ŚWINOUJŚCIE MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 694 800 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Mieszkanie, 2 pok., 46 m2, Świnoujście

Mieszkanie na sprzedaż - Świnoujście, ul. Franklina Delano Roosevelta

oferta była przeglądana 44 razy

694 800 PLN notatnik

cena za m2 15 000 PLN

  • ZDJĘCIA
Piotr Ziontkowski
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

tel.: 501 140 139
email: p.ziontkowski@bonusnieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
BON47537
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
46, 32 m²
Parter
Ilość pięter [wliczając parter]
2
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. WŁASNE
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
2023
Materiał ścian
BLOCZKI
Balkon
Cena za m2
15 000, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
694 800, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Opis oferty
Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.


Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, osiedle Posejdon.

Prezentowany lokal mieszkalny ma powierzchnię 46,32 m2 i składa się z pokoju z aneksem kuchennym 32,27 m2 i wyjściem na obszerny taras 16,72 m2, sypialni 9,96 m2 oraz łazienki 4,44 m2.

Budynek 4 kondygnacyjny, w którym znajdują się 42 lokale mieszkalne, wykonany z podziemną halą garażową.

Deweloper zastosował nowoczesne rozwiązania oraz udogodnienia dla właścicieli:
- Strefa rekreacyjna dla mieszkańców zlokalizowana na zielonym stropodachu, nad kondygnacją podziemną od wnętrza inwestycji z małym placem zabaw oraz ławkami i stolikami usytuowanymi pod zielonym tarasem
- Ogólnodostępne miejsca postojowe przed budynkiem
- Winda obsługująca wszystkie kondygnacje
- Ogrzewanie i ciepła woda z indywidualnej nowoczesnej kotłowni gazowej
- Mieszkania na parterze wyposażone w rolety

Super lokalizacja (zaledwie 800m dzieli Inwestycję od strefy nadmorskiej, przystanek komunikacji miejskiej, 600m od inwestycji znajduje się nowo powstały Park Handlowy ze stacją paliw, dyskontem spożywczym i budowlanym oraz restauracją na 400 miejsc), piękna architektura mieszkania, komfort klatki schodowej i atrakcyjna cena sprzedaży to główne atuty oferowanej nieruchomości.

Uwaga: w cenie mieszkania zawarty jest należny podatek VAT, lokal zwolniony jest z podatku PCC 2 %.

Przyjedź , zobacz, taka szansa może sie już nie powtórzyć. Zapraszamy na prezentację




Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Piotr Ziontkowski
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

501 140 (pokaż)
p.ziontkowski@bonusnieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, SŁONECZNE
685 000 PLN 83 m2
Turkusowa-4-pok.balkon,83mkw,parter685tys.do neg
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, SŁONECZNE
Nowa niższa cena !!!!!!! Przestronne, słoneczne mieszkanie czteropokojowe na parterze, w wysokim bloku, z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie przeszło kapitalny remont :nowe podłogi w pokojach, nowa glazura i terakota w łazience. nowa szafa w przedpokoju i nowe meble na wymiar w kuchni gotowe do zamieszkania ,ściany gładkie świeżo pomalowane . Pokoje o powierzchni około 25m, 12, 11 i 10, w układzie rozkładowym z oknami na dwie strony świata i z widokiem na tereny zielone oraz zagospodarowane podwórko. Kuchnia widna około 10 mkw z nowymi meblami na wymiar i nowym wyposażeniem, na podłodze nowa nowoczesna terakota na ścianach , nowa glazura. Duże możliwości własnej aranżacji na przykład połączenia kuchni z jednym z pokoi w formie jadalni .Dwa przedpokoje w jednym wygodna zabudowa szaf na całej długości ściany. Łazienka z nową przestronną kabiną prysznicową na dwie osoby ,na podłodze nowa nowoczesna terakota, na ścianach nowa glazura. Osobno wc z małą umywalką z szafkami ,również wymieniono glazurę i terakotę oraz biały montaż. Wymieniona stolarka drzwiowa na nową ,Okna w całym mieszkaniu pcv. Mieszkanie jasne ,słoneczne ,idealnie położone z dala od zgiełku miasta z widokiem na tereny zielone. W pobliżu duże Centrum Handlowe "Selgros" wiele sklepów osiedlowych ,jak delikatesy, żabka, poczta, ryneczek przy ulicy Jasnej ,nieopodal Centrum Helios i Lidl. Łatwy i szybki dojazd do Centrum Szczecina na lewobrzeżu szybkim tramwajem (ok.15 min) -do przystanku ok. 150m.W pobliżu przystanki autobusowe w różnych kierunkach Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie niezwykle ciepłe ,w związku z tym energooszczędne ,zwroty roczne za ogrzewanie. Czynsz około 927zł z zaliczkami na woda i ogrzewanie. Transakcja wiązana ,klient kupuje dla siebie dom . W międzyczasie całe mieszkanie przeszło generalny remont i wyposażono je i umeblowano w bardzo nowocześnie w stylu Skandynawskim ,właściciel nie oszczędzał na materiałach i wykończeniu ,robił je jak dla siebie Mieszkanie może się podobać ,wykorzystując i dobierając wystrój w jasnych przyjaznych kolorach ,wnętrze przypomina zimowy pejzaż, który ożywiają elementy uzupełniające, dekoracyjne lampy, obrazy , oraz kilka roślin, które tworzą mocne, zielone i czerwone akcenty. Całość jest dopięta na ostatni guzik, i nieruchomość ta stała się atrakcyjne ze względu nie tylko na swoją lokalizację ,otoczenie ale i też dzięki temu , że jest wyjątkowo ekonomiczna w eksploatacji ,ponieważ opłaty takie jak ogrzewanie i ciepła woda miejska , są zawarte w czynszu .Okres wydania tego mieszkania od 3 miesięcy do pół roku. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
685 000 PLN
4 83 m2 Parter/10 Zobacz ofertę
notatnik
USTRONIE MORSKIE
698 763 PLN 30 m2
Apartament w Ustroniu Morskim widok na morze
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ USTRONIE MORSKIE,
Oferta bez podatku 2% PCC i bez prowizji dla kupującego!!! Apartamenty na sprzedaż w Ustroniu Morskim, z widokiem na morze, znajdują się 50 m od plaży, na której znajdziesz się zaledwie w minutę. Do sprzedaży penthous 3 pokojowy z tarasem na III piętrze o pow. 29,90 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, 1 sypialni, łazienki, balkonu. Strona pd-zach. Wszystkie apartamenty powstają w standardzie deweloperskim z stolarką okienną aluminiową oraz drzwiową z podwyższonymi właściwościami akustycznymi klasy hotelowej, wyposażone będą w domofon oraz monitoring z podglądem części wspólnych. Za dodatkową dopłatą w większości apartamentów można zainstalować klimatyzację z agregatem zewnętrznym na balkonie, natomiast apartamenty z antresolą posiadają klimatyzację w standardzie. Inwestycja składać się będzie z 30 apartamentów o powierzchni od ok. 30 m2 do ok. 150 metrowych penthousów wraz z antresolą i z widokiem na morze. W prywatnych penthousach jacuzzi i ogród zimowy. Dla mieszkańców do dyspozycji będzie sauna oraz mini siłownia. Wszystkie apartamenty są lokalami niemieszkalnymi (zawierają 23% Vat). Podane ceny w ofercie są wartością brutto. Do sprzedaży miejsca postojowe zewnętrzne oraz wewnętrzne w hali garażowej budynku na poziomie -1, gdzie dojeżdża cichobieżna winda (ilość miejsc postojowych ograniczona). Inwestycja w Ustroniu Morskim to idealna opcja o charakterze inwestycyjnym, z potencjałem na wynajem, ale także na własny użytek. Ustronie Morskie skomunikowane z drogą ekspresową S6. Odległość od największej bazy zabiegowej jakim jest Kołobrzeg to zaledwie 15 minut! samochodem. Zapraszamy POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
698 763 PLN
2 30 m2 3/3 Zobacz ofertę
notatnik
Goleniów
685 000 PLN 66 m2
Goleniów- parter domu z ogrodem i garażem
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Goleniów,
Parter domu z ogrodem, garażem i fotowoltaiką - spokojna okolica Goleniowa Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - parter domu w budynku dwulokalowym, położonym na obrzeżach Goleniowa, w cichej i spokojnej dzielnicy. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania z własnym ogrodem i pełnym zapleczem gospodarczym. Powierzchnia mieszkania: 66 m2 Układ pomieszczeń: przestronny salon z wyjściem na duży, pięknie zagospodarowany taras, dwie ustawne sypialnie, osobna, funkcjonalna kuchnia, łazienka, przedpokój. Dodatkowe pomieszczenia i udogodnienia (wydzielone w ramach umownego podziału): piwnica z pralnią oraz czystą kotłownią z piecem na opał stały, wolnostojący duży garaż blaszany, trzy pomieszczenia gospodarcze w budynku murowanym, wspólnie użytkowany strych, ogród przed domem. Wyposażenie i stan techniczny: mieszkanie zasilane prądem z fotowoltaiki o mocy 3,685 kW, automatyczna brama wjazdowa na posesję, większość wyposażenia mieszkania w cenie, budynek ocieplony i z nowym dachem. Atuty nieruchomości: spokojna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum Goleniowa, własna przestrzeń ogrodowa i taras do wypoczynku, pełne zaplecze gospodarcze (garaż, pomieszczenia użytkowe, piwnica), oszczędności dzięki fotowoltaice, możliwość wprowadzenia się bez większych nakładów finansowych. Zapraszam do kontaktu: 530 855 033, Ewelina Olejniczak "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
685 000 PLN
3 66 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję