CIGACICE DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 200 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

DOM + FIRMA W JEDNYM

Dom na sprzedaż - Cigacice

oferta była przeglądana 145 razy

1 200 000 PLN notatnik

cena za m2 6 410 PLN

  • ZDJĘCIA
DOM + FIRMA W JEDNYM (1)DOM + FIRMA W JEDNYM (2)DOM + FIRMA W JEDNYM (3)DOM + FIRMA W JEDNYM (4)DOM + FIRMA W JEDNYM (5)DOM + FIRMA W JEDNYM (6)DOM + FIRMA W JEDNYM (7)DOM + FIRMA W JEDNYM (8)DOM + FIRMA W JEDNYM (9)DOM + FIRMA W JEDNYM (10)DOM + FIRMA W JEDNYM (11)DOM + FIRMA W JEDNYM (12)DOM + FIRMA W JEDNYM (13)DOM + FIRMA W JEDNYM (14)DOM + FIRMA W JEDNYM (15)DOM + FIRMA W JEDNYM (16)DOM + FIRMA W JEDNYM (17)DOM + FIRMA W JEDNYM (18)DOM + FIRMA W JEDNYM (19)DOM + FIRMA W JEDNYM (20)DOM + FIRMA W JEDNYM (21)DOM + FIRMA W JEDNYM (22)DOM + FIRMA W JEDNYM (23)DOM + FIRMA W JEDNYM (24)DOM + FIRMA W JEDNYM (25)DOM + FIRMA W JEDNYM (26)DOM + FIRMA W JEDNYM (27)DOM + FIRMA W JEDNYM (28)DOM + FIRMA W JEDNYM (29)DOM + FIRMA W JEDNYM (30)
RENATA SŁAWIŃSKA
(TERRA NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 1038

tel.: +48692984546
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
TER11501
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
187, 20 m²
Powierzchnia użytkowa
101, 10 m²
Powierzchnia działki
1 501, 00 m²
Rok budowy
2015
Ilość pięter
1
Standard
DO REMONTU
Rodzaj okien
POŁACIOWE, PCV
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Cena za m2
6 410, 26 PLN
Cena cena w innych walutach
1 200 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
CZĘŚCIOWO
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
2
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE, C.O. WŁASNE, KOMINEK
Garaż
instalacje
Alarm
Monitoring
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Opis oferty
Jednorodzinny dom w Cigacicach z możliwością prowadzenie działalności gospodarczej. Jesteś rzemieślnikiem, prowadzisz małą działalność produkcyjną lub handlową - to jest oferta dla Ciebie!

AKTUALNY STAN:
Parter o pow. 144 m2 : przekształcony na część biurową z czego 86 m2 zajmuje część magazynowo - warsztatowa z bramą 4m x 4m
Poddasze: część mieszkalna 43 m2: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, komunikacja.
Każda z części z niezależnym wejściem.

Budynek z 2015 roku, ocieplony styropianem, dach docieplony wełna, posadowiony na działce o pow. 1500 m2, w pełni ogrodzony, z dwoma bramami wjazdowymi, utwardzonym terenem oraz dodatkowym miejscem magazynowym w postaci hali namiotowej o pow. 250 m2.

MEDIA:
pełne uzbrojenie terenu, wszystkie sieci miejskie podłączone do budynku.
Ogrzewanie gazowe zasilane kotłem dwufunkcyjnym z zasobnikiem oraz kominkowe; zainstalowany monitoring oraz instalacja alarmowa.

Nieruchomość stwarza możliwość komfortowego prowadzenia działalności gospodarczej i niezależnego zamieszkania dla rodziny.
Bardzo dobry dojazd do trasy S3 - 4 km, 6 km do Sulechowa, 26 km do Świebodzina, 12 km do Zielonej Góry.

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY: Renata Sławińska, GSM 692 984 546, e-mail: [email protected]






Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

RENATA SŁAWIŃSKA
(TERRA NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 1038

+48692984 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, GUMIEŃCE
1 190 000 PLN 252 m2
Dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce dla rodziny
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, GUMIEŃCE
Dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce - 3 kondygnacyjny | idealny dla dużej rodziny. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach w Szczecinie, położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu ul. Krakowskiej. Nieruchomość o dużym potencjale, nadaje się też pod wynajem długoterminowy lub podział na trzy niezależne lokale mieszkalne. Dom o powierzchni całkowitej 270 m2 i powierzchni użytkowej 192 m2, usytuowany na działce 486 m2. Budynek posiada trzy niezależne kondygnacje, każda z osobną kuchnią i łazienką oraz wejściem z klatki schodowej. Układ i funkcjonalność - 3 mieszkania w jednym budynkuParter: 2 pokoje (sypialnia i salon), kuchnia z wyjściem na balkon, łazienka, salon z wyjściem na taras ok. 20 m2 i zejściem do ogrodu Piętro: 3 pokoje, kuchnia, łazienka Poddasze użytkowe: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, kominek z płaszczem wodnym, dodatkowy pokój na zaadaptowanym strychu Taki układ sprawia, że nieruchomość doskonale sprawdzi się jako dom inwestycyjny w Szczecinie - możliwość wynajmu trzech niezależnych mieszkań. Standard i stan technicznyokna PCV w całym budynku dom w całości podpiwniczony (3 pomieszczenia piwniczne) garaż dwustanowiskowy dach po remoncie w 2025 roku - dachówka betonowa termoizolacja budynku - 2003 r. remont instalacji CO i elektrycznej wraz z wymianą pieca - 2023 r. remont pomieszczeń na poddaszu - 2019 r. nowe stalowe ogrodzenie kute Ogród i otoczenie Duży, zadbany ogród od strony zachodniej, liczne nasadzenia oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Dodatkowo przed budynkiem znajduje się osobne miejsce parkingowe, również dla dużego samochodu. Lokalizacja - Gumieńce Szczecinbardzo dobra komunikacja miejska sklep ok. 150 m od domu w pobliżu Szkoła Podstawowa nr 16 szybki dojazd do centrum Szczecina i granicy Dlaczego warto?dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce idealnie nadający się dla rodziny nadający się także pod inwestycję i wynajem świetna lokalizacja blisko ul. Krakowskiej stabilna i poszukiwana dzielnica Szczecina mili i przyjaźni sąsiedziZapraszam do kontaktu oraz na bezpłatną prezentację nieruchomości. Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, Arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 190 000 PLN
7 252,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
MIĘDZYZDROJE
1 199 000 PLN 70 m2
Domki letniskowe przy Wolińskim Parku Narodowym
DOM NA SPRZEDAŻ MIĘDZYZDROJE,
Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa domki (zabudowa bliźniacza), każdy o powierzchni 35m. kw. znajdujące się przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach. Nieruchomość zbudowana jest na działce o pow. 1504m. kw. Media: woda, prąd, kanalizacja, (gaz i światłowód w drodze, możliwość podłączenia). Ogrzewanie: podłogowe, elektryczne. Każdy domek jest w pełni wyposażony i składa się z: salonu z aneksem kuchennymłazienkiParking wybrukowany od strony ulicy, brama otwierana na pilota. Z drugiej strony domków duża przestrzeń na grilla, rekreację, czy spokojny wypoczynek wśród zieleni. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego, wejście do parku ok 200m. Dojazd do posesji drogą asfaltową, mało uczęszczaną co sprawia, że miejsce to jest oazą spokoju. Oferta idealna zarówno dla osób chcących zapewnić sobie całoroczną możliwość wypoczynku nad morzem z dostępem do wielu atrakcji miasta oraz Wolińskiego Parku Narodowego, jak i pod inwestycję jako najem krótko lub długoterminowy z wysoką stopą zwrotu. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Odległość do: Molo 2,5km,węzła S3 - 1,5km szlaku w Wolińskim PN - 200m Dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację. FOR ENGLISH SCROLL DOWN We offer for sale two semi-detached houses, each with an area of 35 square meters, located on Niepodległości Street in Międzyzdroje. The property is built on a 1504 square meter plot. Utilities: water, electricity, sewer (gas and fiber optic cables are available, connection possible). Heating: underfloor, electric. Each house is fully equipped and consists of: a living room with a kitchenette, a kitchen, a bathroom. Paved parking on the street side, with a remote-controlled gate. On the other side of the houses, there is a large space for barbecues, recreation, or a quiet retreat amidst the greenery. Located directly next to Wolin National Park, the park entrance is approximately 200 meters away. Access to the property is via a lightly traveled paved road, making this place an oasis of peace. This offer is ideal for those seeking year-round seaside relaxation with access to the city"s many attractions and Wolin National Park, as well as for investment purposes, whether as a short- or long-term rental with a high rate of return. Full ownership, land and mortgage register, no encumbrances. Distance to: Pier 2.5km, S3 junction - 1.5km Woliński National Park trail - 200m Available immediately. I invite you to a viewing. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 199 000 PLN
4 70,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Mielenko
1 199 000 PLN 105 m2
Dom - Mielenko
DOM NA SPRZEDAŻ Mielenko,
AKACJOWA PRZYSTAŃ - OFERTA INNA NIŻ WSZYSTKIE! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Mielenku. Akacjowa przystań to 14 domów całorocznych na zamkniętym osiedlu z własnym dostępem do plaży w spokojnej i cichej okolicy Mielenka graniczącego z turystyczną miejscowością Mielno. Oferta dotyczy domu nr ,,08"" w zabudowie bliźniaczej o pow. 105,10 m2. Nieruchomość stanowią dwa apartamenty (parter, piętro) z niezależnym wejściem. Rozkład pomieszczeń: Parter (53,9 m2): salon + kuchnia + jadalnia (42 m2); łazienka (6,5 m2); garderoba (2,6 m2); hol (2,8 m2). Piętro (51,2 m2): 3 sypialnie (21,7 m2; 11,4 m2; 10,4 m2); łazienka (4 m2); hol (3,7 m2); balkon.Osiedle w Mielenku jest zamknięte, w całości ogrodzone, oświetlone i monitorowane. Oddane do użytku budynki wyposażone w elementy antywłamaniowe, a cały system obecnych zabezpieczeń z pewnością zagwarantuje przyszłym mieszkańcom poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Na terenie Akacjowej Przystani znajduje się parking strzeżony przeznaczony dla gości, jak i indywidualne, przydomowe miejsca parkingowe. Istnieje możliwość wykończenia domu "pod klucz` na podstawie osobnej umowy. Każdy dom posiada indywidualne ogrzewanie gazowe (piec dwuobiegowy i grzejniki). Oprócz tego w każdym salonie znajduje się instalacja kominkowa. Stan deweloperski obejmuje: Ławy i ściany fundamentowe - betonowe wraz z izolacją przeciwwilgociową; Ściany zewnętrzne z bloczków silikatowych; Ocieplenie ścian zewnętrznych - styropian 20 cm i tynk cienkowarstwowy mineralny, kolor; Ściany wewnętrzne suporex o grubości 8 cm; Posadzki betonowe; Tynki wewnętrzne gipsowe; Okna PCV - siedmiokomorowe, 3-szybowe; Rolety okienne zewnętrzne na parterze, sterowane elektrycznie; Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna, izolacja cieplna dachu - pianka poliuretanowa; Ogrzewanie gazowe - piec dwuobiegowy plus grzejniki; Kominy wieloprzewodowe systemowe (w tum instalacja pod kominek); Drzwi zewnętrzne z elementami antywłamaniowymi; Kompletna instalacja elektryczna (w tym alarmowa, domofonowa, internetowa i antenowa); Instalacja wodno-kanalizacyjna rozprowadzona do pionu; Zagospodarowany teren rekreacyjny (zgodnie z wizualizacją). Osiedle zamknięte, w całości ogrodzone, oświetlone i monitorowane. Mała miejscowość o sympatycznej nazwie Mielenko jest położona około 2 km od centrum Mielna, w którym swobodnie można zaopatrzyć się w codzienne zakupy, zjeść coś lub zwiedzić promenadę, która w okresie letnim tętni życiem i obfituje w wydarzenia rozrywkowo-kulturalne. W odległości 12 km od Mielenka znajduje się węzeł drogi ekspresowej S6, dzięki której dojazd jest w pełni komfortowy właściwie z każdego zakątka Polski. Wielkim atutem osiedla jest położenie w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Do ceny domu należy doliczyć podatek VAT w stawce 8%. Oferta licencjonowanego pośrednika, gwarancja bezpiecznej transakcji.
1 199 000 PLN
4 105,10 m2 Zobacz ofertę