SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 575 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dwupokojowy apartament z ogródkiem przy Kasprzaka.

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Świerczewo, ul. Marcina Kasprzaka

oferta była przeglądana 62 razy

575 000 PLN notatnik

cena za m2 13 966 PLN

  • ZDJĘCIA
Damian Chudzikowski
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

tel.: 515 108 006
email: d.chudzikowski@bonusnieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
BON47534
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia całkowita
41, 17 m²
Parter
Ilość pięter [wliczając parter]
6
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2019
Materiał ścian
CEGŁA
Ogródek
Balkon
Garaż
Cena za m2
13 966, 48 PLN
Cena cena w innych walutach
575 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
TAK
Internet
Telewizja kablowa
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Typ kuchni
OTWARTA
Domofon
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Czynsz administracyjny
411, 00 PLN
Opis oferty
Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z przydomowym ogródkiem położone w budynku apartamentowym przy Kasprzaka w Szczecinie. Zaciszna lokalizacja w centrum miasta, miejsce szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy poszukują oddechu od zgiełku, jednak chcą pozostawać w jego zasięgu. Atrakcyjnie zaprojektowany budynek nowoczesnej minimalistycznej architektury z wewnętrznym dziedzińcem zagospodarowanym na przydomowe ogródki i miejsca parkingowe dla mieszkańców. Oddalenie od ulicy zdecydowanie sprzyja wyciszeniu i odpoczynkowi. Wokół wszystko co potrzebne do wygodnego życia, z komunikacją miejska włącznie.

Budynek jest w całości mieszkaniowy, bez lokali usługowych na parterze. W skład przedmiotowego lokalu mieszkalnego wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka
- sypialnia
- łazienka z wc
- korytarz

Mieszkanie sprzedaje pierwszy właściciel, w tym budynku nie pojawiają się mieszkania na sprzedaż. Lokal jest funkcjonalnie zaprojektowany, jasny i dobrze doświetlony, z dużymi oknami. Wyposażenie do uzgodnienia, może pozostać; bez RTV i kilku drobiazgów. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Niski czynsz, zwroty za ogrzewanie. Brak gazu w budynku.

Istnieje możliwość kupna i wynajęcia miejsca parkingowego od dewelopera. W budynku jest winda cichobieżna z poziomu garażu podziemnego.

Wydanie i cena do uzgodnienia. Zapraszam do skorzystania z wirtualnego spaceru i do obejrzenia na żywo, klucze w biurze.








Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Damian Chudzikowski
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

515 108 (pokaż)
d.chudzikowski@bonusnieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Świnoujście, pod miastem
565 000 PLN 61 m2
Świnoujście - mieszkanie 3 pokojowe okazja
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Świnoujście, pod miastem
Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 60,62m2 w Świnoujściu - osiedle Warszów. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku, składająca się z: - przestronnego salonu - oddzielnej, widnej kuchni z oknem - dwóch sypialni - łazienki z WC Blok wyremontowany, ocieplony. Do mieszkania przynależy piwnica o wielkości około 2,5 m2. Mieszkanie bardzo czyste i zadbane - gotowe do zamieszkania. Cicha, spokojna okolica. W pobliżu znajdziemy dużo zieleni, lasy, place zabaw dla dzieci. Polecam i zapraszam na prezentację, Więcej informacji udzielę telefonicznie: Katarzyna Jezierska +48 515 383 032 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
565 000 PLN
3 61 m2 1/4 Zobacz ofertę
notatnik
WARZYMICE
579 000 PLN 55 m2
Warzymice oś. Różane
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ WARZYMICE,
Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Warzymicach. Teren osiedla jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony, a zadbana infrastruktura i liczne nasadzenia cieszą mieszkańców. Na terenie osiedla ogólnodostępne miejsca parkingowe. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość sklepów, w pobliżu znajdują się Biedronka, Lidl oraz Netto, co zapewnia wygodny dostęp do codziennych zakupów. Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe usytułowane na trzecim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, sypialni z szafą w zabudowie, dużej łazienki z wanną i przedpokoju z szafą. Do mieszkania przynależy piwnica. W czynszu wszystkie opłaty oprócz energii elektrycznej. Opcjonalnie do kupienia garaż. Zapraszam na prezentację, klucze w biurze. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
579 000 PLN
2 55 m2 3/3 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję