SZCZECIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 199 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park!

Dom na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

oferta była przeglądana 181 razy

1 199 000 PLN notatnik

cena za m2 8 707 PLN

  • ZDJĘCIA
Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (1)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (2)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (3)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (4)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (5)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (6)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (7)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (8)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (9)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (10)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (11)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (12)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (13)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (14)Nowoczesny dom na Pogodnie – ogród, garaż, park! (15)
Martyna Ryżczak
(Dom Finansowy "PATRIA" Robert Baciocha)
nr licencji: PFRN-1838

tel.: + 48 790 683 690
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
PTR25904
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
SEGMENT
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
137, 70 m²
Powierzchnia użytkowa
137, 70 m²
Powierzchnia działki
100, 00 m²
Rok budowy
2018
Ilość pięter
2
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
SILIKAT
Cena za m2
8 707, 33 PLN
Cena cena w innych walutach
1 199 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
Lodówka
informacje dodatkowe
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
2
Liczba WC
1
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Garaż
instalacje
Internet
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Na sprzedaż trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 138 m² z prywatnym ogródkiem, usytuowane w kameralnym, trzylokalowym segmencie z 2018 roku. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodnie, w otoczeniu zieleni, w pobliżu parków, terenów rekreacyjnych oraz pełnej infrastruktury miejskiej.

To doskonała propozycja dla osób ceniących przestrzeń, nowoczesny design oraz wygodę życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy.

Przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń:

Parter (37 m²)
Salon z aneksem kuchennym – przestronne, jasne wnętrze z dużymi oknami, zapewniające doskonałe nasłonecznienie. Otwarta strefa dzienna pozwala na swobodną aranżację i wygodne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.
Nowoczesna kuchnia – zabudowa wykonana na wymiar, wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD: lodówkę, zamrażarkę, okap, płytę indukcyjną oraz wyspę kuchenną z dodatkową przestrzenią do przechowywania.
Toaleta dla gości – funkcjonalne WC, idealne dla odwiedzających oraz codziennego użytku.
Przedsionek – dodatkowa przestrzeń na wierzchnie okrycia i obuwie.

Pierwsze piętro (40 m²)
Dwa przestronne pokoje – jeden o powierzchni 19 m², drugi 8 m². Pomieszczenia są jasne, idealne jako sypialnie, pokoje dziecięce lub gabinet do pracy.
Funkcjonalna łazienka (5 m²) – nowoczesne wykończenie z zastosowaniem betonu architektonicznego, wyposażona w wannę, umywalkę i WC.
Garderoba – praktyczna przestrzeń do przechowywania ubrań i akcesoriów.
Przedpokój – łączący wszystkie pomieszczenia, zapewniający komfortowy przepływ przestrzeni.

Poddasze użytkowe (20 m²)
Główna sypialnia (16 m²) – przestronna, dobrze doświetlona, zapewniająca intymność i komfort wypoczynku.
Łazienka z WC – elegancko urządzona, wyposażona w umywalkę i prysznic.
Dodatkowa garderoba – optymalna organizacja przestrzeni na ubrania i dodatki.

Wysoka jakość wykończenia i nowoczesne technologie:
- Podłogi klasy premium – eleganckie francuskie panele w ciepłym drewnianym kolorze, łączące estetykę z trwałością.
- Okna PCV trzyszybowe – doskonała izolacja cieplna i akustyczna, na poddaszu dodatkowe okna połaciowe, zapewniające naturalne doświetlenie wnętrz.
- Ściany gładzone, łazienki wykończone betonem architektonicznym, nadającym wnętrzom nowoczesny i elegancki charakter.
- W pełni wyposażona kuchnia – wysokiej jakości zabudowa meblowa z renomowanego salonu, sprzęty AGD w zabudowie, w tym nowoczesna wyspa kuchenna z licznymi szafkami.
- Ogrzewanie gazowe – energooszczędny piec kondensacyjny Wolf, zapewniający komfort cieplny oraz niskie koszty eksploatacyjne.

Dodatkowe atuty nieruchomości:
Podziemny garaż (38 m²) – duża przestrzeń parkingowa z miejscem na dodatkowe przechowywanie (np. rowery, sprzęt sportowy).
Prywatny, mały ogródek – doskonałe miejsce na poranną kawę
Ekspozycja okien na wschód i zachód – doskonałe doświetlenie przez cały dzień, mieszkanie jest ciepłe i przytulne.
Cicha i zielona okolica – segment znajduje się w spokojnym miejscu, z dala od głównych arterii miasta, ale jednocześnie z szybkim dostępem do wszystkich udogodnień.

Prestiżowa lokalizacja – Pogodno, Szczecin
- Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych:
- Widok na park, w pobliżu Syrenie Stawy, idealne miejsce na spacery, jogging i rekreację.
- Spokojne otoczenie domów jednorodzinnych – prestiżowa i ceniona lokalizacja.

Pełna infrastruktura w pobliżu:
- Sklepy: Netto, Biedronka, Rossmann, Pepco, apteki.
- Placówki edukacyjne: szkoły, przedszkola – idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.
- Obiekty sportowe: stadion lekkoatletyczny, Netto Arena – centrum wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Doskonała komunikacja:
- Bliskość przystanków autobusowych, szybki i wygodny dojazd do centrum miasta.
- W pobliżu Szpital Unii Lubelskiej – ważny punkt medyczny w Szczecinie.

Dla kogo to idealny wybór?
- Dla rodzin z dziećmi – przestronne wnętrza, prywatny ogródek, bliskość szkół, przedszkoli i terenów rekreacyjnych.
- Dla osób pracujących zdalnie – dobrze doświetlone pokoje, możliwość aranżacji wygodnego gabinetu.
- Dla miłośników spokoju i natury – widok na park, zielona okolica, bliskość terenów spacerowych.
- Dla osób ceniących dobrą komunikację – szybki dojazd do centrum, bliskość przystanków komunikacji miejskiej.

Cena: 1 199 000 zł

Zapraszam do kontaktu i na prezentację! Nie przegap okazji zamieszkania w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc Szczecina.



Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości. Istniejemy od ponad 30 lat.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl.

Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej oraz darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego. O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, dom, lokal, pozbyć się problemu, ponieważ potrzebujesz pieniędzy? Podziel się z nami informacją, jaką nieruchomość chciałbyś sprzedać, skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły. Decyzję o zakupie podejmujemy najszybciej jak to możliwe. Skupujemy nieruchomości w każdym stanie technicznym, także zadłużone i w trakcie komorniczej egzekucji.


Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Martyna Ryżczak
(Dom Finansowy "PATRIA" Robert Baciocha)
nr licencji: PFRN-1838

+ 48 790 683 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Darłowo, Darłówko Las, Park, Pas nadmorski, Plac zabaw, Rze
1 200 000 PLN 275 m2
Dom wolnostojący - Darłowo Darłówko
DOM NA SPRZEDAŻ Darłowo, Darłówko Las, Park, Pas nadmorski, Plac zabaw, Rze
Dom z pokojami na wynajem 400 m od plaży w Darłówku Dom znajdujący się na własnościowej działce gruntu o powierzchni 576 mkw., jest położony w Darłówku zachodnim, w odległości 400 m od morza. Budynek wolno stojący, murowany, trzykondygnacyjny, w kształcie sześcianu. Został wybudowany w 1980 r., powierzchnia całkowita około 260 mkw. Dodatkowo jeden apartament typu bungalow. Do budynku prowadzą dwa wejścia, jedno od frontu, oraz drugie od ogrodu. W skład budynku wchodzą: 12 pokoi, 10 łazienek, 2 kuchnie, 3 balkony, klatka schodowa z 3 korytarzami. Na wszystkich kondygnacjach pomieszczenia są w układzie rozkładowym. Opis konstrukcji budynku, na podstawie informacji uzyskanych od poprzedniego właściciela, który go budował: fundament na ławach fundamentowych szerokości 1,2 metra, pierwsza kondygnacja z pustaków żużlobetonowych, strop prefabrykowany monolityczny DZ-3 (belki + pustaki), kolejne kondygnacje z cegły, dach został w ostatnich latach docieplony i pokryty nową papą. Dom jest podłączony do sieci gazowej, wodno-kanalizacyjnej, oraz elektrycznej. Zgodnie z zapisami Planu Miejscowego, teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami, w tym usługi turystyki. Możliwa jest nadbudowa dachu skośnego - do tego konieczna jest zmiana konstrukcji dachu. Działka równa, prostokątna o wymiarach 25 m x 23 m, ogrodzona metalowym płotem. Na działce znajdują się wydzielone, utwardzone, prywatne miejsca parkingowe, oraz drewniana wiata i huśtawka. Zlokalizowany jest na niej również mały parterowy budynek w którym mieści się dodatkowy apartament. Nieruchomość położona przy ulicy Bosmańskiej, na osiedlu podobnych wolnostojących domów o charakterze pensjonatowym. Naprzeciwko nieruchomości mieści się sklep ogólnospożywczy. W sąsiedztwie znajduje się duży park, tereny otwarte, supermarket oraz szkoła. W niedużej odległości mieszczą się: centrum Darłówka, latarnia morska, plaża, marina, oraz rzeka Wieprza z rozsuwanym mostem.
1 200 000 PLN
12 275,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Kołobrzeg
1 200 000 PLN 350 m2
Dom w Kołobrzegu z potencjałem.
DOM NA SPRZEDAŻ Kołobrzeg,
Ofertą sprzedaży jest dom w bardzo spokojnej i atrakcyjnej okolicy Kołobrzegu. Na powierzchnię nieruchomości 350 m2 składają się: Parter, a w nim: - duży salon z jadalnią, kominkiem i wyjściem na ogród, - 2 pokoje, - przestronna kuchnia z oknem, - łazienka z prysznicem, - korytarz oraz spiżarnia. Piętro I zajmują: - 2 duże pokoje - garderoba, - korytarz, - łazienka z wanną, bidetem, umywalką i wc. Trzeci poziom budynku zajmuje użytkowe poddasze. Dodatkowym atutem nieruchomości jest piwnica w pełni przystosowana do zamieszkania. Znajdują się tam 3 pokoje, łazienka, kotłownia, korytarz oraz miejsce przygotowane na aneks kuchenny. Na podłogach całej nieruchomości wyłożony jest parkiet jesionowy i hiszpańska terakota.Ciekawe rozmieszczenie pomieszczeń oraz możliwość osobnego wejścia pozwoli na zamieszkanie dwóch rodzin. Do nieruchomości przynależy garaż. Spokojna i cicha okolica, a jednocześnie bliska odległość od szkoły, sklepów, środków komunikacji miejskiej powodują że nieruchomość ta będzie idealnym miejscem dla rodziny. "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
1 200 000 PLN
9 350,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, POGODNO
1 199 000 PLN 138 m2
Dom- atrakcyjna lokalizacja przy parku
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, POGODNO
Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej (środkowy segment), położonego w zielonej okolicy przy parku. Lokalizacja w spokojnym miejscu na Pogodnie w bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych, sportowych, infrastruktury handlowo-usługowej, służby zdrowia oraz placówek oświatowych. Dogodna komunikacja miejska. Budynek z 2018 r, wybudowany w technologii tradycyjnej z silikatu, dodatkowo docieplony. Okna trzyszybowe. Dach kryty blachą z warstwą izolacyjną - 30 cm wełna mineralna. Wykorzystane do budowy materiały oraz dodatkowe warstwy izolacyjne pozwoliły na uzyskanie niskich kosztów ogrzewania. Ciepłą wodę i ogrzewanie domu zapewnia nowoczesny piec gazowy kondensacyjny marki Wolf z zasobnikiem wody. Segment posadowiony na działce o powierzchni 101 m2, posiada trzy kondygnacje: Parter (ok.37 m2) : przedsionek, salon połączony z kuchnią oraz wc Piętro (ok.40 m2) : dwa pokoje, garderoba oraz łazienka Poddasze (ok.20 m2): sypialnia, garderoba oraz łazienka W cenie nieruchomości liczne stałe zabudowy. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD oraz piękna wewnętrzna stolarka drzwiowa i niestandardowe wykończenie ścian betonem wysokiej jakości. Na terenie posesji mamy ładnie zagospodarowany ogródek ok 30 m2 i obszerny garaż (38m2) z jednym miejscem postojowym i przestrzenią do przechowywania. Zapraszam na prezentację Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 199 000 PLN
4 137,70 m2 Zobacz ofertę