SKARBIMIERZYCE DOM SPRZEDAŻ za cenę 950 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

DOM ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ- SPRZEDAŻ

Dom na sprzedaż - Skarbimierzyce

oferta była przeglądana 92 razy

950 000 PLN notatnik

cena za m2 6 080 PLN

  • ZDJĘCIA
Michał Kondrat
(Ciepliński Nieruchomości)
nr licencji: 6429

tel.: +48 500 007 321
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
CIE24237
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Rodzaj domu
PÓŁ BLIŹNIAKA
Liczba pokoi
5
Powierzchnia całkowita
156, 24 m²
Powierzchnia użytkowa
115, 85 m²
Powierzchnia działki
318, 25 m²
Rok budowy
2023
Ilość pięter
1
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Materiał ścian
CERAMIKA
Rodzaj okien
PCV
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Cena za m2
6 080, 39 PLN
Cena cena w innych walutach
950 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
NIE
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Garaż
instalacje
Alarm
Monitoring
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Opis oferty
Na sprzedaż budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ( nie mylić z lokalem  w budynku jednorodzinnym dwulokalowym)- cena 950.000zł. Powierzchnia całkowita budynku 156,24 m2 (parter, piętro, strych). Powierzchnia użytkowa parteru i pietra wynosi 115,85m2 ( w tym 17,03mkw garaż). Powierzchnia działki od 318,25 do 356,6 m2.
Dach kryty dachówką ceramiczną. Ściany z cegieł porotherm, tynki gipsowe, stolarka okienna PCV profil VEKA.
Nad parterem strop lany, nad piętrem strop drewniany ocieplony na legarach, od strony strychu położone OSB na podłodze. 
W budynku rozprowadzona instalacja alarmowa, bez osprzętu.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego - instalacja ogrzewania podłogowego na parterze i piętrze. 
Dostępne media - wodociąg miejski, prąd, gaz, szambo.
Stan deweloperski 

Na PARTERZE znajduje się:
* garaż
* wiatrołap
* korytarz ze schodami na piętro
* pokój dzienny z otwartą kuchnią (okno przesuwne HS w salonie)
* WC
*
PIETRO
* sypialnia
* sypialnia
* sypialnia
* sypialnia
* łazienka
* korytarz/komunikacja


Możliwość rozliczenia z mieszkaniem dwupokojowym z  garażem ( miejscem parkingowym). Serdecznie zapraszam do kontaktu.






A semi-detached single-family building for sale (not to be confused with a premises in a two-unit single-family building) - price PLN 950,000. Total building area 156.24 m2 (ground floor, first floor, attic). The usable area of the ground floor and first floor is 115.85 m2 (including a 17.03 m2 garage). Plot area from 318.25 to 356.6 m2.
The roof is covered with ceramic tiles. Porotherm brick walls, gypsum plasters, PVC window joinery, VEKA profile.
Above the ground floor there is a poured ceiling, above the first floor there is a wooden ceiling, insulated on joists, and on the attic side there is OSB on the floor.
There is an alarm system installed in the building, without any equipment.
Heating and hot water from a gas furnace - underfloor heating installation on the ground floor and first floor.
Available utilities - city water supply, electricity, gas, septic tank.
Developers status

On the GROUND FLOOR there is:
* garage
* vestibule
* corridor with stairs to the first floor
* living room with open kitchen (HS sliding window in the living room)
* TOILETS
*
FLOOR
* bedroom
* bedroom
* bedroom
* bedroom
* bathroom
* corridor/communication


Possibility to settle for a two-room apartment with a garage (parking space). Please feel free to contact me.




Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Michał Kondrat
(Ciepliński Nieruchomości)
nr licencji: 6429

+48 500 007 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECINEK
949 000 PLN 357 m2
Przestronny dom wolnostojący
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECINEK,
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego. Nieruchomość została starannie zaprojektowana tak, aby najniższa z kondygnacji mogła być wykorzystana do prowadzenia działalności gospodarczej. Bez względu na to, czy jest to biuro, salon kosmetyczny czy niewielki magazyn, ta przestrzeń oferuje wiele możliwości dla przedsiębiorczych właścicieli. Na nieruchomość o pow. użytkowej 356,78 m2 składają się : Niski parter o pow. 200,99 m2 : - pomieszczenia gospodarcze i magazynowe, - garaż, - pomieszczenia biurowe, - kotłownia i pralnia z WC - pokój. Parter o pow. 82.30 m2 : - przedpokój, - salon z kominkiem, - otwarta kuchnia - meble w zabudowie, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, okap - łazienka z kabiną prysznicową i WC - z salonu wyjście do oszklonego tarasu zimowego i do ogrodu usytuowanego z boku i na tyłach domu., Piętro o pow. 73,49 m2 : - korytarz, - garderoba z półkami, - łazienka z WC w której jest wanna z hydromasażem, wyjście na balkon - sypialnia z szafami w zabudowie - pokój dziecięcy z meblami w zabudowie, - pokój Wszystkie 3 kondygnacje łącznie oferują imponującą powierzchnię mieszkalną i gospodarczą. Daje to mnóstwo przestrzeni i komfortu dla całej rodziny. Wyjątkowym atutem tej nieruchomości jest oszklony taras zimowy, który można wykorzystać przez cały rok. Nieruchomość jest wyposażona w przestronny garaż, który pomieści nie tylko dwa samochody, ale także oferuje dodatkową przestrzeń gospodarczą. Przylegający do domu niewielki ogródek jest doskonałym miejscem na relaks na świeżym powietrzu. Dom znajduje się w dogodnej lokalizacji. Cena nieruchomości do negocjacji. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację domu. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę www.hestianieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
949 000 PLN
4 356,78 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, GUMIEŃCE
945 000 PLN 130 m2
Bliźniak 5 lub 6 pokoi pompa ciepła
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, GUMIEŃCE
Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim . Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+3+18 ) Wyodrębniona osobna Księga Wieczysta na grunt o pow. 277m2. Sprzedaż na podstawie umowy deweloperskiej i rachunku powierniczego. standard Deweloperski: - ogrzewanie i ciepła woda - indywidualna pompa cieplna powietrzna - ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze - instalacja internetowa i telewizyjna do indywidualnego spięcia przez kupującego. - ściany konstrukcyjne wykonane z pustaków ceramicznych, ocieplone styropianem 20 cm. - elewacja - tynk mineralny barwiony w masie - strop nad parterem żelbetonowy - dach dwuspadowy, więźba drewniana, pokryty dachówką ceramiczną płaską w kolorze antracyt - rury i rynny PCV w kolorze antracytowym - tynki wewnętrzne gipsowe w łazienkach cementowo-wapienne - piony wentylacyjne murowane - okna i drzwi tarasowe PCV, 3 szybowe - ciepły montaż na taśmach, w kolorze antracyt na zewnątrz i białe wewnątrz. - drzwi na taras w systemie przesuwnym - PSK. - drzwi wejściowe w kolorze antracytowym - instalacja wodna i kanalizacyjna wewnętrzna bez białego montażu, bez urządzeń - instalacja elektryczna z białym montażem - ujęcie wody zewnętrzne/ ogrodowe - teren wokół budynku wyrównany - ogrodzenie ogródków z tyłu budynku z paneli systemowych - dojazdy do budynku, droga wewnętrzna wykonana z kostki betonowej - dwa miejsca parkingowe - kostka ażurowa - wydzielone miejsce na śmietnik Na powierzchnię 130 m2 składają się na parterze : - salon z jadalnią o pow. 26m2 - kuchnia o pow 6 m2 powiększona optycznie przez komunikację. - garderoba / pokój biurowy / p. rodziców o pow. 9m2 - istnieje kilka możliwości. - łazienka z toaletą o pow. 3,7m2 - pom. gospodarcze o pow. 3m2 - wiatrołap Piętro ( skos od 2,2m ) : - pokój o pow. 12,8m2 - pokój o pow. 12,4m2 - pokój o pow. 12,4m2 - pokój o pow. 12,5m2 - łazienka razem z toaletą o pow, 5,8m2 - korytarz Antresola o pow. użytkowej 7,24m2 a powierzchnia podłogi wynosi 43m2 - idealna na biuro / magazyn / pokój rodziców. Kupujący zwolniony z opłaty PCC, 2 % do Urzędu Skarbowego. Oferta skierowana do najbardziej wymagających Klientów, ceniących wysoki standard wykończenia. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Zapraszam na prezentację KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ ZADZWOŃ 91 8171717 Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
945 000 PLN
6 130,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Gryfino
949 000 PLN 205 m2
Na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej - GRYFINO
DOM NA SPRZEDAŻ Gryfino,
Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Gryfinie - idealny dla rodziny szukającej komfortu i spokoju. Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 205 m² (użytkowej 150 m²) , położony na działce 338 m², w zacisznej części Gryfina. Nieruchomość oferuje doskonały dojazd drogą asfaltową zarówno do centrum miasta, jak i do Szczecina, co czyni ją świetnym wyborem dla osób ceniących wygodę i dostępność. Dom wybudowany w 1990 roku metodą „dla siebie, nie na sprzedaż” , zachwyca solidnością wykonania oraz funkcjonalnym układem przestrzennym. Składa się z kilku poziomów: Przyziemie : dwa garaże i pomieszczenia gospodarcze - idealne na przechowywanie, warsztat lub dodatkową przestrzeń użytkową. Parter : reprezentacyjny hol, oranżeria, przestronny salon z kominkiem i wyjściem do urokliwego ogrodu, jasna kuchnia z jadalnią oraz toaleta. Piętro I : część nocna obejmująca 3 sypialnie (jedna z garderobą) z wyjściami na balkony, łazienkę z wanną i przedpokój. Pietro II : dwa pokoje z dodatkową łazienką oraz poddasze gospodarcze do własnej aranżacji. Dom przeszedł gruntowne odświeżenie - posiada podłogi z desek, gładzie na ścianach oraz docieplenie ścian wełną mineralną i styropianem. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia większych nakładów. To idealna propozycja dla rodzin szukających komfortu, spokoju i przestrzeni, a także dla osób pragnących połączyć życie prywatne z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapraszamy do prezentacji i na bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferty wszystkich banków w jednym miejscu! Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach! Zobacz Wirtualny Spacer: https://panoramy.galactica.pl/virgo/481096 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Krzysztof Osak (licencja nr: 19646) -------------------------- Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
949 000 PLN
6 205,00 m2 Zobacz ofertę