POZNAŃ DOM SPRZEDAŻ za cenę 2 300 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

5 odrębnych lokali mieszkalnych

Dom na sprzedaż - Poznań, Warszawskie

oferta była przeglądana 200 razy

2 300 000 PLN notatnik

cena za m2 9 696 PLN

  • ZDJĘCIA
5 odrębnych lokali mieszkalnych (1)5 odrębnych lokali mieszkalnych (2)5 odrębnych lokali mieszkalnych (3)5 odrębnych lokali mieszkalnych (4)5 odrębnych lokali mieszkalnych (5)5 odrębnych lokali mieszkalnych (6)5 odrębnych lokali mieszkalnych (7)5 odrębnych lokali mieszkalnych (8)5 odrębnych lokali mieszkalnych (9)5 odrębnych lokali mieszkalnych (10)5 odrębnych lokali mieszkalnych (11)5 odrębnych lokali mieszkalnych (12)5 odrębnych lokali mieszkalnych (13)5 odrębnych lokali mieszkalnych (14)5 odrębnych lokali mieszkalnych (15)5 odrębnych lokali mieszkalnych (16)5 odrębnych lokali mieszkalnych (17)5 odrębnych lokali mieszkalnych (18)5 odrębnych lokali mieszkalnych (19)5 odrębnych lokali mieszkalnych (20)5 odrębnych lokali mieszkalnych (21)5 odrębnych lokali mieszkalnych (22)5 odrębnych lokali mieszkalnych (23)5 odrębnych lokali mieszkalnych (24)5 odrębnych lokali mieszkalnych (25)5 odrębnych lokali mieszkalnych (26)5 odrębnych lokali mieszkalnych (27)5 odrębnych lokali mieszkalnych (28)5 odrębnych lokali mieszkalnych (29)
Dorota Wrona
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 23024

tel.: 504 237 966
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
BON42879
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WILLA MIEJSKA
Liczba pokoi
11
Powierzchnia całkowita
237, 20 m²
Powierzchnia użytkowa
228, 80 m²
Powierzchnia działki
555, 00 m²
Rok budowy
1934
Ilość pięter
2
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
9 696, 46 PLN
Cena cena w innych walutach
2 300 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Typ kuchni
Z OKNEM
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Garaż
instalacje
Internet
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączona kanalizacja
Opis oferty
Oferta DLA INWESTORA

Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań w willi miejskiej na os. Warszawskim.

Każdy ze sprzedawanych lokali jest odrębnym mieszkaniem i posiada własną księgę wieczystą.

Łączny udział właściciela lokali w działce i częściach wspólnych budynku (ogród, klatka schodowa, piwnica) stanowi 50%.


Dwa mieszkania mają niezależne wejście z zewnątrz budynku, pozostałe trzy z klatki schodowej.
Dębowe schody i piękna stolarka robią doskonałe wrażenie.


Cały budynek jest podpiwniczony. Na tym poziomie znajduje się wspólna wózkarnia/rowerownia oraz indywidualne piwnice/kotłownie.



Wszystkie mieszkania są wynajęte - istnieje możliwość kontynuacji umów najmu z solidnymi lokatorami.


Budynek przeszedł kapitalny remont, w tym elewację z ociepleniem, wymianę dachu, klatkę schodową, wszystkie instalacje.

Po remoncie są również sprzedawane mieszkania.


Zadbany ogród, wydzielone 3 miejsca parkingowe na posesji.
Jest zatrudniona osoba, która dba o zieleń i sprząta budynek.



Osiedle Warszawskie to spokoje jednokierunkowe uliczki, zabudowane willami, domami wolnostojącymi i bliźniakami.

Lokalizacja nieruchomości jest fantastyczna - blisko wyjazdu z miasta i obwodnicy, a jednocześnie na zacisznym osiedlu, które jest doskonale skomunikowane z centrum, w tym tramwajem i w pobliżu terenów zielonych Malty.



Zapraszam do kontaktu!
Szczegóły i zdjęcia lokali wewnątrz dostępne tylko dla zainteresowanych klientów.



Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.

Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Dorota Wrona
(Bonus Nieruchomości)
nr licencji: 23024

504 237 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SANGINETO LIDO, SANGINETO LIDO
530 000 € 110 m2
DOM NA SPRZEDAŻ SANGINETO LIDO, SANGINETO LIDO
Oferujemy dom w zabudowie parterowej położony w miejscowości Sangineto Lido . Ta nieruchomość to prawdziwy klejnot o rzadkim pięknie i fascynującym wyglądzie. Jeśli szukasz nieruchomości z bezpośrednim dostępem do krystalicznie czystego morza i oddalonej o 30 m kameralnej plaży to oferta dla Ciebie . Dom pow. 110 m2 otoczony pięknym ogrodem o pow. 250 m2 z starannie dobranym drzewostanem i roślinnością . Całość zabudowy z minimalistycznymi detalami, wysokiej jakości ceramicznymi podłogami i meblami z dużą przestrzenią i zewnętrzną łazienką. Aranżacja jest designerska, wykonana z wysokiej jakości materiałów, z wyrafinowanym, eleganckim i wyrafinowanym smakiem. Willa posiada 5 pokoi , 3 łazienki, wszystkie urządzone stylowo i komfortowo. Posiada również dużą i przestronną kuchnię z dużymi oknami z mozaiką, z widokiem na ogród, gdzie można zakwaterować się z gośćmi lub po prostu odpocząć na wygodnych fotelach i sofach. Ten dom to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących luksusowej rezydencji w ekskluzywnej i fascynującej lokalizacji, gdzie będą Państwo mogli żyć w całkowitej prywatności i spokoju. Dom po całkowitym remoncie , wyposażony w klimatyzację z funkcją grzania , system alarmowy, automatyczne nawadnianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
530 000
5 110,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
BEZRZECZE
2 300 000 PLN 320 m2
Dom Bezrzecze z wyjściem do lasu
DOM NA SPRZEDAŻ BEZRZECZE,
Do sprzedania indywidualny projekt domu zrealizowany w 1997 roku na Bezrzeczu w otulinie lasu. Dom wybudowany z bloczków ceramicznych o grubości 44 cm pokryty dachówką cementową, elewacja wykonana z tynku akrylowego na warstwie izolacji termicznej i siatce z włókna szklanego. Okna PCV w kolorze białym, ściany gładzone malowane częściowo pokryte tapetą. Na powierzchnię 272 m składają się pierwszy poziom: hol, salon z panoramicznymi oknami i antresolą typu czytelnia, gabinet, WC, garderoba, kuchnia z przejściem do spiżarni, pralni garażu dwu stanowiskowego, pomieszczenia gospodarczego oraz drugi salon kominkowy z wyjściem bezpośrednio do zagospodarowanego ogrodu. Łączna powierzchnia parteru wynosi 215m. Piętro stanowią trzy sypialnie jedna z własną łazienką, biblioteka typu antresola, pokój kąpielowy oraz górny taras. Dom został wykończony w stylu klasycznym z dużą ilością dodatków antycznych mebli. Ogród zagospodarowany 25- letnim drzewostanem o raz liczną odmiana zielonych nasadzeń. Z posesji wyjście bezpośrednie do okolicznego lasku i części zielonej Bezrzecza. Bliskość szkoły, sklepów, komunikacji miejskiej, to dodatkowe atuty opisywanej nieruchomości. Nieruchomość z dużym potencjałem dla osób ceniących spokój i bliskość przebywania z naturą. zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
2 300 000 PLN
6 320,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Ustka
2 299 000 PLN 354 m2
Nowoczesny dom Ustka 800m działki
DOM NA SPRZEDAŻ Ustka,
Ustka, budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy na działce o powierzchni 800m2.. Ogrodzona działka, zagospodarowany ogród, dwustanowiskowy garaż, taras, 3 balkony, 5 sypialni... Powierzchnia mieszkalna domu wybudowanego w 2025 roku wynosi 241,13 m2 i znajdują się na niej: parter: przestronny salon z wyjściem na taras od strony południowej, funkcjonalna i nowoczesna kuchnia, 2 sypialnie (w tym jedna z garderobą), 2 łazienki, pomieszczenia komunikacyjne, przedsionek; poddasze: 3 oddzielne apartamenty każdy z łazienką, aneksem kuchennym i balkonem, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenia komunikacyjne. Ogrzewanie gazowe - piec gazowy dwufunkcyjny. Możliwość zamontowania kominka w salonie, ze względu na istniejącą instalacje. Rekuperacja. Instalacja pod odkurzacz centralny. Powierzchnia użytkowa dwustanowiskowego garażu 31,4m2. Niewątpliwym atutem są trzy oddzielne w pełni umeblowane i wyposażone apartamenty z balkonami gotowe do całorocznego wynajmu. Lokalizacja i okolica: Ustka, ulica Tuwima. Zabudowa dominująca: budynki mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej. Zaledwie 2 minuty autem do centrum miasta i tylko 1.5 km do plaży. W okolicy tereny zielone, trasy rowerowe. Nieruchomość świetnie skomunikowana z trasą nr 21 prowadzącą do Słupska. Dobre miejsce do życia dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnych, ceniących naturę i spokój. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń i umów się na prezentację. Przeprowadzimy całą transakcję "od zapytania do wydania" dom Ustka. Więcej zdjęć i ofert dom sprzedaż Słupsk na stronie biuro nieruchomości Słupsk. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże wybrać kredyt hipoteczny na sprzedaż dom Ustka. Przy zakupie sprzedam dom Ustka należy uwzględnić dodatkowe koszty w postaci: PCC, taksy notarialnej i wynagrodzenia biura nieruchomości Słupsk. #NieruchomościLepiej #VIRTUAGO #INDAGO #IMAGO #FINDA Zadzwoń po więcej informacji... :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
2 299 000 PLN
6 354,38 m2 Zobacz ofertę