Merkury Nieruchomości - Biuro Nieruchomości Słupsk

zmień widok ofertzmień widok ofertBiuro Nieruchomości Merkury - oferty

sortuj

znaleziono 72 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
80 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Wiklino, .
oferta dodana 16.10.2019
Oferujemy do sprzedazy działkę o powierzchni około 4000m2 (do wydzielenia z wiekszej powierzchni), położonej w Wiklinie. Atrakcyjna lokalizacja przy drodze asfaltowej. Uzgodnienie podłączenia do sieci: wod-kan. i energii z gestorami sieci. Działka położona na terenie objętem miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym oznaczona jest jako: teren zabudowy mieszkaniowo - usługowej; dopuszcza się sąsiedztwo działek o zabudowie mieszkaniowej z działkami o zabudowie usługowej, sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej i usługowej na 1 działce lub na działce sąsiedniej; dla zabudowy usługowej dopuszcza się wyłącznie usługi nieuciążliwe; w ramach zabudowy mieszkaniowo - usługowej dopuszcza się: wolnostojący pojedynczy lub bliźniaczy parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym, garażem wolnostojącym bądź wbudowanym oraz parterowym budynkiem gospodarczym; usługi lokalizowane w pierzei bądź w osobnym budynku; Obowiązuje utrzymanie powierzchni biologicznie czynnej na poziomie nie mniejszym niż 50% powierzchni działki; powierzchnia zabudowy nie większa niż 30% powierzchni działki; wysokość budynków mieszkalnych nowo wznoszonych jak i podlegających nadbudowie nie większa niż 2 kondygnacje nadziemne i nie więcej niż 9,0 m, w tym poddasze użytkowe; wysokość zabudowy usługowej wolnostojącej 1 kondygnacja nadziemna; Wiklino to wieś położona 15 km na północny-wschód od Słupska, granicząca z Łękwicą na północy, z Wrześciem na zachodzie, Kukowem na południowym wschodzie i z Żoruchowem na północnym wschodzie. W odległości 1,5 km na północ od zabudowy wsi przepływa niewielka rzeka Brodniczka, wpadająca do Łupawy. Zabudowa wsi skoncentrowała się 1 km na południe od drogi Słupsk - Wicko; Najbliższa stacja kolei znajduje się w Jezierzycach (linia Szczecin - Koszalin - Słupsk - Gdańsk). W miejscowości działa OSP. W świetlicy prowadzone są zajęcia plastyczne, muzyczne i sportowe. W bliskiej odległości lasy i staw o pow. ca 3ha z łowiskiem w otoczeniu lasu ze stanowiskami do połowu zarówno na spławik jak i z gruntu. Głównymi gatunkami ryb są karpie, amury, karasie i liny. Wspaniałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny z możliwością grilowania. UWAGA! GRATIS POMAGAMY w UZYSKANIU NAJLEPSZEGO KREDYTU - kilkanaście banków do wyboru. GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJ
notatnik
1 350 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Kobylnica, Główna
oferta dodana 24.09.2019, zmieniona: 14.10.2019
Liczba pokoi: 7 pow.: 415 m2
OFERTA IDEALNA NA DZIAŁALNOŚĆ (PRODUKCYJNĄ, SKLEP, HURTOWNIE, INNE) Do nabycia nieruchomość stanowiąca działkę gruntu o pow. 1700 m2 zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi oraz budynkiem o funkcji produkcyjno- magazynowej z zapleczem biurowo socjalnym (w chwili obecnej firma dobrze prosperująca w branży oświetleniowej LED), położona w miejscowości Kobylnica koło Słupska województwo pomorskie. W skład nieruchomości wchodzi: Jednopiętrowy dom wolno stojący, całkowicie podpiwniczony o pow. użytkowej 120 m2 w skład którego wchodzi: salon, 3 sypialnie, kuchnia, dwie łazienki, wc, wiatrołap. Ogrzewanie- gazowe. Usytuowanie budynku, niezależne wejście od frontu daje możliwość wynajmu, niezależnego wydzielenia części działki (wszystko wg uznania i potrzeb). Jednopiętrowy budynek mieszkalny o pow. ok 100 m2 połączony jednym ciągiem z biurem, halą produkcyjną i sklepem. Na jego powierzchnię wchodzą: salon z aneksem kuchennym, hol, łazienka, pralnia, na piętrze pokój z garderobą, sypialnia z wyjściem na 100 m podświetlony taras, w połowie zadaszony z pięknym widokiem na ogród i okolice oraz pokój kąpielowy z oknem. Ogrzewanie gazowe, podłogowe (cały parter) oraz dodatkowo kominek w salonie na parterze i piętrze. Trzecia część nieruchomości to hala produkcyjno-magazynowa o pow, 100m2, sala sprzedaży o pow,60m2, pomieszczenie biurowe, wc o pow,35m2. Ogrzewanie części magazynowej oraz sklepu piecem na pellet, dodatkowo sklep - ogrzewanie podłogowe. Całość elewacji oraz taras podświetlona co daje niepowtarzalny klimat. Brama wjazdowa na pilota. Szeroki wjazd na posesje wyłożoną kostką granitową umożliwia bezproblemowy manewr samochodem dostawczym lub ciężarowym. Bezpieczeństwo budynków gwarantuje monitoring. Działka zadbana, ogrodzona, obsadzona żywopłotem oraz wysokimi wieloletnimi tujami. Dodatkowym atutem nieruchomości jest jego położenie, sąsiedztwo drogi krajowej nr 21 (ok. 10 m) i drogi ekspresowej S 6 (początek obwodnicy Słupska) oraz wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie reklamowe. Bardzo dobra lokalizacja, Kobylnica jest to miejscowość, w której mieści się siedziba gminy Kobylnica, 2 oddziały bankowe, kościół, szkoła podstawowa, przedszkola, komisariat policji, przychodnia lekarska, hala sportowa, stadion drużyny miejscowej, a także zakłady rzemieślnicze, sklepy. Nieruchomość idealna dla ludzi z pomysłem na biznes (np. rodzinny). Kobylnica graniczy z miastem Słupsk, odległość do morza 18 km. Polecamy!
notatnik
250 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Słupsk, Romera
oferta dodana 17.09.2019, zmieniona: 14.10.2019
Liczba pokoi: 3 pow.: 66 m2 piętro: 8/10
KOMFORTOWO URZĄDZONE MIESZKANIE Z ELEMENTAMI NOWEGO DESIGN, Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia zlokalizowane na Osiedlu Niepodległości w Słupsku. Lokal rozkładowy, słoneczny z dwustronną wystawą okien, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i dużego przedpokoju z wydzieloną częścią pełniącą funkcje wiatrołapu. Pomieszczenia wykończone z dobrej klasy materiałów, zgodnie z ich przeznaczeniem do użytkowania. W salonie na ścianach gładź malowana, dodatkowo elementy ozdobne tapeta i kamień ozdobny, na podłodze panele.W sypialniach ściany - gładzie malowane na podłogach panele.Łazienka i wc wykończone glazurą i terakotą. W przestronnym przedpokoju na ścianach gładzie, na podłodze nowoczesna terakota. Na ścianach w kuchni gładzie oraz częściowo pas glazury, na podłodze terakota. W cenie zawiera się pełne umeblowanie mieszkania wraz ze sprzętem AGD marki Bosch - zmywarka, pralka, piekarnik, płyta gazowa na szkle marki, okap, mikrofalówka oraz lodówka Electrolux. Okna PCV. Drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe. Miesięczne koszty eksploatacyjne: - czynsz na 4 osoby 600 zł, gaz w ryczałcie - energia elektryczna według zużycia Klatka schodowa czysta, zadbana, zamykana domofonem. Budynek ocieplony z estetyczną elewacją. Topowa lokalizacja zapewnia komfort życia dnia codziennego, dobrze skomunikowane z resztą miasta, o rozwiniętej infrastrukturze z dostępem do punktów handlowych,usługowych, w pobliżu Centrum Handlowe Jantar, placówek oświatowych.
notatnik
1 350 000DOM na SPRZEDAŻ
Kobylnica, .
oferta dodana 17.09.2019, zmieniona: 14.10.2019
Liczba pokoi: 7 pow.: 415 m2
OFERTA IDEALNA NA DZIAŁALNOŚĆ (PRODUKCYJNĄ, SKLEP, HURTOWNIE, INNE) Do nabycia nieruchomość stanowiąca działkę gruntu o pow. 1700 m2 zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi oraz budynkiem o funkcji produkcyjno- magazynowej z zapleczem biurowo socjalnym (w chwili obecnej firma dobrze prosperująca w branży oświetleniowej LED), położona w miejscowości Kobylnica koło Słupska województwo pomorskie. W skład nieruchomości wchodzi: Jednopiętrowy dom wolno stojący, całkowicie podpiwniczony o pow. użytkowej 120 m2 w skład którego wchodzi: salon, 3 sypialnie, kuchnia, dwie łazienki, wc, wiatrołap. Ogrzewanie- gazowe. Usytuowanie budynku, niezależne wejście od frontu daje możliwość wynajmu, niezależnego wydzielenia części działki (wszystko wg uznania i potrzeb). Jednopiętrowy budynek mieszkalny o pow. ok 100 m2 połączony jednym ciągiem z biuremo, halą produkcyjną i sklepem . Na jego powierzchnię wchodzą: salon z aneksem kuchennym, hol, łazienka, pralnia, na piętrze pokój z garderobą, sypialnia z wyjściem na 100 m podświetlony taras, w połowie zadaszony z pięknym widokiem na ogród i okolice oraz pokój kąpielowy z oknem. Ogrzewanie gazowe, podłogowe (cały parter) oraz dodatkowo kominek w salonie na parterze i piętrze. Trzecia część nieruchomości to hala produkcyjno-magazynowa o pow 100m2, sala sprzedaży o pow60m2, pomieszczenie biurowe, wc o pow, 35m2. Ogrzewanie części magazynowej oraz sklepu piecem na pellet, dodatkowo sklep - ogrzewanie podłogowe. Całość elewacji oraz taras podświetlona co daje niepowtarzalny klimat. Brama wjazdowa na pilota. Szeroki wjazd na posesje wyłożoną kostką granitową umożliwia bezproblemowy manewr samochodem dostawczym lub ciężarowym. Bezpieczeństwo budynków gwarantuje monitoring. Działka zadbana, ogrodzona, obsadzona żywopłotem oraz wysokimi wieloletnimi tujami. Dodatkowym atutem nieruchomości jest jego położenie, sąsiedztwo drogi krajowej nr 21 (ok. 10 m) i drogi ekspresowej S 6 (początek obwodnicy Słupska) oraz wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie reklamowe. Bardzo dobra lokalizacja, Kobylnica jest to miejscowość, w której mieści się siedziba gminy Kobylnica, 2 oddziały bankowe, kościół, szkoła podstawowa, przedszkola, komisariat policji, przychodnia lekarska, hala sportowa, stadion drużyny miejscowej, a także zakłady rzemieślnicze, sklepy. Nieruchomość idealna dla ludzi z pomysłem na biznes (np. rodzinny). Kobylnica graniczy z miastem Słupsk, odległość do morza 18 km. Polecamy!!!
notatnik
450 000DOM na SPRZEDAŻ
Łącko, .
oferta dodana 27.08.2019, zmieniona: 14.10.2019
Liczba pokoi: 5 pow.: 177 m2
Dom wolno stojący o powierzchni 140,64 m2 oraz budynki gospodarcze: stodoła pow. 500 mkw, garaż z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 36,mkw; posadowione na działce o powierzchni 0,4682 ha; Dom parterowy z poddaszem użytkowym, parter to 3 pokoje, łazienka, kuchnia, kotłownia, poddasze 2 pokoje, oraz pomieszczenia pomocnicze w tym działająca wędzarnia.Układ pomieszczeń na planie. W pokojach na podłodze panele, kuchni łazience terakota. Okna pcv, ogrzewanie piec c.o. , kaloryfery konwektory. Dom wymaga modernizacji. Dom murowany, w części mur pruski, dach dwuspadowy naczółkowy w dobrym stanie, dachówka. Garaż murowany, jednostanowiskowy z pomieszczeniem warsztatowym. Stodoła z czerwonej cegły w części drewniana, tu pomieszczenia to z jednej strony otwarta przestrzeń, pozostałe to pomieszczenia gospodarskie z czynnym piecem chlebowym. Woda i kanalizacja - sieć.Działka zagospodarowana, w części ogrodzona, nasadzenia drzew ozdobnych, część działki zadrzewiona, porośnięta świerkami. Sąsiedztwo to zabudowa mieszkaniowa, małe gospodarstwa rolne, pensjonaty, domki letniskowe.Dojazd: droga gminna, brukowana, w bardzo dobrze stanie. Miejscowość położona jest w odległości 20 km na wschód od Darłowa oraz ok. 8 km od Jarosławca i Morza Bałtyckiego. Pod względem przyrodniczym Łącko położone jest w obszarze chronionego krajobrazu "Pas Pobrzeża na zachód od Ustki", na południowym brzegu jeziora Wicko, blisko morze, jezioro, walory przyrodnicze i krajobrazowe z bardzo zróżnicowaną szatą roślinną związaną z wydmowym i klifowym brzegiem Bałtyku, równin przymorskich, z pasami wzgórz; obszar obejmuje lasy, bagna, jezioro Wicko, mokre łąki i zarośla, zatorfione równiny z całym bogactwem gatunków roślin chronionych: Łącko to wieś z zabytkową architekturą (budownictwo ryglowe), klimatem zabudowy szachulcowej, miejscowym kościołem ze swoim przyległym placem z wejściem przez gotycką bramę, obsadzonym lipami pomnikami przyrody . We wsi nad jeziorem Wicko znajduje się pomost widokowy , jest przystań rybacka, plaża. Przez Łącko przebiega ścieżka przyrodnicza na trasie Korlino-Wicie oraz trasy rowerowe.
notatnik
235 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Słupsk, Centrum, Solskiego
oferta dodana 20.08.2019, zmieniona: 14.10.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 74 m2 piętro: 1/3
Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość usytuowaną na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie wyjątkowo przestronne, dwustronne i rozkładowe. Składa się z dużego kwadratowego przedpokoju, dwóch pokoi (z jednego z nich wyjście na balkon), jasnej kuchni, spiżarki i łazienki z WC (z oknem). Lokal do własnej aranżacji, co zapewni ewentualnym Nabywcom swobodę kształtowania swojej przyszłej powierzchni życiowej. Wysokość pomieszczeń oprócz łazienki z WC - tu sufit obniżono) około 3,2 m. Ogrzewanie i ciepła woda dostarczana z dwuobiegowego pieca gazowego (około 3 letni, firmy De Dietrich - grzejniki konwektorowe wymienione w tym samym czasie). Klatka schodowa czysta i zadbana, zabezpieczona domofonem. Układ pomieszczeń: z klatki schodowej wchodzimy do przedpokoju; stąd na prawo do kuchni; na wprost dwa wejścia: do salonu z balkonem i sypialni; na lewo drzwi do łazienki i dalej na tej samej ścianie drzwi do spiżarki. Wykończenie pomieszczeń: Przedpokój: podłoga - deski drewniane przykryte wykładziną PCV; ściany - gładź tynkowa. Pokoje: podłoga - deski drewniane malowane; ściany - gładź tynkowa. Kuchnia: podłoga - lastryko; ściany - tynk mineralnyŁazienka z WC: podłoga - deski drewniane przykryte wykładziną PCV; glazura starszej generacji. Spiżarka: podłoga - deski drewniane malowane; ściany - tynk mineralny. Wszystkie okna PCV (wymienione w 2018r. razem z parapetami). Do przedmiotowego lokalu przynależy komórka lokatorska w piwnicy o pow. 12,88 m kw. Możliwość parkowania aut w podwórku za kamienicą. LOKALIZACJA: Kamienica mieszcząca sprzedawane mieszkanie usytuowana jest wśród podobnej zwartej zabudowy Śródmieścia. W pobliżu kompletne zaplecze usługowe, dyskont spożywczy, rynek, szkoła i wszelkie udogodnienia związane z lokalizacją w centrum miasta. Szybkie wydanie nieruchomości !!! Polecamy !!!
notatnik
120 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Siodłonie, .
oferta dodana 15.07.2019, zmieniona: 14.10.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 55 m2 piętro: 1/1
BEZCZYNSZOWE 2 pokojowe mieszkanie na spokojnej wsi Siodłonie w gminie Główczyce. Powierzchnia 55 m 2, I piętro w czterorodzinnym budynku mieszkalnym. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe i słoneczne. Z przedpokoju wejście do 2 pokoi, przestronnej, widnej kuchni oraz dużej łazienki z oknem. Mieszkanie PO KAPITALNYM REMONCIE w tym roku. Wykonano m.in. całkowitą wymianę instalacji elektrycznej, hydraulicznej oraz grzewczej oraz położone zostały nowe podłogi - panele podłogowe w pokojach, przedpokoju i kuchni, gładzie na ścianach w wszystkich pomieszczeniach, zaaranżowana łazienka - gres szkliwiony na podłodze, gustowna terakota oraz nowe wyposażenie, w kuchni częściowo tapeta, okna PCV, drzwi wewnętrzne drewniane, nowe drzwi zewnętrzne. Nowy piec grzewczy na ekogroszek, z podajnikiem usytuowany w piwnicy pod lokalem. Media: prąd, woda, kanalizacja - z sieci gminnej. Przy budynku mieszkalnym pomieszczenie gospodarcze. W cenie działka ogrodowa położona na terenie ogrodzonym w bezpośrednim sąsiedztwie do zagospodarowania na cele rekreacyjne lub ogród warzywny. Okolica spokojna, cicha w otoczeniu niskich budynków mieszkalnych, gospodarczych, pól i lasów. Dojazd drogą asfaltową, potem utwardzoną. Siodłonie - mała wieś w strefie nadmorskiej, stąd niedaleko nad jeziora i nad morze - Rowy i Łeba, na wydmy - zaledwie 30 min drogi, do Słupska 30 km, do Główczyc 6 km, gdzie znajduje się szkoła i przedszkole a dzieci dowożone są autobusem CENA BEZ UMEBLOWANIA I SPRZĘTU AGD I RTV
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps