PŁOCIN DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 1 460 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka z linia brzegową i pięknym widokiem

Działka na sprzedaż - Płocin

oferta była przeglądana 43 razy

1 460 000 PLN notatnik

cena za m2 400 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (1)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (2)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (3)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (4)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (5)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (6)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (7)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (8)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (9)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (10)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (11)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (12)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (13)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (14)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (15)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (16)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (17)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (18)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (19)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (20)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (21)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (22)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (23)Działka z linia brzegową i pięknym widokiem (24)
Grzegorz Zarzeka
(RENT - nieruchomości ROMANOWICZ)

tel.: +48 724 28 84 05
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
3730/7376/OGS
Powierzchnia działki
3 648, 00 m²
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Cena za m2
400, 22 PLN
Cena cena w innych walutach
1 460 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Na sprzedaż działka z dostępem do linii brzegowej Zalewu Szczecińskiego.

Dojazd drogą utwardzoną asfaltową i drogą polną. Blisko trasy rowerowej-widokowej.

Piękna panorama Zalewu Szczecińskiego oraz dostęp do kameralnej plaży.
  
Działka leży na obszarze rekreacji i zieleni. W sąsiedztwie tereny rolne oraz tereny zabudowy rekreacyjnej i turystycznej. Gmina przystąpiła już do uchwalenia planu zagospodarowania przestrzennego. Jest w trakcie realizacji. 
 
Teren płaski, dobrze nasłoneczniony.

Zapraszam na prezentację!

Więcej informacji Grzegorz Zarzeka

tel. 724 288 405 




Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Grzegorz Zarzeka
(RENT - nieruchomości ROMANOWICZ)

+48 724 28 84 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
KURÓW
1 450 000 PLN 2612 m2
Kurów działka z widokiem na rzekę oraz z mediami
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ KURÓW,
Na sprzedaż działka budowlana w topowej lokalizacji w pierwszej linii od kanału kurowskiego i rzeki odry. W cenie sprzedaży zostaną doprowadzone media: woda i kanalizacja sanitarna. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MJ przeznaczenie terenu : I. Pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą. II. Dopuszcza się lokalizację nieuciążliwych usług komercyjnych, w tym wbudowanych w obiekty mieszkalne funkcji biurowych, socjalnych i ochrony zdrowia - pod warunkiem, że powierzchnia użytkowa usług nie przekroczy 30 % powierzchni funkcji mieszkalnej. Zabudowa powinna odpowiadać niżej wymienionym warunkom : 1) wysokość zabudowy nie może przekraczać - 10 m, 2) ilość kondygnacji nie może przekraczać dwóch, 3) intensywność zabudowy nie może przekraczać wartości - 0,35, 4) maksymalna powierzchnia zabudowy nie może przekraczać - 25 %, 5) w zwieńczeniach zabudowy należy stosować dachy strome z pokryciem ceramicznym, cementowym barwionym lub "gontem bitumicznym", 6) usytuowanie zabudowy nie może naruszać nieprzekraczalnych linii zabudowy - z wyłączeniem garaży, kondygnacji podziemnych, wykuszy, zadaszonych wejść do budynków i tarasów otwartych, Na każdej wyodrębnionej działce budowlanej może być usytuowany wyłącznie jeden budynek mieszkalny. W cenie sprzedaży zostaną doprowadzone media: woda i kanalizacja sanitarna. Idealne strony świata wjazd na działkę od północy, ogród od strony południowo-zachodniej. Polecam jedna z ostatnich działek z pięknym widokiem, w otoczeniu drzew, cisza i spokój. Istnieje możliwość kupna sąsiedniej działki o pow. 3595m2 Oferta na wyłączność. Zapraszam na prezentację KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ ZADZWOŃ 91 8171717 Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 450 000 PLN
2612,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Kopnica, Jezioro, Las, Pas nadmorski, Przystanek autobusowy
1 450 000 PLN 0 m2
Działka budowlana - Kopnica
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Kopnica, Jezioro, Las, Pas nadmorski, Przystanek autobusowy
Działka rolno-budowlana z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka o powierzchni 17 049 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 226 m i szerokości ok. 76 m. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka leży częściowo (około 1/6 powierzchni działki) na terenie zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych, niż 1 000 mkw., oznaczonym symbolem MR-1 i (ok. 5/6 powierzchni działki) na terenie produkcji rolnej RO-1. Przeznaczenie terenu: wolno stojąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa rekreacyjna wraz z niezbędną infrastrukturą. Maksymalny w.i.z. 0.4, maksymalna wysokość zabudowy 9 m. Dopuszcza się 2 kondygnacje nadziemne, jeżeli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku wiekszym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60% powierzchni działki. Maksymalna powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia działki budowlanej 1 000 mkw. Tereny produkcji rolnej oznaczone symbolem RO-1 są przeznaczone dla zabudowy i zagospodarowania związanego z produkcją rolną i agroturystyką wraz z niezbędną infrastrukturą i drogami, z dopuszczeniem zalesień. Jest możliwośc zakupu trzech działek sąsiednich, które wraz z oferowaną działką stanowią jeden grunt o powierzchni 64 869 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 226 m x 286 m. Działki położone w bardzo ładnej okolicy, na skraju wsi Kopnica, na lekkim wzniesieniu, w sąsiedztwie lasu. W odległości 2 km znajduje się jezioro Kopań. Dojazd do działek drogą utwardzoną, woda i gaz w drodze dojazdowej, prąd i kanalizacja w odległości ok. 400 m od granicy działek. Kopnica (120 mieszkańców) wieś letniskowa położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 7 km od Darłowa (9 km od morza), 11 km od Jarosławca, 20 km od Sławna i 30 km od Ustki. Cena netto 1 450 000 zł.
1 450 000 PLN
Zobacz ofertę