SZCZECIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 1 199 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dom wolnostojący Załom

Dom na sprzedaż - Szczecin, Załom

oferta była przeglądana 55 razy

1 199 000 PLN notatnik

cena za m2 5 383 PLN

  • ZDJĘCIA
Małgorzata Kacperska-Michniewicz
(ARKA NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 26541

tel.: 577 200 111
email: malgorzata@arka.szczecin.pl
informacje ogólne
Symbol
ARK26079
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
7
Powierzchnia całkowita
222, 75 m²
Powierzchnia użytkowa
171, 35 m²
Powierzchnia działki
736, 00 m²
Rok budowy
2018
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
PUSTAK
Rodzaj okien
PCV
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Cena za m2
5 382, 72 PLN
Cena cena w innych walutach
1 199 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
NIE
informacje dodatkowe
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba łazienek
1
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Garaż
instalacje
Monitoring
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu wolnostojącego zlokalizowanego na obrzeżach miasta.

Budynek jest w bardzo dobrym stanie, został wybudowany w 2018r. z wysokiej klasy materiałów. Ściany są wykonane z  porothermu oraz docieplone warstwą styropianu, dach jest pokryty dachówką ceramiczną, a okna są trzyszybowe co zapewnia dobrą izolacje ciepła.  Ogrzewanie podłogowe oraz gorąca woda pochodzą z pieca gazowego.  Nieruchomość również jest objęta monitoringiem.

Całkowita powierzchnia wynosi 222,75 m², a użytkowa 171,35 m²i składa się z:

Parter
- wiatrołap (4,26 m²)
- sypialnia (10,62 m²)
- korytarz (6,78 m²)
- łazienka (3,65 m²)
- kotłownia (3,69 m²)
- sypialnia (12,35 m²)
- pokój dzienny (30,64 m²)
- otwarta kuchnia (10,15 m²)

Poddasze
Aktualnie stanowi niezagospodarowaną przestrzeń i jest  w stanie do wykończenia. Istnieje możliwość stworzenia dodatkowych 4 pokoi oraz łazienki bądź wyodrębnienia osobnego mieszkania.

Działka stanowi powierzchnię 736 m², jest w pełni ogrodzona oraz zadbana. Znajduje się na niej zadaszone miejsce do biesiadowania oraz grilowania. Z salonu również jest wyjście na taras, na którym można odpocząć oraz napić się kawy. Na podjeździe przed domem znajdują się miejsca postojowe. 

Załom to świetna okolica dla osób, które chcą odetchnąć od zgiełku miasta oraz cenią sobie takie atuty jak cisza i spokój. W bliskiej odległości znajdują się sklepy, ośrodek zdrowia, szkoła, przedszkole, kościół oraz przystanek autobusowy ( linia pośpieszna C, która kursuje do centrum miasta oraz linie 77, 96, 522) a sam dojazd do Bramy Portowej samochodem zajmuje ok. 25 minut. Niedaleko znajduję się również jezioro Dąbskie, Puszcza Goleniowska, ścieżki rowerowe oraz wylotówka na autostradę.

Jeśli szukasz komfortowego domu dla siebie oraz swojej rodziny poza terenem miasta w otoczeniu ciszy i spokoju, który jest w bardzo dobrym standardzie oraz posiada możliwości zaaranżowania dodatkowej powierzchni według własnych potrzeb ta oferta spełnia takie wymagania. 
Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu obejrzenia nieruchomości. 





Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny, Arka nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Małgorzata Kacperska-Michniewicz
(ARKA NIERUCHOMOŚCI)
nr licencji: 26541

577 200 (pokaż)
malgorzata@arka.szczecin.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Kliniska Wielkie, Centrum
1 200 000 PLN 194 m2
Kliniska Wielkie - fotowoltaika, pompa ciepła
DOM NA SPRZEDAŻ Kliniska Wielkie, Centrum
Dom wolnostojący położony w miejscowości Kliniska Wielkie. 5min do drogi ekspresowej S6, 20min do lotniska, 20min do Szczecina. Świetna opcja jeżeli masz dość ciągłego widoku sąsiadów... ogród sąsiaduje ze ścianą niewielkiego lasu. Instalacja fotowoltaiczna daje niezależność energetyczną oraz dużą oszczędność. Budynek o powierzchni użytkowej 132,66m2 (całkowitej 194,03 m2), usytuowany na działce o powierzchni 1019m2 składa się z: Parter: kuchnia otwarta na salon z wyjściem na taras, pokój, łazienka z wc, wiatrołap, kotłownia. Poddasze: 3 sypialnie, garderoba, duża łazienka z wc. Ogrzewanie podłogowe z pompy ciepła. W kwestii bezpieczeństwa - instalacja alarmowa, monitoring oraz rolety zewnętrzne. Brama wjazdowa automatyczna. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na prezentacje. Żaneta Hromińska - 537-955-325 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
1 200 000 PLN
5 194 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Stepnica
1 198 000 PLN 250 m2
Dom wolnostojący Stepnica
DOM NA SPRZEDAŻ Stepnica,
Dom wolnostojący 6 pokojowy o powierzchni całkowitej 250m2 i użytkowej 143m2 na działce 873m2 w spokojnej ulicy w miejscowości nad Zalewem Szczecińskim Stepnica. Budynek powstawał w technologii murowanej z suporeksu w okolicach 2008r, ściany izolowane styropianem, dach kryty gontem bitumicznym, rynny miedziane, wszystkie instalacje związane mediami (woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie) sprawne. Media z sieci miejskiej. W skład domu wchodzą: Parter - salon około 40m2, przy salonie toaleta, wyjście na taras, pokoje 12/12m2, łazienka, oddzielna kuchnia 8m2, pomieszczenie gospodarcze/kotłownia 8m2. Piętro : salon 40m2 z wyjściem na balkon (możliwość podziału na 2 pokoje), sypialnia 16m2, łazienka, Poddasze : pokój hobby z możliwością zrobienia kolejnej łazienki/toalety. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwuobiegowego gazowego, dodatkowo kominek w salonie. Budynek był wynajmowany dla wczasowiczów . Ogród zagospodarowany z nasadzeniami. W głębi ogrodu wiata w połowie zamknięta (garaż) w połowie otwarta, Druga wiata przy budynku. Taras duży około 30m2 z grillem. Ogrodzenie metalowe. Dojazd asfaltowy. Do sklepów, restauracji około 300m, do plaży około 600m, do mariny żeglarskiej około 500m. Stepnica jest miejscowością o walorach turystycznych z piękną plażą z długim molo, wieżą widokową i mariną żeglarską. Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze biura skupione pod marką Pronovo gwarantują wysoki poziom obsługi i profesjonalizm. W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność. Biuro pobiera wynagrodzenie. Piotr Kordus- właściciel Pronovo Kordus Nieruchomości Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami licencja 11433 Kom. +48. 500. 103. 180. Zapraszamy na stronę firmową Pronovo Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kordus (licencja nr: 11433) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
1 198 000 PLN
6 250 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję