LOS ALCÁZARES, MURCJA DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 559 911 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Nowoczesne wille w Los Alcázares

Dom na sprzedaż - Los Alcázares, Murcja, Los Alcázares, Murcja

oferta była przeglądana 3280 razy

1 559 911 PLN notatnik

cena za m2 14 856 PLN

  • ZDJĘCIA
Nowoczesne wille w Los Alcázares (1)Nowoczesne wille w Los Alcázares (2)Nowoczesne wille w Los Alcázares (3)Nowoczesne wille w Los Alcázares (4)Nowoczesne wille w Los Alcázares (5)Nowoczesne wille w Los Alcázares (6)Nowoczesne wille w Los Alcázares (7)Nowoczesne wille w Los Alcázares (8)Nowoczesne wille w Los Alcázares (9)Nowoczesne wille w Los Alcázares (10)Nowoczesne wille w Los Alcázares (11)
Marcin Wieloch
(Patio Nieruchomości S.C.)
nr licencji: 6144

tel.: 502186855
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
PAT21266
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Rodzaj domu
WILLA
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
105, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
95, 00 m²
Powierzchnia działki
200, 00 m²
Rok budowy
2025
Ilość pięter
1
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
14 856, 31 PLN
Cena cena w innych walutach
1 559 910, 60 PLN
informacje dodatkowe
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
2
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Garaż
Basen
Taras
Opis oferty
Nowoczesne wille w nowym budownictwie w Los Alcázares

Luksusowe życie blisko plaży
Odkryj to ekskluzywne osiedle pięciu jednopiętrowych willi w uroczym miasteczku Los Alcázares. Każda willa posiada prywatny basen z kaskadowym wodospadem, przestronne solarium zapewniające całoroczne słońce oraz nowoczesne wnętrza zaprojektowane z myślą o komforcie i stylu.

Z trzema sypialniami i dwiema łazienkami, domy te są idealne dla rodzin, par lub każdego, kto szuka luksusowego wypoczynku. Kuchnie są w pełni wyposażone w eleganckie czarne urządzenia, a podwójna wysokość sufitu w salonie zwiększa poczucie przestrzeni i światła.

Funkcje premium dla komfortowego stylu życia
Wille te są zbudowane z wysokiej jakości materiałów i oferują przemyślane detale, które zapewniają nowoczesne i wygodne życie:
Biała stolarka zewnętrzna z aluminium lub PVC z podwójnie oszklonymi oknami dla optymalnej ochrony przed słońcem.
W pełni wyposażone łazienki, w tym wbudowane wnęki prysznicowe, lustra z oświetleniem i toaletki.
Wyposażone szafy w sypialniach z wbudowanymi szufladami.
Wysokowydajny podgrzewacz wody zapewniający zrównoważone zużycie energii.
Wstępna instalacja klimatyzacji za pośrednictwem kanałów w salonach i sypialniach.
Prywatny basen z wbudowanymi miejscami do siedzenia, schodami, wodospadem i podwodnym oświetleniem.
Sztuczna trawa i letnia kuchnia z blatem i wyjściem na minilodówkę na solarium.

Doskonała lokalizacja w Los Alcázares
Położone zaledwie 1,5 km od dziewiczych plaż Mar Menor, wille te oferują idealną równowagę między spokojem i wygodą. Los Alcázares słynie z tętniącego życiem nadmorskiego stylu życia, sportów wodnych i całorocznego słońca. Pobliskie pole golfowe Serena Golf oddalone jest o zaledwie 2 km, co czyni je idealnym miejscem dla miłośników golfa.

Dostępność do najważniejszych atrakcji
Los Alcázares cieszy się doskonałym połączeniem z głównymi miastami i atrakcjami:
Lotnisko Murcja-Corvera: 30 km (20 minut jazdy samochodem)
Lotnisko Alicante: 90 km (1 godzina jazdy samochodem)
Cartagena: 25 km
Centrum handlowe Zenia Boulevard: 35 km
Serena Golf: 2 km

Twój wymarzony dom czeka
Ciesz się śródziemnomorskim stylem życia w tych wyjątkowych nowych willach w Los Alcázares. Niezależnie od tego, czy szukasz domu na stałe, czy wakacyjnego odosobnienia, te nieruchomości oferują wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego i luksusowego życia. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oglądanie lub uzyskać więcej informacji!

podana cena netto należy doliczyć 10% vat
zapraszamy po więcej ofert z Hiszpanii



Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny- zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Marcin Wieloch
(Patio Nieruchomości S.C.)
nr licencji: 6144

502186 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Strzeżewo, obrzeża
1 559 000 PLN 998 m2
***Dom weselny 998m2 tylko 4km od Łukęcina***
DOM NA SPRZEDAŻ Strzeżewo, obrzeża
***DOM WESELNY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM NA DZIAŁCE 4484M2 W STRZEŻEWIE*** Polecamy nieruchomość rolną zabudowaną budynkiem gastronomicznym z zapleczem noclegowym o powierzchni użytkowej 825,80m2. Dom wybudowany według projektu K-26 dysponujący na parterze salą konsupcyjno-taneczą na ok. 150-170 osób, kuchnią, pomieszczeniem do obróbki warzyw, 2 magazynami żywności ,chłodnią, zmywalnią naczyń, rozdzielnią kelnerską, pomieszczeniem socjalnym , kotłownią i hallem. Na poddaszu natomiast znajduje się 14 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami, apartament 2 pokojowy z aneksem kuchennym, łazienką i wyjściem na taras, pomieszczenie socjalne dla pracownika oraz magazyny. Budynek wybudowany w 2015r metodą tradycyjną. Ściany zewnętrzne - suporex, ocieplony. Dach pokryty dachówką ceramiczną, strop żelbetowy. W projekcie ogrzewanie piecem centralnym. Ponadto na działce znajduje się studnia + woda z sieci miejskiej. Szambo we własnym zakresie. Na działce istnieje możliwość dostawienia małego domu gościnnego (dodatkowe noclegi). ***OFERTA TYLKO U NAS*** ***Duży potencjał, idealna lokalizacja blisko morze; 8km do Kamienia Pomorskiego i 4 km do Łukęcina*** zapraszam na prezentację Cena podlega negocjacji Katarzyna Nadolska tel. 515 383 024 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Bolesława Chrobrego 5B 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 559 000 PLN
16 998,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Grzybowo
1 550 000 PLN 137 m2
Kołobrzeg - nowoczesny dom gotowy do zamieszkania
DOM NA SPRZEDAŻ Grzybowo,
Z przyjemnością przedstawiamy nowoczesny, wyjątkowy dom jednorodzinny. Dom o powierzchni 137 m2 znajduje się na przestronnej działce o wielkości 1000 m2. W skład nieruchomości wchodzą 5 pokoi/sypialni, przestronny salon z kuchnią oraz 2 łazienki. Budynek został zaprojektowany oraz wybudowany z myślą o własnych potrzebach. Zastosowane materiały oraz dbałość o detale wykończeniowe znacząco przewyższają standardy lokalnych deweloperów, co gwarantuje trwałość i komfort użytkowania przez długie lata. Dom został ukończony i oddany do użytku w 2024 roku. Jest to nieruchomość energooszczędna w klasie energetycznej A, wyposażona w powietrzną pompę ciepła marki Panasonic, oraz system wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Budynek powstał w technologii ciężkiego szkieletu drewnianego. Ocieplenie wykonano przy użyciu wełny celulozowej oraz materiałów marek Steico i Fermacell, które zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. W salonie znajduje się komin, umożliwiający instalację kominka lub innego źródła ciepła w przyszłości. Na konstrukcję budynku udzielono aż 28-letniej gwarancji, co podkreśla jego solidne wykonanie oraz wysoką jakość materiałów. Wnętrze domu urządzono w eleganckim, nowoczesnym stylu. Nieruchomość jest w pełni gotowa do zamieszkania i nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji - całe wyposażenie jest niemal nowe i w świetnym stanie. Wyposażenie inteligentnego domu: Rolety w oknach sterowane elektrycznie lub przez aplikację mobilną. System sterowania ogrzewaniem za pomocą aplikacji Panasonic, umożliwiający nagrzanie domu przed przyjazdem. Pomieszczenie gospodarcze z bramą garażową sterowaną pilotem lub smartfonem, umożliwiające np. zdalne otwarcie dla kuriera. Instalacja alarmowa z możliwością obsługi przez aplikację. Monitoring zewnętrzny z 6 kamerami wysokiej rozdzielczości i zdalnym dostępem. Czujniki czadu i zalania, które w razie awarii automatycznie powiadomią właściciela poprzez SMS. Wideodomofon przy wejściu umożliwiający zdalne otwieranie furtki i rozmowę z gośćmi. Dom przygotowano pod instalację paneli fotowoltaicznych - dachówki dostosowane do przewodów oraz specjalne przeloty kablowe są już zamontowane. Nieruchomość podłączona jest do światłowodu, co zapewnia niezawodny dostęp do internetu Działka o powierzchni 1000 m2 została wyrównana i jest gotowa do zagospodarowania według potrzeb nowych właścicieli. Dom znajduje się jedyne 1300m od plaży Dodatkowo: Ocieplony strych z rozkładanymi schodami, idealny jako dodatkowy schowek. Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr Tel. 537 381 801 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 550 000 PLN
6 137,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
BYSTRZYNKA
1 555 500 PLN 188 m2
Energooszczędny Dom pod Lasem!!!
DOM NA SPRZEDAŻ BYSTRZYNKA,
W ofercie piękny dom usadowiony w urokliwym otoczeniu lasów, rzeki i jeziora 5 km od Świdwina. Dom charakteryzuje się nowoczesną architekturą i składa się: -biuro 11,57m2 -garaż 46,99m2 -komunikacja 9,77m2 -pomieszczenie gospodarcze 6,96m2 - łazienka 8,67m2 -pokój 15,46m2 -pokój 11,71m2 -pokój 11,71m2 - pokój 10.58 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 44,02m2 - piwnica 26,54m2 - piwnica 20,63 m2 - piwnica 19,51m2 Atrakcyjny dom posiada panele słoneczne co się wiąże z niskimi kosztami utrzymania. Garaż znajduje się w bryle budynku. Za domem częściowo zrobiony wykop pod basen. Ogrzewanie pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe. Nieruchomość posiada własne szambo ekologiczne. Dom posiada alarm. W okolicy znajduję się jezioro 800 m, szkoła podstawowa oraz przedszkole 1,5 km, sklepy spożywcze 1,5 km, do miasta Świdwin 5 km, 50 km do Kołobrzegu. Cenisz ciszę i spokój lubisz przestrzeń i przyrodę ta oferta jest skierowana do Ciebie!!! Nie czekaj zadzwoń !!! Zapraszam na prezentację!!! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 555 500 PLN
5 188,35 m2 Zobacz ofertę