Strzelino DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 279 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka - Strzelino

Działka na sprzedaż - Strzelino, ul. .

oferta była przeglądana 47 razy

279 000 PLN notatnik

cena za m2 66 PLN

  • ZDJĘCIA
Arleta Jolanta Krupińska
(Merkury Biuro Nieruchomości Arleta Krupińska)
nr licencji: 7394

tel.: 695 405 861
email: biuro@merkury.slupsk.pl
informacje ogólne
Symbol
MQ02512
Cena cena w innych walutach
279 000, 00 PLN
Opis oferty


Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 4252 m2 częściowo zadrzewioną samosiejkami, położoną przy głównej drodze w miejscowości Strzelino, gm. Redzikowo, pow. słupski. Działka o kształcie zbliżonym do trapezu o podstawie 95m i boku 50m położona jest przy drodze asfaltowej i z dwóch stron graniczy z drogą lokalną i drogą dojazdową, a z pozostałych z terenem niezabudowanym.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla terenu w części obrębów Bierkowo - Strzelino gm. Słupsk i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo- usługową (03MU) w 99% i ok. 43m2 pod drogę lokalną (03KD-L). Sieć wodociągowa i kanalizacyjna oraz elektryczna w drodze lokalnej. Wg mpzp podstawową formą zabudowy jest pojedynczy lub bliźniaczy jednorodzinny budynek mieszkalny, dwukondygnacyjny, w tym poddasze użytkowe o wysokości do 9,5m, szerokość elewacji frontowej nie mniejsza niż 8m, powierzchnia zabudowy nie większa niż 30% powierzchni działki. Ogrzewanie indywidualne z zastosowaniem nisko emisyjnych nośników energii. Nieprzekraczalna linia zabudowy w odległości 6 m od drogi lokalnej, ogrodzenie ażurowe. Wysokość obiektów usługowych - jedna kondygnacja naziemna. Dopuszcza się realizację samodzielnej funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej, samodzielnej funkcji usługowej lub łączenie tych dwóch funkcji.

Miejscowość Strzelino leży ok.5km od Słupska i 15km od Ustki oraz 4km od Doliny Charlotty i stanowi "sypialnię" dla osób pracujących w Słupsku. Znajduje się tam sklep i kościół, a szkoła podstawowa w pobliskim Włynkówku.
Arleta Jolanta Krupińska
(Merkury Biuro Nieruchomości Arleta Krupińska)
nr licencji: 7394

695 405 8 (pokaż)
biuro@merkury.slupsk.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję