JĘCZYDÓŁ DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 290 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert ‹ Poprzednia oferta Następna oferta

Dom w okolicy Jeziora , 27 km od Szczecina

Dom na sprzedaż - Jęczydół

oferta była przeglądana 63 razy

1 290 000 PLN notatnik

cena za m2 7 167 PLN

  • ZDJĘCIA
Katarzyna Wiercioch
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

tel.: 513-220-320
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HES28623
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
180, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
155, 00 m²
Powierzchnia działki
800, 00 m²
Rok budowy
2008
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
CERAMIKA
Rodzaj okien
PCV
Cena za m2
7 166, 67 PLN
Cena cena w innych walutach
1 290 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
CZĘŚCIOWO
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ODDZIELNA
Liczba łazienek
2
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Garaż
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Na sprzedaż dom w malowniczej okolicy jeziora Miedwie i lasu.

Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 155 m2 (180 m2 powierzchni całkowitej) usytułowany w wyjątkowej lokalizacji w pobliżu jeziora i przy ścianie lasu.
Nieruchomość znajduje się w odległości 27 km od Szczecina, co zapewnia doskonały dojazd do miasta.

Szczegóły nieruchomości:

  • powierzchnia użytkowa 155 m2
  • 5 pokoi
  • ogrzewanie gazowe
  • woda i kanalizacja z sieci miejskiej
  • fotowoltaika na dachu
  • w pełni zagospodarowana działka z miejscem na grill i ognisko 
  • budynek gospodarczy na działce 
  • garaż w bryle budynku oraz wiata na samochód 


Dom wybudowany w 2008 roku, po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2020 roku.
 

Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów finansowych.


Idealne miejsce dla osób szukających komfortu, bliskości natury i wygody codziennego życia.






Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Katarzyna Wiercioch
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

513-220- (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, BUKOWO
1 290 000 PLN 103 m2
Bukowo 5 pokoi, garaż, ogródek, balkon 2019r
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, BUKOWO
Na sprzedaż piękny, skrajny dom typu szeregowiec wybudowany w 2019 r. o powierzchni całkowitej ok. 135 m2 (w tym zgodnie z KW pow. użytkowa ok. 103 m2) położony w dzielnicy Bukowo. Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku o pow. 16 m2. Osiedle ogrodzone, z bramą wjazdową ze szlabanem. Na posesji liczne miejsca parkingowe. Dom jest bardzo nasłoneczniony, z widokiem na zieloną część osiedla i zabudowę jednorodzinną. Dojazd do nieruchomości dogodny kostką brukową. Komunikacja autobusowa w bliskiej odległości. Na metraż lokalu ok. 135 m2 m2 składa się: Parter: - garaż 16 m2 z bramą Wiśniowskiego, - korytarz ok. 4 m2 - wiatrołap z szafą w zabudowie ok. 5 m2, - salon z kominkiem (ok. 22 m2) i wyjściem na ogródek ok. 130 m2, - wysokiej jakości kuchnia w aneksie ze sprzętem agd (ok. 7 m2), - toaleta ok. 3 m2, Na wyższe piętra nieruchomości prowadzą przepiękne dębowe schody. I Piętro: - korytarz ok. 6 m2 - dwa pokoje z wyjściem na balkon (ok. 11 i 8 m2), - sypialnia (ok. 14 m2), - łazienka z wanną (ok. 6 m2). II Piętro: - obecnie wysoka, otwarta i klimatyczna przestrzeń z szafami przesuwanymi pod skosami i schowkiem. Poddasze można podzielić na dwa pokoje. Okna plastikowe - w salonie przesuwne. Drzwi antywłamaniowe. W domu została wyprowadzona instalacja alarmowa. Media: kanalizacja, gaz, woda, prąd. Ogrzewanie gazowe. Niskie koszty utrzymania nieruchomości. Wyposażenie nieruchomości zgodnie z ofertową dokumentacją fotograficzną. WYŁĄCZNOŚĆ Zapraszam na prezentację. KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ ZADZWOŃ 91 8171717 Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 290 000 PLN
5 103,46 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, PODJUCHY
1 295 000 PLN 257 m2
Przestronny dom w okolicy Puszczy Bukowej
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, PODJUCHY
Przedstawiam ofertę sprzedaży 5- pokojowego domu, w zabudowie bliźniaczej. Jest on przestronny, komfortowy i gotowy do wprowadzenia się. Nieruchomość jest położona na Podjuchach w cichej okolicy, w bezpośredniej bliskości Puszczy Bukowej i Jeziora Szmaragdowego. Poza tym w okolicy znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej ( 3 linie), sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw. Powierzchnia użytkowa domu to 256 m2, powierzchnia rzeczywista to 265,72 m2 a całkowita 311,72 m2. Jest to budynek trzypoziomowy, podpiwniczony, z dodatkową możliwością zagospodarowania strychu. Pomieszczenia wchodzące w skład nieruchomości: - 5 pokoi (salon, 3 sypialnie, pokój do aranżacji na najwyższym piętrze) - 3 łazienki (parter + obydwa piętra) - kuchnia, - piwnica, - garaż pod budynkiem, - strych Dodatkowo na parterze i pierwszym piętrze znajdują się balkon i taras. Obszerny salon zachęci potencjalnych nabywców kominkiem i dużym otwartym układem pomieszczeń. Natomiast ostatnie piętro zachwycającym widokiem na Szczecin. Dom jest częściowo umeblowany. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD. Łazienki umeblowane, posiadają pełną armaturę, a jedna z nich wannę z hydromasażem. Nieruchomość posiada wiele przydatnych i w pełni przemyślanych rozwiązań technicznych. Całość budynku jest docieplona. Certyfikat energetyczny- częściowy. Dom ten szczególnie godny polecenia dla rodzin, poszukujących spokojnej okolicy. Jest funkcjonalny, nie wymaga dużych nakładów finansowych. Posiada duży potencjał aranżacyjny. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty, jak również uzyskania dodatkowych materiałów zapraszam do kontaktu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
1 295 000 PLN
5 256,80 m2 Zobacz ofertę
notatnik
BOBOLIN
1 300 000 PLN 179 m2
Dom parterowy, działka 1152 m2, 1,3 mln.
DOM NA SPRZEDAŻ BOBOLIN,
Nowy parterowy dom jednorodzinny położony w Bobolinie. Powierzchnia użytkowa 142 m2. Powierzchnia zabudowy - 179,52 m2. Tradycyjny wygląd budynku wzbogacają modernistyczne akcenty jak jasna elewacja z kamiennymi akcentami i kontrastująca, ciemna stolarka okienna. Dom jest na tyle duży, że zdecydowanie pomieści rodzinę typu 2+3, jednak wymaga usytuowania go na większej działce. Podział na strefy dzienną i nocną jest wyraźnie zaznaczony poprzez istnienie dwóch prostopadłych korytarzy. Strefę dzienną zaprojektowano zaraz przy wejściu do domu. Składa się ona z obszernego salonu oraz kuchni ze spiżarnią, częściowo zamkniętej ścianką, na której znajduje się kominek. Okazały pokój dzienny daje domownikom wiele wariantów rozwiązania wnętrza, a szerokie okna dodatkowo doświetlają pomieszczenie z dwóch stron. Dużą zaletą projektu jest usytuowanie strefy dziennej w taki sposób, że światło dociera tam zarówno w południe jak i po południu. Strefę nocną zaplanowano w głębi budynku. Prowadzi do niej mniejszy, poprzeczny korytarz, gdzie znajdują się wejścia do łazienki oraz trzech sypialni o stosunkowo dużych powierzchniach. Taki układ będzie bardzo dogodny dla mieszkańców i zapewni im prywatność oraz spokój ze względu na oddalenie od `głośnej" części domu. Przy wejściu przewidziano praktyczny wiatrołap, z którego przechodzi się do głównego hallu lub połączonego z kotłownią garażu. Przy strefie wejściowej, od strony południowej, zlokalizowano szeroki podest. Dach kopertowy. Wbudowany garaż jednostanowiskowy. Największa zaleta projektu domu to niewątpliwie przemyślany i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny pomieszczeń. Przestronny i nasłoneczniony pokój dzienny oraz taras będą miejscem aktywności domowników, a położone na uboczu sypialnie miejscem wypoczynku. Zestawienie powierzchni: 1. Wiatrołap 5,81 m2. 2. Hall 16,13 m2. 3. Pokój dzienny 28,67 m2. 4. Kuchnia 11,74 m2. 5. Spiżarnia 1,15 m2. 6. Pokój 16,25 m2. 7. Pokój 11,84 m2. 8. Pokój 15,52 m2. 9. Łazienka 6,88 m2. 10. Łazienka 3,84 m2. 11. Kotłownia 5,38 m2. 12. Garaż jednostanowiskowy 18,92 m2. Razem rzut parteru: 142,13 m2. Parametry budynku: Kąt nachylenia dachu 25° Wysokość budynku - 6,69 m. Cena obejmuje: 1. Podjazd i podejście do domu wykonane z kostki brukowej. 2. Ogrzewanie podłogowe. 3. Tynki gipsowo - wapienne. 4. Instalację wodno - kanalizacyjną. 5. Instalację elektryczną. 6. Ogrodzenie działki (front do własnej aranżacji). 7. Wysokiej jakości okna 3 szybowe, plus rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie. 8. Dachówkę ceramiczną. 9. Ściany - Solbet. 10. Ocieplenie styropianem 20 cm, dach 30 cm. 12. Pompę ciepła wyposażona moduł umożliwiający schładzanie latem do każdego pomieszczenia możliwość montażu sterownia temperaturą. 13 Strop lekki, (możliwość adaptacji strychu około 20 m). 14. Wyprowadzoną elektrykę pod bramę wjazdową, domofon. 15. Bramę garażową marka Wiśniowski z napędem elektrycznym. 16. Cokół z granplastu. Faktoria Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości pl. Lotników 6/2 (blisko ul. Kaszubskiej) 70-414 Szczecin +48501750242 +48(91)4888052 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 300 000 PLN
4 179,00 m2 Zobacz ofertę