BOBOLIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 300 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Parterowe domy w Bobolinie z dużą działką 1152m2

Dom na sprzedaż - Bobolin

oferta była przeglądana 30 razy

1 300 000 PLN notatnik

cena za m2 7 242 PLN

  • ZDJĘCIA
Karolina Pulut
(MÓJ DOM Nieruchomości S.C.)
nr licencji: 26630

tel.: 605056723
email: karolina@mojdom-nieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
MOJ21938
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
4
Powierzchnia całkowita
179, 52 m²
Powierzchnia użytkowa
142, 00 m²
Powierzchnia działki
1 152, 00 m²
Rok budowy
2022
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Materiał ścian
SILIKAT
Rodzaj okien
PCV
Cena za m2
7 241, 53 PLN
Cena cena w innych walutach
1 300 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
2
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Ogrzewanie
POMPA CIEPŁA
Garaż
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w Bobolinie blisko Szczecina, 15 min do centrum ! Powierzchnia całkowita domu wynosi 179,52 m2, powierzchnia użytkowa 117 + garaż 142 m2 na działce o powierzchnii 1152 m2. Na powierzchnię 179,52 m2 składa się: salon 26,67 m2 z aneksem kuchennym 11, 74 m2, wydzielona spiżarnia 1,15 m2, 3 sypialnie 16,25 m2, 15,52 m2, 11,84 m2, 2 łazienki 6,88 m2, 3, 84 m2, kotłownia 5, 38 m2, hall 16,13 m2, wiatrołap 5, 81 m2, garaż jednostanowiskowy w bryle 18,92 m2. Kąt nachylenia dachu wynosi 25 stopni, wysokość budynku 6,69 m. Dom idealnie nadający się dla rodziny 2+2 z podziałem na strefę dzienną, salon z kominkiem, z wyjściem na taras oraz strefę nocną prowadzącą przez dość długi korytarz w jednej lini kompleks sypialni. Dodatkowo możliwość adaptacji strychu zyskując przy tym około 20 m2. Wielkim atutem domu jest położenie względem stron świata, przez co salon z wyjściem na taras będzie większości dnia nasłoneczniony, co sprzyja domownikom przy korzystaniu z ogrodu.
Cena zawiera:
1. Podjazd i podejście do domu wykonane z kostki brukowej
2. Ogrzewanie podłogowe
3. Tynki gipsowo - wapienne
4. Instalacje wodno - kanalizacyjną
5. Instalację elektryczną
6. Ogrodzenie działki (front do własnej aranżacji )
7. Wysokiej jakości okna 3 szybowe, plus rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie
8. Dachówkę ceramiczną
9. Ściany - Solbet
10. Ocieplenie styropian 20cm 30 cm dach
11. Pompa ciepła wyposażona moduł umożliwiający schładzanie latem do każdego pomieszczenia możliwość montażu sterownia temperaturą
12. Strop lekki ( możliwość adaptacji strychu około 20m )
13. Wyprowadzona elektryka pod bramę wjazdową , domofon
14. Brama garażowa marka Wiśniowski z napędem elektrycznym
15. Cokół z granplastu
W budowie są kolejne 2 identyczne domy jak w opisie powyżej obok siebie.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym.



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Karolina Pulut
(MÓJ DOM Nieruchomości S.C.)
nr licencji: 26630

605056 (pokaż)
karolina@mojdom-nieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, KIJEWO
1 290 000 PLN 279 m2
KIJEWO - NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY DEWELOPERSKI
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, KIJEWO
Polecam na sprzedaż dom usytuowany w Kijewie,w dzielnicy Szczecina,na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych, na działce o powierzchni 855 m2. Dom do wykończenia w stanie deweloperskim.W pobliżu Puszcza Bukowa, Jeleni Staw, tereny spacerowe i rekreacyjne,boisko pełno wymiarowe,place zabaw oraz siłownia pod chmurką, W bliskiej odległości komunikacja miejska,sklepy spożywcze,punkty usługowe,apteka oraz przychodnia. Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym. Budynek posiada dach wielospadowy, pokryty dachówką ceramiczną,obróbki blacharskie z blachy stalowej,ocynkowanej, powlekanej w kolorze brązowym.Rynny i rury spustowe PCV w kolorze matowym.Stolarka okienna PCV oraz drewniane okna połaciowe. Drzwi zewnętrzne płycinowe,pełne.W pomieszczeniach posadzki betonowe,ściany pokryte płytami kartonowo - gipsowymi Wybudowany w technologii tradycyjnej w 2010 r.Powierzchnia użytkowa budynku z garażem wynosi ok.280 m2. Na powierzchnię użytkową parteru 166,63 m2 składa się: - przedsionek 7,36 m2 - korytarz plus schody 17,43 m2 - kuchnia 23,34 m2 - salon 32,06 m2 - pokój 13,21 m2 - łazienka 6,25 m2 - pomieszczenie gospodarcze 10,32 m2 - garaż 56,66 m2 Poddasze użytkowe o powierzchni 112,41 m2 obejmuje: -komunikacja 14,28 m2 - pokój 21,63 m2 - pokój 17,08 m2 - garderoba 5,26 m2 - łazienka 9,10 m2 - łazienka 4,76 m2 - pokój 16,61 m2 - pokój 14,28 m2 - suszarnia 9,41 m2 Budynek wyposażony jest w instalacje wodociągową,kanalizacyjną,elektryczną,gazową,grawitacyjną i spalinową. Jest bardzo funkcjonalny,powierzchnia korytarzy oraz pomieszczeń jest optymalna i dość funkcjonalna.Stan wykończenia i wyposażenia oraz jakość użytych materiałów budowlanych i wykończeniowych pozwala na określenie standardu jako surowy ( deweloperski),natomiast stan techniczny budynku określony zostaje jako bardzo dobry. Zapraszam na prezentacje!!! POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 290 000 PLN
6 279 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, BUKOWO
1 290 000 PLN 103 m2
Bukowo 5 pokoi, garaż, ogródek, balkon 2019r
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, BUKOWO
Na sprzedaż piękny, skrajny dom typu szeregowiec wybudowany w 2019 r. o powierzchni całkowitej ok. 135 m2 (w tym zgodnie z KW pow. użytkowa ok. 103 m2) położony w dzielnicy Bukowo. Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku o pow. 16 m2. Osiedle ogrodzone, z bramą wjazdową ze szlabanem. Na posesji liczne miejsca parkingowe. Dom jest bardzo nasłoneczniony, z widokiem na zieloną część osiedla i zabudowę jednorodzinną. Dojazd do nieruchomości dogodny kostką brukową. Komunikacja autobusowa w bliskiej odległości. Na metraż lokalu ok. 135 m2 m2 składa się: Parter: - garaż 16 m2 z bramą Wiśniowskiego, - korytarz ok. 4 m2 - wiatrołap z szafą w zabudowie ok. 5 m2, - salon z kominkiem (ok. 22 m2) i wyjściem na ogródek ok. 130 m2, - wysokiej jakości kuchnia w aneksie ze sprzętem agd (ok. 7 m2), - toaleta ok. 3 m2, Na wyższe piętra nieruchomości prowadzą przepiękne dębowe schody. I Piętro: - korytarz ok. 6 m2 - dwa pokoje z wyjściem na balkon (ok. 11 i 8 m2), - sypialnia (ok. 14 m2), - łazienka z wanną (ok. 6 m2). II Piętro: - obecnie wysoka, otwarta i klimatyczna przestrzeń z szafami przesuwanymi pod skosami i schowkiem. Poddasze można podzielić na dwa pokoje. Okna plastikowe - w salonie przesuwne. Drzwi antywłamaniowe. W domu została wyprowadzona instalacja alarmowa. Media: kanalizacja, gaz, woda, prąd. Ogrzewanie gazowe. Niskie koszty utrzymania nieruchomości. Wyposażenie nieruchomości zgodnie z ofertową dokumentacją fotograficzną. WYŁĄCZNOŚĆ Zapraszam na prezentację. KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ ZADZWOŃ 91 8171717 Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 290 000 PLN
5 103 m2 Zobacz ofertę
notatnik
DOBRA
1 299 000 PLN 140 m2
Nowoczesny bliźniak w Dobrej 5 pokoi, garaż, sauna
DOM NA SPRZEDAŻ DOBRA,
TYLKO U NAS!!! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka położonego na działce 387m2 w miejscowości Dobra Szczecińska. Dom z 2021r.b. z garażem oraz poddaszem z dodatkową powierzchnią do przechowywania. Na powierzchnię użytkową 119,10 m2 składają się: PARTER : -bardzo duży(30,42 m2), jasny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras i ogródek ( drzwi wyjściowe na ogród od strony salonu oraz kuchni); - hol; - kotłownia; - toaleta; - przedpokój; - garaż; PIĘTRO: - hol; - 4 dobrze ustawne pokoje sypialne(z każdego z nich jest wyjście na balkon) - łazienka z toaletą oraz prysznicem; Dach wielospadowy pokryty dachówką płaską ceramiczną, ocieplony wełną mineralną 25cm. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem 20cm . Okna 3 szybowe PCV firmy Wiśniowski. Drzwi zewnętrzne o podwyższonej odporności na włamanie, rolety zewnętrzne(parter i piętro) elektrycznie sterowane z zabezpieczeniem przeciążeniowym. Ogrzewanie i ciepła woda z nowego pieca dwuobiegowego. Standard wykończenia wysoki. Istnieje możliwość pozostawienia pełnego umeblowania za dodatkową opłatą. Dom położony przy lesie w Dobrej Szczecińskiej. Na nowego właściciela czeka piękny, zadbany ogród na którym dodatkowo znajduje się sauna wolnostojąca na drewno(możliwy zakup za dodatkowe 10.000zł). Każdego poranka możesz rozkoszować się dobrą kawą na tarasie. Do centrum m. Szczecina jakieś 15 min., komunikacja miejska na wyciagnięcie ręki - 3 min. pieszo do przystanku autobusowego. Polecam ze względu na bardzo dobrą lokalizację oraz wysoki standard. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. --------------------------------------------------------------------------------------------- Idea Nieruchomości ul. Niemcewicza 14H 71-520 Szczecin tel. 91 307 08 66, 881 222 020 http://idea.szczecin.pl https://www.facebook.com/idea.szczecin Chcesz kupić nieruchomość?? Skorzystaj z naszych pakietów promocyjnych, wejdź na: http://idea.szczecin.pl/pakiety-promocyjne Chcesz się dowiedzieć więcej o możliwości finansowania, koniecznie odwiedź: http://idea.szczecin.pl/kredyty Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 299 000 PLN
5 140 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję