NIELEP DOM SPRZEDAŻ za cenę 2 900 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Luksusowy dom z dużą zagospodarowaną działką!!!

Dom na sprzedaż - Nielep

oferta była przeglądana 48 razy

2 900 000 PLN notatnik

cena za m2 25 833 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Monika Kosmala
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

tel.: 782-390-520
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
HES26918
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
120, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
520, 00 m²
Powierzchnia działki
6 646, 00 m²
Rok budowy
2021
Ilość pięter
1
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
YTONG
Rodzaj okien
PCV
Cena za m2
25 833, 33 PLN
Cena cena w innych walutach
2 900 000, 00 PLN
wyposażenie
Lodówka
Zmywarka
informacje dodatkowe
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
POMPA CIEPŁA
Ogrzewanie
POMPA CIEPŁA
Garaż
Taras
instalacje
Internet
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
W ofercie dom o powierzchni 120m2 wraz z pomieszczeniem do prowadzenia działalności o pow. 400 m2 położone na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 6146 m2 w miejscowości Nielep!!!

Układ nieruchomości:
- wiatrołap
- hol
- salon z aneksem kuchennym
- spiżarka
- 4 pokoje
- WC
- łazienka
- pomieszczenie gospodarcze

Dom w bardzo dobrym stanie technicznym wybudowany w 2021r. Elewacja w cenie - kolor wybiera potencjalny nabywca :). Dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna PCV. Ogrzewanie oraz ciepła woda z pompy ciepła. W kuchni na podłodze płytki, w łazience i WC podłoga żywiczna 3D, natomiast reszta domu - panele winylowe. Na działce znajduje się :
- podpiwniczony budynek gospodarczy o pow. 400 m2 z solarami na dachu o mocy 10KW, gdzie znajduje się kuchnia letnia, biuro z zapleczem socjalnym, stolarnia, pomieszczenia magazynowe, WC
- altana z bali pięknie zagospodarowana przy zarybionym oczku wodnym
- grillownia ogrodowa i wędzarnia - zadaszona, murowana
- drewniany stół
- drewniane huśtawki
- skalniak
- przeróżne nasadzenia na działce : drzewa, krzewy, rośliny ozdobne
Całość posesji oświetlona i ogrodzona. Dwie bramy wjazdowe na posesję otwierane z pilota. Okolica cicha i spokojna. W bliskim sąsiedztwie lasy, pola oraz jezioro!!!

Niewątpliwym atutem jest dodatkowa piękna działka z zarybionym stawem o powierzchni 7200 m2 z warunkami zabudowy oraz z projektem. Przy domu dwa dostępy wody : własna studnia podłączona do domu i budynku gospodarczego (na działce rozprowadzono 5 pionów do podlewania) oraz podłączenie gminne oraz bliska odległość od miasta i morza: Świdwin- 9km, Kołobrzeg - 45 km.

Cena do negocjacji!!!

Zapraszam na prezentację !!!!



Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,
- pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości,
- doradztwo finansowe,
- zarządzanie najmem,
- skup nieruchomości
- kompleksowa obsługa deweloperów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Monika Kosmala
(Hestia Nieruchomości)
nr licencji: 22206

782-390- (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Kołobrzeg
2 900 000 PLN 390 m2
Kołobrzeg - Stramnica-dwa domy w jednym
DOM NA SPRZEDAŻ Kołobrzeg,
REWELACYJNA OFERTA ! Polecamy Państwu pięknie usytuowaną nieruchomość znajdującą się na obrzeżach Stramnicy- w odległości 4 km od morza. Powierzchnia domu to 390 metrów kwadratowych, usadowiona na działce budowlanej 2000 metrów kwadratowych. Na powierzchnię domu składają się dwa niezależne od siebie mieszkania, z dwoma niezależnymi wejściami. Parter domu to 172 metry kwadratowe- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras ( 35 m2) i do ogrodu, spiżarnia,trzy sypialnie, łazienka z WC, dodatkowa toaleta dla gości, przedpokój, wiatrołap, kotłownia, garaż dwustanowiskowy. Piętro- 218 metrów kwadratowych- salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka. Do mieszkania na piętrze wejście znajduje się z tyłu nieruchomości, po drewnianych, eleganckich schodach, z ocynkowanymi balustradami. Każde z mieszkań posiada oddzielne liczniki na wodę, prąd i gaz. Parter ogrzewany z pieca Vailland, góra z pieca Buderus - ogrzewanie podlogowe. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ANNA DAMPS 530855030 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
2 900 000 PLN
8 390,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELENIEWO
2 900 000 PLN 317 m2
Nowa rezydencja 20 km od Szczecina, blisko jeziora
DOM NA SPRZEDAŻ ZIELENIEWO,
Na sprzedaż nowa piękna rezydencja w odległości 20 km od Szczecina. W skład nieruchomości wchodzi 6 pokoi z czego cztery są wykorzystywane przez właścicieli i całkowicie wykończone. Dwa pokoje są jeszcze w stanie do wykończenia. Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia i wyposażenia wnętrz. Wyposażenie kuchni pozostające w cenie: Sprzęt AGD firmy Miele: kawiarka, piekarnik, piekarnik parowy, wyciąg, kuchenka - płyta gazowa, zmywarka, zlewozmywak Firmy Smeg. Zabudowa kuchenna pod wymiar z systemem Blum, wysoki połysk, blat granitowy. W budynku jest rozprowadzona instalacja głośnikowa. Łazienki wykończone w granicie, w łazience głośniki i radio Gira. Parapety granitowe. Podłogi - panele winylowe wysokiej klasy. Tapety Cole&&Son. W salonie kominek wiszący - Stroger. Na I piętrze w łazience - sauna 2x2m. Ogród zagospodarowany, pięknie zaaranżowany z nasadzeniami, system nawadniający. Wjazd na posesję przez bramę wjazdową o szerokości 5m, przed budynkiem szeroki podjazd. Duzy taras do własnego wykończenia. Przeniesienie własności ze względów podatkowych może nastąpić po 01.01.2023 r. Polecam ze względu na piękną architekturę, jakość wykonania i wyposażenia. Zapraszam do osobistego kontaktu. Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, Arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
2 900 000 PLN
6 316,90 m2 Zobacz ofertę