TYCHOWO DOM SPRZEDAŻ za cenę 840 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Bliźniak z potencjałem blisko miasta

Dom na sprzedaż - Tychowo

oferta była przeglądana 124 razy

840 000 PLN notatnik

cena za m2 5 813 PLN

  • ZDJĘCIA
Anastazja Sihayeva
(IDEA Nieruchomości)
nr licencji: 5184

tel.: 881 444 606
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
IDN33635
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
BLIŹNIACZY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
144, 51 m²
Powierzchnia użytkowa
115, 80 m²
Powierzchnia działki
1 587, 00 m²
Rok budowy
1963
Ilość pięter
1
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj okien
PCV
Pokrycie dachu
BLACHA
Cena za m2
5 812, 75 PLN
Cena cena w innych walutach
840 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
MOŻLIWE
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Ogrzewanie
C.O. WŁASNE, EKOLOGICZNE
Garaż
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka położonego na działce 1587m2 w miejscowości Tychowo, 5 km od Stargardu.

Działka częściowo wybrukowana, z wiatą i altaną, otoczona betonowym ogrodzeniem. 

Na powierzchnię całkowitą 144,51m2 (użytkowa 115,80m2) składają się:
- wiatrołap;
- przedpokój;
- osobna kuchnia;
- 5 pokoi;
- łazienka;
- osobne WC;
- duża piwnica.

Ogrzewanie centralne z nowego pieca peletowego z podajnikiem, na dachu domu znajduje się 2 letnia instalacja fotowoltaiczna o mocy 5,6kW. 

W domu znajduje się nowa klimatyzacja z funkcją grzania. Wymieniona instalacja elektryczna. Woda z sieci miejskiej jak i z własnej studni głębinowej, kanalizacja miejska.

W cenie możliwe umeblowanie do uzgodnienia. 

Na działce dodatkowo stoi budynek pod działalność gospodarczą (ok 35 m2) z osobnym przyłączem wody, prądy i kanalizacji - idealny na sklep, biuro lub domek gościnny oraz dwa garaże murowane.

Tychowo- cicha i spokojna wieś z doskonałym wyjazdem na DK10 oraz łatwym dojazdem do Stargardu, Szczecina i Pyrzyc. 

Dom ma duży potencjał inwestycyjny, istnieje możliwość podziału działki i wybudowania jeszcze jednego domu. 

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.



---------------------------------------------------------------------------------------------
Idea Nieruchomości
ul. Niemcewicza 14H
71-520 Szczecin
tel. 91 307 08 66, 881 222 020
http://idea.szczecin.pl
https://www.facebook.com/idea.szczecin

Chcesz kupić nieruchomość?? Skorzystaj z naszych pakietów promocyjnych, wejdź na: http://idea.szczecin.pl/pakiety-promocyjne

Chcesz się dowiedzieć więcej o możliwości finansowania, koniecznie odwiedź: http://idea.szczecin.pl/kredyty

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Anastazja Sihayeva
(IDEA Nieruchomości)
nr licencji: 5184

881 444 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
GRZEPNICA
835 000 PLN 118 m2
Bliźniak - nowa inwestycja w Grzepnicy
DOM NA SPRZEDAŻ GRZEPNICA,
Przedstawiamy Państwu nowo powstałą inwestycję nowoczesnych domów dwulokalowych z dużymi ogrodami. Świetnie usytuowana nieruchomość sąsiadująca z obszarem Natury-2000 w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia całkowita wynosi ok. 118m2, użytkowa ok. 108,3m2 i składają się na nią: na parterze: - salon z częścią jadalnianą i wyjściem na taras (40,6m2) - wiatrołap (5,1m2) - kotłownia (5,2m2) - korytarz (6,8m2) - łazienka (3,5m2) na piętrze: - I pokój (10,4m2) - II pokój (9,25)m2 - III pokój (13,65m2) - korytarz (6,8m2) - łazienka (7,0m2). Nieruchomość będzie oddana do użytku w stanie deweloperskim. Na tym etapie inwestycji istnieje możliwość przearanżowania lokalu wedle własnych potrzeb. Dodatkowymi atutami tej nieruchomości jest m. in. instalacja ogrzewania podłogowego w całym domu, w każdym pokoju termostat z możliwością indywidualnego ustawienia temperatury. Piec gazowy firmy Buderus z zasobnikiem wody 140l. W całym lokalu rozprowadzony system alarmowy. Teren zagospodarowany, podjazd, wejście do budynku i taras zabudowany kostka brukową w kolorze grafitowym. Brama wjazdowa sterowana pilotem. Stolarka okienna PCV - okna trzyszybowe. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne . Na balkonach balustrady z wypełnieniem ze szkła hartowanego na profilach ze stali nierdzewnej. Ogrodzenie boczne i tylne z siatki panelowej. Istnieje możliwość postawienia wiaty na auto. Świetnie zlokalizowana nieruchomość dla ludzi szukających spokoju i bliskości natury, z dala od zgiełk, a jednocześnie ceniących sobie dobry dojazd do miasta. Serdecznie zapraszam na prezentację! Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe! Kompleksowa usługa gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
835 000 PLN
4 118,00 m2 Zobacz ofertę