Nowe Warpno LOKAL SPRZEDAŻ za cenę 950 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Obiekt - Nowe Warpno

Lokal na sprzedaż - Nowe Warpno, Jezioro, Las, Pas Nadmorski, Tereny Rekreacyjne, U, ul. Wojska Polskiego

oferta była przeglądana 58 razy

950 000 PLN notatnik

cena za m2 1 979 PLN

  • ZDJĘCIA
  • video
Karolina Stankiewicz-Wysokińska
(Studio Nieruchomości)
nr licencji: 3101

tel.: 533 057 742
email: karolina@studio-nieruchomosci.pl
informacje ogólne
Symbol
700366
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Powierzchnia całkowita
480, 00 m²
Ilość pięter [wliczając parter]
3
Rok budowy
1923
Cena cena w innych walutach
950 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Opis oferty


Obiekt 3 kondygnacyjny, podpiwniczony zlokalizowany w pięknej miejscowości Nowe Warpno przy ul. Wojska Polskiego nr 1. Nieruchomość składa się 3 budynków - obiekt główny - murowany- usługowy o pow.całkowitej 681m2, pawilon parterowy z lat.70 - pełniący niegdyś funkcję świetlicy o pow. 253m2. Na działce znajduje się również budynek drewniany - do rozbiórki - o pow.ok.170m2.
Obiekt z pełniący niegdyś funkcję budynku administracyjnego - Urzędu Gminy. Obecnie pustostan z ogromnym potencjałem głównie ze względu na lokalizację nieruchomości.
Nowe Warpno Działka nr 751/16 we własności o pow. 0,3392ha, działka oznaczona w ewidencji klasoużytków jako Bi.
Nowe Warpno to miasteczko położone w woj.zachodniopomorskim blisko granicy z Niemcami. W miejscowości Nowe Warpno znajduje się piękna marina żeglarska, z której możemy przedostać się na drugi brzeg, po niemieckiej stronie, do Altwarp. W miejscowości molo i wieża widokowa.

Nowe Warpno zachwyca przepięknie urządzonym rynkiem, przystanią żeglarską, licznymi smażalniami, kościołem. To wszystko sprawia, iż Nowe Warpno odwiedzają turyści z Niemiec i Polski a także z krajów skandynawskich.

Opis nieruchomości:
Budynek z 1925r. Podpiwniczony, z tyłu połączony budynkiem dawnej świetlicy. Całość do remontu i adaptacji wg zamysłu nowego właściciela. Obiekt fantastycznie sprawdzi się na hotel B&B motel, pensjonaty, dom spokojnej starości lub na kwatery dla pracowników, salę weselną z pokojami.
Budynek mieści się przy drodze publicznej, przy ul. Wojska Polskiego.
Na parterze; bar, pokoje, sanitariaty, na piętrze pokoje, sanitariaty.
Łącznie 14 pokoi- 23 miejsca noclegowe. Dach stromy dwuspadowy.
Została wykonana dokumentacja na przebudowę istniejących obiektów oraz na zaprojektowanie nowego budynku o pow. 532m2-dwukondygnacyjnego połączonego na parterze z istniejącym budynkiem . Zapojektowano rehabilitację, szatnie, sanitariaty oraz zespół pomieszczeń rekreacji takich jak: pokój masażu, saunę, solarium, gabinet hydroterapii.
Sprzedaż nie jest objęta podatkiem VAT.

filmik: https://youtu.be/6HXc8qB4mMg?feature=shared
Prezentacja możliwa po kontakcie z pośrednikiem prowadzącym.

Nieruchomość nie widnieje w ewidencji zabytków ( wg oświadczenia właściciela ).
Oferta na wyłączność.
Prezentacja po kontakcie telefonicznym z pośrednikiem prowadzącym, licencja zawodowa nr 3101.
Informacje o zdolności kredytowej i formalności związane z kredytowaniem nieruchomości w biurze.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66

Kontakt z pośrednikiem, oglądanie możliwe zaraz po kontakcie telefonicznym, licencja nr 21151, tel. 533 057 742, 533 925 566
Karolina Stankiewicz-Wysokińska
(Studio Nieruchomości)
nr licencji: 3101

533 057 7 (pokaż)
karolina@studio-nieruchomosci.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Choszczno
950 000 PLN 1160 m2
HIT! Działka komercyjna z budynkami - Choszczno
LOKAL NA SPRZEDAŻ Choszczno,
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 2 632 m2 wraz z budynkami warsztatowo-magazynowymi o łącznej pow. ok 1 160 m2 - przy ul. Fabrycznej w Choszcznie . W pobliżu liczne działki komercyjne - w większości zajęte pod usługi i produkcję z symbolem Ba - tereny przemysłowe. Dojazd drogą asfaltową z dwoma niezależnymi wjazdami. Teren ogrodzony , aktualnie wynajmowany pod usługi. Nieopodal stacja PKP, zakłady mięsne, zabudowania po byłej fabryce maszyn Bumar, składy nasiennicze, fabryka elementów metalowych, okolica dedykowana pod działalność gospodarczą. Media na działce: prąd, szambo i woda (studnia). Serdecznie polecam ze względu na położenie nieruchomości w strefie przemysłowej miasta Choszczna. Kapitalne miejsce na produkcję, usługi, składowanie itp. Gratka dla Inwestorów! Zapraszamy do prezentacji i na bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferty wszystkich banków w jednym miejscu. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach! Zobacz Wirtualny Spacer: https://panoramy.galactica.pl/virgo/467408 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Krzysztof Osak (licencja nr: 19646) -------------------------- Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
950 000 PLN
1160 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję