRTUAGO #IMAGO #INDAGO #FINDA Zadzwoń po więcej informacji... :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
299 000 PLN
3 37,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Rusinowo, centrum
292 000 PLN 141 m2
Rusinowo - dom wolnostojący, indywidualny projekt
DOM NA SPRZEDAŻ Rusinowo, centrum
Dom wolnostojący położony w miejscowości Rusinowo. Jedyne 12km do miejscowości Świdwin i Resko. Dojazd drogą asfaltową. Budynek w stanie surowym otwartym usytuowany na działce o powierzchni 2168m2. Niebanalny indywidualny projekt z ciekawie zaprojektowaną częścią dzienną - duża przestrzeń z otwartą antresolą. Powierzchnia użytkowa wynosi 141,07m2, w skład której wchodzi: - salon połączony z kuchnią i jadalnią, - 3 sypialnie, - łazienka z wc, - oddzielne wc, - wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, garaż. Projektowane ogrzewanie oraz ciepła woda z pompy ciepła. Dachówka firmy BRAAS. Strop Teriva. Materiał ścian Ytong. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na prezentacje. Żaneta Hromińska - 537-955-325 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
292 000 PLN
4 141,07 m2 Zobacz ofertę