Świeszyno DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 205 632 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

działka budowlana, Świeszyno

Działka na sprzedaż - Świeszyno, Włoki, ul. Włoki

oferta była przeglądana 44 razy

205 632 PLN notatnik

cena za m2 68 PLN

  • ZDJĘCIA
Grzegorz Urbanowicz
(Urbanowicz Centrum N ieruchomości B. Urbanowicz, G. Urbanowicz s.c..)
nr licencji: 1886

tel.: 608 45 49 45
email: g.urbanowicz@ucn.pl
informacje ogólne
Symbol
2104835
Cena cena w innych walutach
205 632, 00 PLN
informacje dodatkowe
Okolica
Włoki
Opis oferty


Opis nieruchomości.

Działka znajduje się kompleksie działek budowlanych położonych w Świeszynie – Włoki.

Włoki - to miejsce zapewniające spokój, a zarazem kierunek rozwoju i rozbudowy osiedla domów 1-rodzinnych.

W najbliższym otoczeniu domy 1-rodzinne, niezabudowane działki budowlane, pola.

Ciche, spokojne i zaciszne miejsce.

Dostępne uzbrojenie.

Uzbrojenie przebiegające w odległości kilkudziesięciu metrów – przy najbliższych zabudowaniach:

- energia elektryczna;

- woda (wykonanie przyłącza wodociągowego we własnym zakresie);

- gaz: brak gazociągu;

- kanalizacja: brak, konieczność wykonania szamba;

Możliwość zabudowy.

W ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem RIVb, RV - grutny orne, ŁV - łąki, N - nieużytki.

Zgodnie Uchwałą nr XLI/228/21 Rady Gminy Świeszyno z dnia 27 maja 2021 r. aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zachowania zabudowy zagrodowej w istniejącym gospodarstwie rolnym, hodowlanym i ogrodniczym.

Dojazd do działki.

Mijając Urząd Gminy w Świeszynie (po lewej stronie) należy skręcić w II drogę asfaltową prowadzącą w prawo. Kompleks działek znajduje się po lewej stronie po przejechaniu ok. 1.1km (bezpośrednio za zabudowaniami oznaczonymi numerami budynków: 37, 38, 39, 40). Wjazd do kompleksu działek drogą szutrową.

Cena sprzedaży działki obejmuje udział w wewnętrznej drodze dojazdowej do przedmiotowej działki.

Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.

Możliwość zakupu działki sąsiedniej.

Grzegorz Urbanowicz
(Urbanowicz Centrum N ieruchomości B. Urbanowicz, G. Urbanowicz s.c..)
nr licencji: 1886

608 45 49 (pokaż)
g.urbanowicz@ucn.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
TANOWO
206 750 PLN 827 m2
Tanowo działka 827 m2 206750,-
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ TANOWO,
Świetnie położona działka o pow. 827 m2 w Tanowie 14 km od centrum Szczecina z widokiem na las w otoczeniu nowych domów (luźna zabudowa). Przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę wolno stojącą jednorodzinną. Wysokość budynku 2 kondygnacje do 9,5 m, wysoki dach 30 - 40 stopni nachylenia. Powierzchnia zabudowy do 30 %, powierzchnia biologicznie czynna 40%. W pobliżu działający rów melioracyjny. Dość trudne warunki gruntowe polegające na warstwie torfu grubości 1,60 m, który trzeba wymienić na powierzchni ok. 200 m2 (pod powierzchnią zabudowy domu). W drodze energia elektryczna, oraz wodociąg komunalny o przekroju 110 mm oraz kanalizacja sanitarna oraz gaz. Front działki od strony północno - zachodniej. Działka przylega do działki na sprzedaż o pow. 1056 m2 w cenie 250 zł/m2, tam warstwa torfu wynosi od 60 cm do 1,20 m.GEOLOGIA: Wierzchnia warstwa stanowi wilgotne i mokre torfy słabo i mocno rozłożone, poniżej piaski drobne średnio zagęszczone, a na głębokości 3 m przechodzą w zagęszczone piaski drobne. Swobodne zwierciadło wody znajduje się na głębokości 0,5 m p.p.t. W podłożu gruntowym pod warstwą glebową o miąższości 0,4 m występują torfy do głębokości 1,5 m p.p..t. Warstwa nośna znajduje się w piaskach drobnych na głębokości 1,5 m, a zagęszczenie zwiększa się do głębokości 3 m, Ze względu na charakter podłoża budowlanego (proste warunki gruntowe) oraz ze względu na charakter projektowanych obiektów problem zakwalifikowano do I Kategorii Geotechnicznej. Podczas prac fundamentowych należy bezwzględnie usunąć warstwę torfu do głębokości 1,5 m, podnieść niweletę terenu z uwagi na zaleganie wody gruntowej i możliwe podtapianie, warto rozważyć posadowienie na studniach. Faktoria Małgorzata Stankiewicz-Bartz Biuro Nieruchomości pl. Lotników 6/2 (blisko ul. Kaszubskiej) 70-414 Szczecin +48501750242 +48(91)4888052 +48(92)4893663 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
206 750 PLN
827 m2 Zobacz ofertę
notatnik
KOŚCINO
198 000 PLN 602 m2
Działka w Kościnie,602 m2,media, ładny widok.
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ KOŚCINO,
Atrakcyjna działka o powierzchni 602 m2 zlokalizowana w urokliwej miejscowości Kościno. Znajdująca się w najbliższym sąsiedztwie nowego budownictwa, działka oferuje doskonałe warunki dla rodzin ceniących spokój, ciszę i prywatność. Ponadto, jest to idealne miejsce dla inwestorów szukających gruntu pod inwestycję. Okolica wokół działki zachwyca urodą swoich zielonych terenów, lasów i miejsc, gdzie można aktywnie spędzać czas na łonie natury. Jednocześnie, dzięki dogodnemu dojazdowi do Szczecina, który zajmuje jedynie 20-30 minut, mieszkańcy będą mieli dostęp do licznych atrakcji, jakie oferuje miasto. Uzbrojenie działki: - gaz i prąd w drodze - kanalizacja i wody na działce To doskonałe rozwiązanie dla osób planujących budowę swojego wymarzonego domu, ponieważ znacznie ułatwi proces budowy. Wszystkie te atuty sprawiają, że działka w Kościnie jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się urokami natury, nie rezygnując przy tym z dogodnej lokalizacji. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
198 000 PLN
602 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję