LUBOŃ OBIEKT WYNAJEM za cenę 28 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Na wynajem kompleks warsztatów samochodowych Luboń

Obiekt na wynajem - Luboń

oferta była przeglądana 23 razy

28 000 PLN notatnik

cena za m2 25 PLN

  • ZDJĘCIA
Przemysław Busse
(Busse Nieruchomości)
nr licencji: 23170

tel.: 516330900
email: przemek@busse.com.pl
informacje ogólne
Symbol
BUS20132
Rodzaj obiektu
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
WARSZTAT
Powierzchnia całkowita
1 125, 00 m²
Powierzchnia działki
4 350, 00 m²
Rok budowy
2009
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Cena cena w innych walutach
28 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Instalacje w obiekcie
ELEKTRYCZNA, WODNA
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Opis oferty
Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nieruchomości, idealną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm sieciowych poszukujących dobrze zlokalizowanej przestrzeni do działalności.

Lokalizacja:
Luboń, w pobliżu Poznania 

Powierzchnia Gruntowa: 4350 m² 

Rodzaj Obiektu:
Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami serwisowymi oraz jednym magazynowym  

Opis Nieruchomości:

Budynek Główny (Serwisowy):
- Powierzchnia zabudowy: 581 m²  
- Powierzchnia użytkowa: 697 m²  
- Wyposażenie:
  - Przestronna, klimatyzowana sala sprzedażowa z poczekalnią dla klientów  
  - Zaplecze biurowe i socjalne z szatniami dla pracowników  
  - 6 stanowisk warsztatowych  
  - 2 stanowiska myjni  
  - 1 stanowisko detalingu 

- Stan techniczny: Bardzo dobry, budynek wybudowany w 2009 roku  
- Parking: Obszerny parking dla klientów przed budynkiem  

Drugi Budynek (Warsztatowy):

- Powierzchnia zabudowy: 451 m²  
- Powierzchnia użytkowa: 406 m² 

- Wyposażenie: 

  - 6 stanowisk warsztatowych  
  - Przechowalnia opon dla klientów 

- Stan techniczny: Po generalnym remoncie w 2017 roku, ocieplony  

Trzeci Budynek (Magazynowy): 

- Powierzchnia zabudowy: 93 m²  
- Powierzchnia użytkowa: 83 m²  
- **Przeznaczenie:** W całości na przechowalnie opon  
Media:
Nieruchomość jest w pełni uzbrojona. W obiekcie znajdują się wszystkie niezbędne media: prąd, woda, kanalizacja oraz gaz.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w bliskiej odległości od trasy wylotowej Poznań-Świecko oraz autostrady A2, co zapewnia doskonałą komunikację. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy oraz obiekty handlowe, takie jak C.H. Pajo oraz Intermarche.

Komunikacja:
Wygodny dostęp do przystanku komunikacji miejskiej umożliwia łatwe poruszanie się po okolicy.

Cena:  28000 zł
Podana cena jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek VAT 23%.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Jako licencjonowany pośrednik zadbam o bezpieczeństwo transakcji






Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Przemysław Busse
(Busse Nieruchomości)
nr licencji: 23170

516330 (pokaż)
przemek@busse.com.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
24 300 PLN 562 m2
Wynajem obiekt biurowo-magazynowy 562m2
OBIEKT NA WYNAJEM SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
Do wynajęcia obiekt biurowo - produkcyjno - magazynowy w bardzo dobrej lokalizacji. Na powierzchnię 562 m2 składa się: hala (420 m2) oraz powierzchnia biurowo-handlowa (130 m2), którą stanowi pięć pomieszczeń (52/16/17/15/11 m2) oraz WC. W pomieszczeniach wymieniono okna, grzejniki i wszystkie instalacje. Do biur prowadzi wejście z zewnątrz oraz dwa wejścia bezpośrednio z hali. Wydzielone pomieszczenie socjalne z WC i prysznicem. Hala ogrzewana, w bardzo dobrym stanie technicznym, z oknami oraz oświetleniem elektrycznym. Hala posiada jedną rolowaną bramę wjazdową o wymiarach 2,6 x 3,5 m oraz oddzielne wejście z zewnątrz, jak również dwa wejścia z części biurowej. Podłoga betonowa, równa, bezpyłowa, ściany i sufit odmalowane. Wysokość hali: 5,0 - 8,7 m. Hala jest ogrzewana - ogrzewanie z sieci miejskiej - koszt zawarty jest w cenie. W hali jest zainstalowany system alarmowy i monitoring wewnętrzny. Do czynszu najmu należy doliczyć VAT, koszt ogrzewania zawiera się w czynszu. Dodatkowo płatna energia elektryczna (dostęp do prądu 1 i 3 fazowego (każda moc). Możliwy jest dostęp do szybkiego internetu. Teren na którym znajduje się hala jest ogrodzony, zamykany na noc i dozorowany przez firmę ochroniarską (oraz monitorowany 24h/dobę). Świetna lokalizacja, rozpoznawalne miejsce, dogodny dojazd do autostrady (A3, A6). Dojazd dla pracowników i klientów komunikacją miejską - blisko przystanki. Sąsiedztwo licznych obiektów i hurtowni wielu branż. Możliwość parkowania samochodów, dojazdu samochodem dostawczym. Wymagana kaucja w wysokości 30 000 PLN. Wymagana umowa na czas nieokreślony z min 6 miesięcznym terminem wypowiedzenia. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
24 300 PLN
562 m2 Parter/1 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję