Siemianice DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 150 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta

Dom wolnostojący - Siemianice

Dom na sprzedaż - Siemianice, ul. .

oferta była przeglądana 90 razy

1 150 000 PLN notatnik

cena za m2 7 667 PLN

  • ZDJĘCIA
Dom wolnostojący - Siemianice  (1)Dom wolnostojący - Siemianice  (2)Dom wolnostojący - Siemianice  (3)Dom wolnostojący - Siemianice  (4)Dom wolnostojący - Siemianice  (5)Dom wolnostojący - Siemianice  (6)Dom wolnostojący - Siemianice  (7)Dom wolnostojący - Siemianice  (8)Dom wolnostojący - Siemianice  (9)Dom wolnostojący - Siemianice  (10)Dom wolnostojący - Siemianice  (11)Dom wolnostojący - Siemianice  (12)Dom wolnostojący - Siemianice  (13)Dom wolnostojący - Siemianice  (14)Dom wolnostojący - Siemianice  (15)
Arleta Jolanta Krupińska
(Merkury Biuro Nieruchomości Arleta Krupińska)
nr licencji: 7394

tel.: 695 405 861
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
MQ02521
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
150, 00 m²
Powierzchnia działki
1 343, 00 m²
Rok budowy
2006
Standard
BARDZO DOBRY
Cena cena w innych walutach
1 150 000, 00 PLN
Opis oferty


Wolno stojący, parterowy dom z garażem, z pięknym ogrodem z licznymi nasadzeniami położony na kameralnym osiedlu w Siemianicach;
Starannie wykończony, o korzystnym układzie przestrzenno - funkcjonalnym o powierzchni użytkowej 150 m2, do każdego pomieszczenia osobne wejście z przestronnego korytarza, wykończony z materiałów wysokiej jakości.
Wejście do domu przez wiatrołap, obszerny korytarz, salon z wyjściem na taras i do ogrodu, 3 pokoje, garderoba, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym tu także kabina prysznicowa,
salon z kominkiem, z widokiem na ogród położony od strony południowo zachodniej, kuchnia zabudowana wyposażona w kuchenkę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę, pochłaniacz, zaprojektowana i wykonania na zamówienie;
Powierzchnie pomieszczeń:
salon 34 mkw
pokój 22 mkw
pokój 15 mkw
pokój 14 mkw
pokój 13 mkw
kuchnia 14 mkw
łazienka 9 mkw
pomieszczenie gospodarcze 7 mkw
korytarz 22 mkw

W oknach rolety wewnętrzne, w salonie rolety antywłamaniowe;
Dach dachówka ceramiczna, budynek ocieplony;

Garaż wolno stojący o powierzchni ok. 35 mkw, tu brama garażowa – uchylna;

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego, gaz ze zbiornika naziemnego, prąd - instalacja fotowoltaiczna,
W cenie domu pozostają szafy wbudowane w garderobie, zabudowa kuchni;

Posesja ogrodzona, przed domem miejsca na parkowanie, wejście do budynku, ścieżki, wyłożone polbrukiem; działka zagospodarowana, dużo nasadzeń bylin, krzewów ozdobnych, żywopłot, drzewka, krzewy owocowe, wzorcowo utrzymane;
Rok budowy domu 2006;
Siemianice to miejscowość dobrze skomunikowana ze Słupskiem, otoczenie to zabudowa domów wolno stojących, tereny spacerowe - las, place zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe i rowerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, dyskonty. Polecam
Arleta Jolanta Krupińska
(Merkury Biuro Nieruchomości Arleta Krupińska)
nr licencji: 7394

695 405 8 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
ŻAROWO
1 150 000 PLN 124 m2
Piękny dom wolnostojący 20 minut od Szczecina !!
DOM NA SPRZEDAŻ ŻAROWO,
Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 124m2 na działce 650m2. Nieruchomość położona przy drodze powiatowej w bardzo spokojnej miejscowości Żarowo obok Stargardu i Grzędzic, 20 minut autem od prawobrzeżnej części Szczecina. W skład domu wchodzi 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia w zabudowie, garderoba, pralnia. Parter: - Wiatrołap - Przestronny salon z kuchnią z wyjściem na taras -Pokój gościnny - Łazienka z wanną - Pralnia - Garaż 21m2 Pietro: - 3 sypialnie - garderoba - łazienka z prysznicem Media Dzięki zastosowanym technologiom dom jest ekonomiczny w utrzymaniu ! Posiada m.in własne ogrzewanie gazowe ( zbiornik podziemny), roczny koszt ogrzewania i podgrzewania wody wynosi około 3500zł. Bio -oczyszczalnie opróżnianą 2 razy w roku (przy 4 osobach), koszt około 450zł za rok. Panele fotowoltaiczne firmy Columbus o mocy 4,5kWH, brak opłat za prąd (nadwyżka produkcji po roku użytkowania to około 1200kw) Nieruchomość wykonana jest materiałami wysokiej jakości, z dbałością o szczegóły. Lokalizacja W pobliżu szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, ścieżka rowerowa prowadząca do Stargardu, 5 km do Jeziora Miedwie, 20 km do prawobrzeżnej części Szczecina. Polecam ze względu na bardzo dobrą lokalizację, piękną i spokojną okolicę, wysoką jakość wykończenia. Zapraszam na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 150 000 PLN
5 124,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
STARGARD
1 150 000 PLN 130 m2
Piękny szeregowiec z kominkiem i garażem -Stargard
DOM NA SPRZEDAŻ STARGARD,
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w bardzo pożądanej i atrakcyjnej lokalizacji Stargardu -na osiedlu Pyrzyckim. Rozkład pomieszczeń Na powierzchni użytkowej 116 m2 (całkowitej 130 m2) znajdują się : Na parterze : - przedsionek z przejściem do garażu - garaż na jedno auto w bryle budynku (15,69 m2) - przestronny salon z kominkiem oraz wyjściem na taras i ogród - kuchnia otwarta - schody prowadzące na piętro z zabudowanymi szafkami pod spodem Na piętrze : - dwa pokoje z balkonem - sypialnia - łazienka z wanną oraz kabiną prysznicową - korytarz z wejściem na strych Standard wykończenia Mieszkanie w stanie idealnym do zamieszkania. Wykończone w nowoczesnym i eleganckim stylu z wysokiej jakości materiałów. Nie wymaga ponoszenia nakładów finansowych. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD, sprzęt RTV do dogadania. Media i inne Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego. Podłogowe na parterze oraz w łazience na piętrze, sypialniach grzejniki. W salonie kominek, który dodatkowo bardzo ogrzewa pomieszczenia. Kanalizacja miejska. Okna plastikowe trzyszybowe, elektryczne rolety zewnętrzne na parterze. Światłowód w drodze. Budynek Dom został wybudowany w 2018 r. z Porothermu. Na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 218 m2. Ogrodzony z bramą wjazdową otwieraną na pilota. Ogródek pięknie urządzony z drzewkami, tarasem, szopką oraz placem zabaw. Wyjście na taras i ogródek od strony południowej. Plac zabaw od strony wschodniej. Termin wydania Do uzgodnienia. Zapraszam na prezentację Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 150 000 PLN
4 130,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Biesiekierz, Przychodnia, Przystanek autobusowy, Szkoła podstaw
1 150 000 PLN 560 m2
Dom - Biesiekierz
DOM NA SPRZEDAŻ Biesiekierz, Przychodnia, Przystanek autobusowy, Szkoła podstaw
PROMOCJA!! NOWA NIŻSZA CENA!! Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy z halą magazynową położony w miejscowości Biesiekierz, ok. 10 km od Koszalina. Doskonała lokalizacja oraz warunki do zamieszkania oraz prowadzenia działalności produkcyjnej, usługowej, warsztatu, hurtowni, itp. Nieruchomość zabudowana domem mieszkalno - usługowym z garażem oraz halą magazynową o łącznej pow. użytkowej 560 m2. Budynek mieszkalno - usługowy: część mieszkalna na pietrze oraz usługowa na parterze. Mieszkanie o pow. 105 m2; salon z kominkiem, sypialnia z garderobą, 2 pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka, przedpokój. Lokal handlowy o pow. 163 m2; sala sprzedaży 76 m2, pom. magazynowe, socjalne, biuro, sanitariaty, kotłownia, korytarz. Garaż o pow 35 m2; w bryle budynku, brama uchylna. Budynek wolnostojący, 2 kondygnacyjny, murowany, ocieplony styropianem, dach wielospadowy pokryty blachodachówką. W lokalu usługowym okna i witryny wystawowe PCV, na podłogach terakota i posadzki cementowe. Mieszkanie z odrębnym wejściem z terenu posesji, okna PCV, ściany gładź malowana, panele podłogowe i terakota, łazienka z kabiną. Ogrzewanie budynku gazowe - piec II funkcyjny oraz pompa ciepła. Hala magazynowa - hurtownia o pow. 257 m2; hala magazynowa, sanitariat, pomieszczenie warsztatowe. Budynek wolnostojący, 1 kondygnacyjny, murowany, ocieplony styropianem, dach dwuspadowy pokryty blachodachówką. Okna PCV, posadzka cementowa, sufit podwieszany ocieplony wełną. Wysokość hali 6m. Ogrzewanie warsztatu - pompa ciepła. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na zmianę sposobu użytkowania hali na warsztat samochodowy. Media: energia, gaz; wodociąg i kanalizacja z sieci gminnej. Panele fotowoltaiczne - odrębne instalacje na budynku mieszkalnym o mocy 7,2 kW i hali 5,6 kW. Działka o pow. 1655 m2, ogrodzona i zagospodarowana, parking - polbruk, trawniki, basen letni, wiata drewniana. Nieruchomość położona bezpośrednio przy trasie Koszalin - Karlino, ok. 18 km od morza.
1 150 000 PLN
4 560,00 m2 Zobacz ofertę