DOBRA DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 585 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działki w Dobrej Z PLANEM! 800, 900, 1410 m2 !!!

Działka na sprzedaż - Dobra

oferta była przeglądana 219 razy

585 000 PLN notatnik

cena za m2 325 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Działki w Dobrej Z PLANEM! 800, 900, 1410 m2 !!! (1)Działki w Dobrej Z PLANEM! 800, 900, 1410 m2 !!! (2)Działki w Dobrej Z PLANEM! 800, 900, 1410 m2 !!! (3)Działki w Dobrej Z PLANEM! 800, 900, 1410 m2 !!! (4)
Paweł Placek
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

tel.: 509 420 090
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
BON45507
Powierzchnia działki
1 800, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
325, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
585 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Polecają się do zasiedlenia pięknie położone działki w Dobrej przy ul. Ułańskiej.
W ramach sprzedawanego kompleksu posiadamy działki o powierzchniach 800, 900, 1410 m2. Wszystkie działki są w kształcie prostokąta, teren płaski i wyrównany.

Unikatowość działek polega na tym, że pod swój przyszły dom można podjechać świeżo położoną, komfortową drogą z płyt.


Cały sprzedawany kompleks działek objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego umożliwiającym:
- zabudowę jednorodzinną oraz dwulokalową,
- maksymalną powierzchnię zabudowy - 18%,.
- minimalną powierzchnię biologicznie czynną - 50%,
- maksymalną wysokość zabudowy do 8,5 m2,
- 2 kondygnacje w tym poddasze użytkowe,
- dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia - 30-45 stopni.

Media:
- prąd - skrzynka na działce
- woda - studnia lub miejska
- gaz - w takcie uzbrajania przez nowych właścicieli
- kanalizacja - brak

Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć + 23% VAT.
W cenie udział w drodze wewnętrznej.

Zapraszam do Dobrej na niewątpliwie miłą dla oka prezentację!

Chcesz skredytować zakup - zadzwoń!



Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Paweł Placek
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 319

509 420 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
LUBCZYNA
590 000 PLN 3700 m2
Działka budowlana 3700m2 z domem rekreacyjnym !
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ LUBCZYNA,
Na sprzedaż działka budowlan o powierzchni 3700 m2 z potencjałem inwestycyjnym! Szukasz azylu blisko natury, a jednocześnie lokaty kapitału? Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem rekreacyjnym w miejscowości Lubczyna, położona zaledwie kilka minut od brzegu pięknego jeziora Dąbie. To miejsce, gdzie wypoczynek łączy się z szerokimi możliwościami rozwoju. DZIAŁKA I POTENCJAŁ INWESTYCYJNY To, co wyróżnia tę ofertę, to ogromna, przestronna działka o powierzchni 3700 m2. Wydane Warunki Zabudowy: Możliwość podziału gruntu na mniejsze działki! Rozbudowa: Istnieje możliwość wybudowania drugiego domu na pełne pozwolenie na budowę. Parametry WZ: Powierzchnia zabudowy: do 9,85%. Powierzchnia biologicznie czynna: min. 50%. Wysokość do kalenicy: do 9 m. Dach: dwu- lub wielospadowy (kąt nachylenia 30-45°). LOKALIZACJA - LUBCZYNA DOM - KLIMAT I TECHNOLOGIA Na działce znajduje się komfortowy dom wybudowany w technologii drewnianej (półbal) o powierzchni 35 m2 + antresola, posadowiony na stabilnych bloczkach betonowych. Ogrzewanie i klimatyzacja klimatyzatorem. Izolacja: Ściany ocieplone wełną mineralną (10 cm) z folią izolacyjną, dach docieplony nowoczesną płytą poliuretanową (system wentylowany). Wnętrze: Wykończone naturalną deską elewacyjną, co nadaje wnętrzu ciepły, skandynawski klimat. Relaks: Do dyspozycji dwa tarasy (ok. 10 m2 każdy), idealne na poranną kawę i wieczorny odpoczynek. UKŁAD POMIESZCZEŃ (W PEŁNI UMEBLOWANE) Dom jest gotowy do wejścia, wyposażony we wszystko, co niezbędne: Parter: Otwarta przestrzeń dzienna z aneksem kuchennym (kuchnia ze stali nierdzewnej, lodówka) oraz łazienka z wanną i umywalką. Antresola: Przytulna sypialnia z dużym, podwójnym łóżkiem. Miejscowość to prawdziwy raj dla wodniaków i osób szukających spokoju. W bliskiej odległości znajduje się jezioro, port oraz liczne tereny rekreacyjne. Idealne miejsce na ucieczkę od miejskiego zgiełku lub jako baza pod wynajem turystyczny. Zainwestuj, odpoczywaj lub buduj dalej - ta nieruchomość daje Ci wolność wyboru! Zapraszam do kontaktu i na prezentację Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
590 000 PLN
3700,00 m2 Zobacz ofertę