SZCZECIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 149 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Okazja!Skrajny szeregowiec w Dąbiu 600m od jeziora

Dom na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, ul. Szybowcowa

oferta była przeglądana 198 razy

1 149 000 PLN notatnik

cena za m2 5 337 PLN

  • ZDJĘCIA
  • wirtualny spacer
Ilona Nowocień
(ROYAL HOME Małgorzata Tyszkiewicz)
nr licencji: 18591

tel.: 504151616
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
ROY04114
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
SEGMENT SKRAJNY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
215, 30 m²
Powierzchnia użytkowa
107, 90 m²
Powierzchnia działki
434, 00 m²
Rok budowy
1984
Ilość pięter
1
Standard
DOBRY
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj okien
PCV
Cena za m2
5 336, 74 PLN
Cena cena w innych walutach
1 149 000, 00 PLN
wyposażenie
Lodówka
Zmywarka
informacje dodatkowe
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Garaż
Taras
instalacje
Internet
Domofon
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Świetna oferta ! Na sprzedaż skrajny szeregowiec w spokojnej, cichej i zielonej okolicy.

Lokalizacja:

Nieruchomość położona w Szczecin - Dąbie, 600 m od Jeziora Dąbie. Świetnie skomunikowana z centrum miasta. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskie, dworzec PKP. Okolica bardzo spokojna, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 215,30 m2 ( 107,90 m2 powierzchni użytkowej ).
Na całkowitą powierzchnię domu składają się:


Parter:



- Jasny, przestronny salon,

- Oddzielna, widna kuchnia z bezpośrednim wyjściem na taras oraz ogród,

- Toaleta,

- Wiatrołap,


Piętro:


- 2 sypialnie

- Łazienka

- Przedpokój

Nieruchomość podpiwniczona. Powierzchnia piwnicy wynosi 64,40 m2. Na powierzchnię 64,40 m2 składają się:


- Garaż,

- Pralnia, suszarnia,

- pomieszczenie gospodarcze

Dodatkowym atutem jest poddasze do własnej aranżacji. Powierzchnia poddasza to około 43 m2.

Dom położony na działce o powierzchni 434 m2. Dodatkowo do działki przynależy 200 m2 terenu dzierżawionego od miasta. Istnieje możliwość wykupienia na własność.

Nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Polecam i zapraszam na prezentację.



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Ilona Nowocień
(ROYAL HOME Małgorzata Tyszkiewicz)
nr licencji: 18591

504151 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Kołobrzeg, zachodnia
1 150 000 PLN 260 m2
Dom w cichej i spokojne dzielnicy Kołobrzegu.
DOM NA SPRZEDAŻ Kołobrzeg, zachodnia
POLECAMY PAŃSTWU dom w zabudowie bliźniaczej, oddalony od centrum Kołobrzegu 3 km około 700 metrów do linii brzegowej. Dom zlokalizowany na działce 352 m2 o powierzchni 240 m 2 składający się z czterech kondygnacji. Dom w tej chwili wynajmowany jest dla pracowników - łącznie 25 miejsc noclegowych. W skład nieruchomości wchodzi 10 pokoi, 3 pomieszczenia gospodarcze, 2 kuchnie oraz 3 łazienki z WC Możliwość wydania nieruchomości od zaraz. Dom wymaga remontu. Wszystkie informacje odnośnie domu można uzyskać pod numerem telefonu +48 660 727 425 ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 150 000 PLN
10 260,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
STARGARD
1 150 000 PLN 130 m2
Piękny szeregowiec z kominkiem i garażem -Stargard
DOM NA SPRZEDAŻ STARGARD,
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w bardzo pożądanej i atrakcyjnej lokalizacji Stargardu -na osiedlu Pyrzyckim. Rozkład pomieszczeń Na powierzchni użytkowej 116 m2 (całkowitej 130 m2) znajdują się : Na parterze : - przedsionek z przejściem do garażu - garaż na jedno auto w bryle budynku (15,69 m2) - przestronny salon z kominkiem oraz wyjściem na taras i ogród - kuchnia otwarta - schody prowadzące na piętro z zabudowanymi szafkami pod spodem Na piętrze : - dwa pokoje z balkonem - sypialnia - łazienka z wanną oraz kabiną prysznicową - korytarz z wejściem na strych Standard wykończenia Mieszkanie w stanie idealnym do zamieszkania. Wykończone w nowoczesnym i eleganckim stylu z wysokiej jakości materiałów. Nie wymaga ponoszenia nakładów finansowych. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD, sprzęt RTV do dogadania. Media i inne Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego. Podłogowe na parterze oraz w łazience na piętrze, sypialniach grzejniki. W salonie kominek, który dodatkowo bardzo ogrzewa pomieszczenia. Kanalizacja miejska. Okna plastikowe trzyszybowe, elektryczne rolety zewnętrzne na parterze. Światłowód w drodze. Budynek Dom został wybudowany w 2018 r. z Porothermu. Na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 218 m2. Ogrodzony z bramą wjazdową otwieraną na pilota. Ogródek pięknie urządzony z drzewkami, tarasem, szopką oraz placem zabaw. Wyjście na taras i ogródek od strony południowej. Plac zabaw od strony wschodniej. Termin wydania Do uzgodnienia. Zapraszam na prezentację Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 150 000 PLN
4 130,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
MIERZYN
1 150 000 PLN 138 m2
Bliźniak 5pokoi+garaż+ogródek, Mierzyn!!!
DOM NA SPRZEDAŻ MIERZYN,
Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej części Mierzyna, wśród kameralnej zabudowy domków jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość gotowa, czeka na nowego Właściciela. Stan deweloperski. Ogrodzenie części ogródkowej z paneli siatkowych, podejścia i podjazdy wykonane z kostki polbrukowej, brama garażowa na pilota. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni ok. 300 m2. Dostępny garaż jednostanowiskowy w bryle budynku oraz miejsce postojowe na podjeździe. Na powierzchnię 138,00 m2 składa się: PARTER: - salon z aneksem kuchennym 34,46m2 - schowek 1,13 m2 - wiatrołap 3,56 m2 - korytarz 2,36 m2 - schody 1,24 m2 - łazienka 3,95 m2 - pomieszczenie gospodarcze 3,16 m2 - garaż 16,89 m2 PODDASZE: - pokój 1 - 16,18 m2 - pokój 2 - 13,64 m2 - pokój 3 - 12,53 m2 - pokój 4 - 13,51 m2 - łazienka - 5,02 m2 - korytarz i schody - 10,37 m2 Dodatkowo powierzchnia strychowa ok. 70,55 m2 po podłodze. Dom wybudowany z porothermu, ogrzewanie z pompy ciepła. Własne ujęcie wody. Szczelny zbiornik na nieczystości z szybkozłączką o pojemności 10 m3. Polecam i zapraszam na prezentację! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 150 000 PLN
5 138,00 m2 Zobacz ofertę