informacje ogólne
Symbol
ATL02718
Powierzchnia działki
1 029, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Cena za m2
281, 83 PLN
Cena
290 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Tu Twoja rodzina w końcu odetchnie.
Na sprzedaż działka o powierzchni 1 029 m² w malowniczej, wschodniej części Wirowa – miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a poranki witają śpiewem ptaków.
To nie jest zwykła działka. To przestrzeń, w której możesz stworzyć prawdziwy dom. Miejsce, w którym dzieci będą biegać boso po trawie, budować szałasy w pobliskim lesie, uczyć się świata przez codzienne odkrycia. Miejsce, w którym Ty – po całym dniu – znajdziesz ciszę, spokój i chwilę tylko dla siebie. Bez hałasu, bez pośpiechu, bez tłoku.
Działka położona jest na uboczu, w spokojnym sąsiedztwie kilku domów jednorodzinnych. Okolica jest bezpieczna, a sąsiedzi znani z życzliwości i gotowości do pomocy. To idealna przestrzeń dla tych, którzy szukają prywatności, bliskości natury i chcą uciec od miejskiego zgiełku.
W zasięgu kilku minut spaceru – las, jezioro i sieć ścieżek rowerowych prowadzących do Gryfina, Bań czy Gardna. W niedalekiej odległości także plac zabaw – centrum dziecięcej radości.
Do Gryfina tylko 5 km, do Szczecina – zaledwie 30 km. Wszystko, co potrzebne, wciąż w zasięgu ręki – a jednak wystarczająco daleko, by codziennie cieszyć się spokojem.
Warunki zabudowy umożliwiają postawienie parterowego domu z poddaszem użytkowym (do 123 m²).
Media (prąd, woda) tuż przy działce. Ścieki – bezpiecznie i zgodnie z przepisami – przez szczelny, bezodpływowy zbiornik. Dojazd zapewniony drogą wewnętrzną ogólnodostępną.
Jeśli marzysz o miejscu, w którym można naprawdę żyć – nie tylko mieszkać – zadzwoń i przyjedź.
Zobacz, jak pachnie powietrze. Jak brzmi cisza. Jak wygląda przestrzeń, w której Twoja rodzina poczuje się naprawdę dobrze.
Zapraszam!
Niniejsze informacje zostały zestawione na podstawie oświadczeń i materiałów dostarczonych przez sprzedającego/wynajmującego i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. W celu ich weryfikacji prosimy o kontakt z opiekunem oferty.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)