Koszalin DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 250 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka - Koszalin

Działka na sprzedaż - Koszalin, ul. Lubiatowska

oferta była przeglądana 135 razy

250 000 PLN notatnik

cena za m2 62 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka - Koszalin  (1)Działka - Koszalin  (2)Działka - Koszalin  (3)Działka - Koszalin  (4)
Jerzy Ławecki
(ANKAM Nieruchomości)

tel.: 601 222 061
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
0206217
Cena cena w innych walutach
250 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Okolica
Jezioro, Las, Przystanek autobusowy, Tereny rekreacyjne
Opis oferty


Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 4001 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej.

Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej dzielnicy Koszalina, w pobliżu jezior i kompleksu leśnego.

W planie zagospodarowania działka położona na terenie oznaczonym sybolem: 7MN,U.

1) Przeznaczenie:

a) podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca;

b) dopuszczalne - usługi nieuciążliwe, realizowane jako lokale użytkowe w budynku mieszkalno-usługowym lub jako obiekt wolnostojący.

2) Warunki kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:

a) powierzchnia zabudowy do 15% powierzchni działki budowlanej;

b) intensywność zabudowy od 0,03 do 0,18;

c) min. powierzchnia biologicznie czynna - 70 % powierzchni działki budowlanej;

d) min. powierzchnia działki budowlanej - 4000 m2,

3) Wysokość zabudowy i geometria dachów:

a) przy dachach płaskich - 1 kondygnacja nadziemna, maksymalnie 5 m,

b) przy dachach symetrycznie stromych, wysokość do 2 kondygnacji nadziemnych,

z drugą kondygnacją w formie poddasza użytkowego, maksymalnie 7 m,

c) wysokość zabudowy towarzyszącej - garaży wolnostojących, budynków gospodarczych -1 kondygnacja, do 4m;

Media: energia, woda - w ul. Lubiatowskiej.
Udział w drodze wewnętrznej w cenie działki.

Odległość od centrum Koszalina ok. 7 km.
Możliwość kupna sąsiedniej niezabudowanej działki o pow. 4002 m2.
Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji.
Jerzy Ławecki
(ANKAM Nieruchomości)

601 222 0 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
OSTRORÓG
240 000 PLN 3012 m2
Duża działka przy jeziorze z możliwością podziału
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ OSTRORÓG,
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 3012m2 w malowniczej miejscowości Ostroróg niedaleko Czaplinka na Pojezierzu Drawskim. Nieruchomość położona jest kilka kroków od jeziora Niewlino w otoczeniu lasu . Według miejscowego planu zagospodarowania teren przeznaczony jest pod : -zabudowę rekreacji indywidualnej -zabudowę usług turystyki w oparciu o obiektu rekreacji indywidualnej Możliwy jest również podział na 3 mniejsze działki (min 800m2) Dodatkowo zakupić można działkę sąsiadującą o pow. 2122m2 ATUTY Położenie w małej miejscowości letniskowej, która od lat stanowi atrakcyjną odskocznie od zaludnionych obszarów turystycznych w otoczeniu lasu oraz jeziora, gdzie jest nowy pomost, nawieziono piasek, powstały ławki, śmietniki oraz z miejscem na ognisko *udziały w drodze dojazdowej wewnętrznej Zapraszam po więcej informacji Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
240 000 PLN
3012,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Boryszewo
250 000 PLN 0 m2
Działka budowlana - Boryszewo
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Boryszewo,
Duża działka z projektem, pozwoleniem i rozpoczętą budową Działka budowlana o powierzchni 2 500 mkw. w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 77 x 32 m, położona na obrzeżach wsi, w odległości 7 km od morza, na skraju lasu. Działka z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę (decyzja z dn. 26 czerwca 2019 r.) wolno stojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego typu "SOWA 1` wg projektu pracowni projektowej LELO Design. Projektowany budynek ma dwie kondygnacje (bez podpiwniczenia) o sumie powierzchni użytkowej 139,8 mkw. Na parterze jest salon z jadalnią, pokój, kuchnia, spiżarnia, łazienka, kotłownia, korytarz i wiatrołap. Na poddaszu są 3 pokoje, łazienka i korytarz. Budowa rozpoczęta, są wylane fundamenty w postaci ław, oraz przygotowane podejścia pod media. Fundament jest zaizolowany termicznie i przeciwwilgociowo. Z aktualnym wpisem w dzienniku budowy. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych, oznaczonym symbolem MNU-3. Maksymalny w.i.z. 0.3. Wysokość zabudowy 9 m, maksymalnie dwie pełne kondygnacje nadziemne. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60%, maksymalna powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki. Prąd i woda na działce. Dojazd drogą utwardzoną. Działka bardzo ładnie położona, na równym, płaskim terenie, w sąsiedztwie lasów i nowo wybudowanych domów mieszkalnych. Boryszewo (190 mieszkańców) leży w odległości 3 km od Bukowa Morskiego - jezioro Bukowo, 6 km od Dąbek - morze Bałtyckie, 14 km od Darłowa, 28 km od Koszalina i 34 km od Jarosławca.
250 000 PLN
Zobacz ofertę