TERRA Nieruchomości - Biuro Nieruchomości Zielona Góra
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

Biuro Nieruchomości TERRA - oferty

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 76 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
ZIELONA GÓRA
379 000 PLN 45 m2
Słoneczne 2 pokoje przy szpitalu.
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA,
Szukasz mieszkania blisko centrum, z zielonym widokiem z okien, przyjaznym i cichym sąsiedztwem, to zapraszam do nowej oferty mieszkania 2 pokojowego położonego na parterze niskiego bloku z cegły, tuż przy Parku Tysiąclecia. Idealna propozycja inwestycyjna, dla młodych na starcie, posiadaczy psów oraz miłośników aktywnego wypoczynku. UKŁAD POMIESZCZEŃ (przedstawiony na rzucie) Ustawny i jasny (od południa) pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialnia z widokiem na park, przestronna łazienka z prysznicem. Do mieszkania przynależy piwnica. STANDARD MIESZKANIA Mieszkanie w 2001 roku przeszło generalny remont z wymianą wszystkich instalacji, okien oraz przeniesieniem kuchni, przez lata odświeżane w miarę potrzeb. Na podłodze panele, łazienka w płytkach, ściany gładkie, malowane. Budynek i teren wokół zadbany, w 2014 roku przeszedł termomodernizacje łącznie z wymianą płytek na balkonach, w 2021 roku zlikwidowano junkersy i podłączono budynek do sieci CW. KOSZTY UTRZYMANIA Obecnie czynsz do Spółdzielni wynosi 675 zł (z ogrzewaniem i funduszem remontowym) + prąd, woda i śmieci. FORMA WŁASNOŚCI Pełna własność z KW bez obciążeń i zadłużeń. POŁOŻENIE Blok usytuowany przy parku i szpitalu, w samym centrum miasta, przy jednokierunkowej ulicy. Za budynkiem znajduje się mały plac zabaw oraz ławki do wypoczynku, nieopodal przystanek MZK, Urząd Miasta, Bank, Palmiarnia oraz sklepy (4 minuty pieszo do najbliższej Żabki, 900 m do Biedronki), deptak w zasięgu 7 minutowego spaceru. OFERTA TYLKO W BIURZE TERRA NIERUCHOMOŚCI (mamy klucze). Serdecznie zapraszam, KONTAKT: Renata Sławińska, GSM 692 984 546, e-mail: [email protected]. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
379 000 PLN
2 44,50 m2 Parter/4 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELONA GÓRA, OCHLA
170 000 PLN 750 m2
DZIAŁKA Ochla
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA, OCHLA
Działka budowlana położona na nowopowstałym osiedlu i spokojnych obrzeżach Zielonej Góry. Dookoła nowa zabudowa jednorodzinna, miejsce oddalone od zgiełku miasta. Dogodny dojazdem do centrum Zielonej Góra. Dla terenu na którym znajduje się działka były wydane warunki zabudowy. Wymiary działki ok. 20m x 37m. MEDIA: blisko prąd, woda i gaz. OTOCZENIE: domy jednorodzinne, nowa zabudowa, sklep w odległości 1 km. Do centrum Zielonej Góry ok. 8 km. Teren położony na obszarze chronionego krajobrazu, w sąsiedztwie lasu. Miejsce sprzyjające wyciszeniu i odpoczynkowi. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty: Agnieszka Urbańska, GSM 507 182 577, e-mail: [email protected] Więcej zdjęć na stronie internetowej: www.terra.zgora.pl Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
170 000 PLN
750,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
PŁOTY
200 000 PLN 1009 m2
Działka z warunkami zabudowy - pełne uzbrojenie!
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ PŁOTY,
NOWA NIŻSZA CENA! NA SPRZEDAŻ działka budowlana o pow. 1009 m2 położona w malowniczej miejscowości Płoty, oddalonej zaledwie 6 km od granic Zielonej Góry. Działka środkowa, położona na skraju zabudowań, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Teren płaski, po wycince samosiejek, w otoczeniu lasów. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki. Wydane warunki zabudowy na: - dom jednorodzinny - 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym - dach dwuspadowy o kącie nachylenia od 30" do 45" - szerokość elewacji frontowej 8 - 17 m - wysokość zabudowy 6 - 9,5 m - nieprzekraczalna linia zabudowy 6 m od ulicy. PEŁNE UZBROJENIE TERENU - prąd, gaz, woda i kanalizacja w drodze przy działce. Dojazd prowadzi drogą asfaltowa, ostatni odcinek 100 m drogą gruntową - utwardzoną. Zapraszam na prezentację w terenie. KONTAKT: Renata Sławińska, GSM 692 984 546, e-mail: [email protected]. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
200 000 PLN
1009,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
PŁOTY
200 000 PLN 1010 m2
Działka z warunkami zabudowy - pełne uzbrojenie!
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ PŁOTY,
NOWA NIŻSZA CENA! NA SPRZEDAŻ działka budowlana o pow. 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości Płoty, oddalonej zaledwie 6 km od granic Zielonej Góry. Działka narożna, położona na skraju zabudowań, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Teren płaski, po wycince samosiejek, w otoczeniu lasów. Działka narożna, przy jednej z granic przepływa strumyk, od dwóch stron graniczy z drogą osiedlową. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki. Wydane warunki zabudowy na: - dom jednorodzinny - 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym - dach dwuspadowy o kącie nachylenia od 30" do 45" - szerokość elewacji frontowej 8 - 17 m - wysokość zabudowy 6 - 9,5 m - nieprzekraczalna linia zabudowy 6 m od ulicy. PEŁNE UZBROJENIE TERENU - prąd, gaz, woda i kanalizacja w drodze przy działce. Dojazd prowadzi drogą asfaltowa, ostatni odcinek 100 m drogą gruntową - utwardzoną. Zapraszam na prezentację w terenie. KONTAKT: Renata Sławińska, GSM 692 984 546, e-mail: [email protected]. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
200 000 PLN
1010,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELONA GÓRA
355 000 PLN 46 m2
Klimatyczne mieszkanie przy lesie.
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA,
Szukasz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnym i cichym miejscu, z widokiem na las, szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Zielonej Góry - to jest propozycja dla Ciebie. Idealne dla rodziny na starcie, posiadaczy psów oraz miłośników aktywnego wypoczynku, budynek przy samym lesie, nieopodal ścieżki rowerowe i spacerowe. UKŁAD POMIESZCZEŃ (przedstawiony na rzucie) Ustawny i jasny pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka i oddzielna toaleta oraz obszerny przedpokój z szafą. Okna PCV wychodzą na wschód. STANDARD MIESZKANIA Okna PCV, drzwi wewnętrzne płycinowe, zewnętrzne podwójne. Na podłodze w pokoju panele, reszta pomieszczeń w płytkach. Ściany gładkie, malowane, wymagają jedynie odświeżenia, (mieszkanie przeszło generalny remont w 2010 roku); instalacja elektryczna miedziana, kuchenka gazowa na butlę. KOSZTY UTRZYMANIA Czynsz dla zarządcy 470 zł (z ogrzewaniem i funduszem remontowym) + prąd, woda i śmieci. FORMA WŁASNOŚCI Pełna własność z KW bez obciążeń. POŁOŻENIE Budynek po termomodernizacji, monitorowany, czysta i schludna klatka schodowa, teren ogrodzony i zamknięty szlabanem, z własnym wygodnym parkingiem oraz dogodnym dojazdem do Centrum jak i trasy wylotowej z miasta. W sąsiedztwie zabudowa jedno i wielorodzinna, boisko sportowe, sklepy spożywcze, przystanek mzk. OFERTA TYLKO W BIURZE TERRA NIERUCHOMOŚCI (mamy klucze). Serdecznie zapraszam, KONTAKT: Renata Sławińska, GSM 692 984 546, e-mail: [email protected]. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
355 000 PLN
2 45,50 m2 2/3 Zobacz ofertę
notatnik
BRZEZIE K. SULECHOWA
154 800 PLN 1032 m2
Działka pod Twój nowy dom.
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ BRZEZIE K. SULECHOWA,
Malowniczo położona, kształtna, prostokątna działka z wjazdem od strony zachodniej. Lubiane i cenione w Sulechowie Brzezie. PRZEZNACZENIE W PLANIE: Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co oznacza, że na warunkach zapisanych w tym planie wystarczy sporządzić projekt budowlany i wystąpić o wydanie pozwolenia na budowę. W planie miejscowym działka leży na terenie oznaczonym symbolem MN - przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej, gdzie wysokość budynków ustalono na 13m do kalenicy, dachy o kącie 25-45", 50% terenu biologicznie czynnego. Plan dopuszcza też prowadzenie na terenie posesji działalności nieuciążliwej, realizację budynków towarzyszących parterowych w odległości 1,5m od granicy, lokalizację basenów kąpielowych i ogrodów zimowych ogrodzeń ażurowych do 1,6m. DOSTĘPNE MEDIA: sieć wodna, kanalizacyjna i gazowa w trakcie realizacji w drodze przy działce, sieć energetyczna - wydano decyzję na poprowadzenie jej w drodze przy działce. DOJAZD: dojazd do osiedla drogą asfaltową, do samej działki drogą utwardzoną, szutrową. LOKALIZACJA: Nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych stale rozwijające się w kierunku dzielnicy sypialnej Sulechowa. KONTAKT: Ewa Krzystek tel. 502 695 645, e-mail: [email protected]. Oferta wyłącznie w biurze TERRA NIERUCHOMOŚCI Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
154 800 PLN
1032,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
BRZEZIE K. SULECHOWA
154 500 PLN 1030 m2
Działka pod Twój nowy dom.
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ BRZEZIE K. SULECHOWA,
Malowniczo położona, kształtna, prostokątna działka z wjazdem od strony zachodniej. Lubiane i cenione w Sulechowie Brzezie. PRZEZNACZENIE W PLANIE: Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co oznacza, że na warunkach zapisanych w tym planie wystarczy sporządzić projekt budowlany i wystąpić o wydanie pozwolenia na budowę. W planie miejscowym działka leży na terenie oznaczonym symbolem MN - przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej, gdzie wysokość budynków ustalono na 13m do kalenicy, dachy o kącie 25-45", 50% terenu biologicznie czynnego. Plan dopuszcza też prowadzenie na terenie posesji działalności nieuciążliwej, realizację budynków towarzyszących parterowych w odległości 1,5m od granicy, lokalizację basenów kąpielowych i ogrodów zimowych ogrodzeń ażurowych do 1,6m. DOSTĘPNE MEDIA: sieć wodna, kanalizacyjna i gazowa w trakcie realizacji w drodze przy działce, sieć energetyczna - wydano decyzję na poprowadzenie jej w drodze przy działce. DOJAZD: dojazd do osiedla drogą asfaltową, do samej działki drogą utwardzoną, szutrową. LOKALIZACJA: Nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych stale rozwijające się w kierunku dzielnicy sypialnej Sulechowa. KONTAKT: Ewa Krzystek tel. 502 695 645, e-mail: [email protected]. Oferta wyłącznie w biurze TERRA NIERUCHOMOŚCI Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
154 500 PLN
1030,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELONA GÓRA
790 000 PLN 113 m2
Lokal biurowo-usługowy na parterze
LOKAL NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA,
Wygodne miejsce dla Twojego biznesu! Lokal jest już przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - całe wyposażenie widoczne na zdjęciach zostaje w lokalu. Lokal z wieloma możliwościami i zaletami. - doskonała lokalizacja - darmowy wielostanowiskowy parking przed lokalem - pełne wyposażenie w meble biurowe - klimatyzacja wszystkich pomieszczeń - lokal dostosowany do wymogów RODO (monitoring, dwie szafy pancerne, rolety antywłamaniowe z przodu i z tyłu lokalu) - wentylacja grawitacyjna - okna PCV - instalacja grzewcza z licznikiem ciepła - lokal samodzielny UKŁAD FUNKCJONALNY: sala sprzedaży (9,92 x 6,33m) korytarz prowadzący do pomieszczenia gospodarczego (2,72 x 3,43m) toaleta (0,97 x 1,22m) sala konferencyjna (3,30 x 7,78m) pomieszczenie gospodarcze (3,37x 1,94m) toaleta (1,63 x 0,95m) pomieszczenie socjalne (2,08 x 3,2m) wiatrołapy przy każdym z wejść wysokość pomieszczeń h=3,35m LOKALIZACJA: wyeksponowana, widoczna z daleka i łatwo osiągalna dla klientów podróżujących komunikacją miejską - najbliższy przystanek znajduje się 100m od lokalu, wiele miejsc parkingowych na parkingach publicznych (bezpłatnych) wokół budynku. KOSZTY: - 1.880zł czynsz do spółdzielni (w tym C.O, zużycie wody ciepłej i zimnej, wywóz śmieci) - energia elektryczna (opłaty licznikowe) KONTAKT: e-mail: [email protected], tel. 502695645 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
790 000 PLN
113,00 m2 Parter/5 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELONA GÓRA, PRZYLEP
1 240 000 PLN 156 m2
Uroczy dom na przedmieściach
DOM NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA, PRZYLEP
Uroczy, zadbany dom, wybudowany tak aby żyło się w nim wygodnie. Jest komfortowy, ma starannie wykończone wnętrza, położony jest w zacisznym miejscu z dobrą komunikacją do Zielonej Góry, przy wybrukowanej uliczce osiedlowej, a co najważniejsze - ma niezwykle NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA. Budynek wybudowano w 2010 roku. UKŁAD POMIESZCZEŃ: PARTER - przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras, przy salonie ustawna kuchnia z wyspą, spiżarnią i jadalnią, gabinet, przedpokój z dużą szafa wnękową, obok łazienka z kabiną prysznicową, pisuarem i toaletą, z przedpokoju przejście do garażu o wymiarach 4m x 6m. PIĘTRO - duże, otwarte pomieszczenie z którego można wydzielić 2 pokoje, sypialnia, pokój kąpielowy ze szklanymi drzwiami, wanną, prysznicem, bidetem i toaletą, osobno garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze (pralnia, kotłownia). Na tym piętrze są 2 balkony! TECHNOLOGIA BUDOWY, ELEMENTY WYKOŃCZENIA: - ściany zewnętrzne domu wymurowano z bloczków Ytong, ocieplone styropianem o grubości 20 cm; - okna PCV z roletami zewnętrznymi (przy salonie sterowane elektrycznie); - dachówka ceramiczna; - zabudowane meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD (płyta elektryczna indukcyjna firmy Bosch, piekarnik firmy Bosch, pochłaniacz, zmywarka firmy Siemens, lodówka firmy Siemens); - schody drewniane, na podłogach w części dziennej szkliwione płytki ceramiczne a na poziomie I piętra deska barlinecka; - dwie obszerne, wygodne, komfortowo wyposażone łazienki z pełną armaturą i grzejnikami co z dodatkowymi grzałkami elektrycznymi; - elektryczne napędy do bramy garażowej i bramy wjazdowej na posesję; - w cenie pozostaje stała zabudowa kuchni i łazienek. INSTALACJE I SYSTEMY: - instalacja fotowoltaiczna; - centralne ogrzewanie gazowe z kotłem firmy Vaillant z zasobnikiem, połączone z kotłem elektrycznym współpracującym z fotowoltaiką; rozprowadzenie podłogowe w salonie, kuchni, łazienkach i pomieszczeniu gospodarczym, dodatkowo grzejniki tradycyjne w sypialniach, łazienkach i pomieszczeniu gospodarczym; - system centralnego odkurzania; - instalacja alarmowa; - kominek z rozprowadzeniem ciepła do pomieszczenia na I piętrze; - klimatyzacja w głównym pomieszczeniu na piętrze; - system uzdatniania i zmiękczania wody; - światłowód. DZIAŁKA: działka w 100% starannie zagospodarowana z licznymi i pięknymi kwiatami, krzewami i drzewami. Teren płaski w pełni uzbrojony - prąd, internet światlowodowy, kanalizacja, woda i gaz z sieci, dodatkowo woda ze studni. Wjazd na ogrodzoną posesję poprzez bramę przesuwną z napędem elektrycznym. Podjazd do garażu i chodniki, wyłożone kostką granitową OTOCZENIE: intymny ogród, otoczony zielenią, zapewniający ciszę i spokój. Zadaszony taras dający możliwość odprężenia się. Na posesji dodatkowa wiata i wydzielone miejsce postojowe przed garażem. W najbliższym otoczeniu nowe domy. W miejscowości szkoła podstawowa, przedszkole, duży sklep, staw z terenem rekreacyjnym. Dojazd do centrum Zielonej Góry - 6 kilometrów. Zapraszam na prezentację: Agnieszka Urbańska, tel. 507 182 577, e-mail: [email protected] W celu poznania pozostałych warunków oferowanej nieruchomości, prosimy o kontakt bezpośredni z biurem. Klientów zainteresowanych ofertą zapraszamy na prezentację w terenie. Prezentacje umawiamy z wyprzedzeniem, wyłącznie dla klientów z podpisaną umową pośrednictwa. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 240 000 PLN
4 156,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
KROSNO ODRZAŃSKIE
4 700 000 PLN 2739 m2
Obiekt komercyjny w centrum!
OBIEKT NA SPRZEDAŻ KROSNO ODRZAŃSKIE,
Świetna lokalizacja na market spożywczy, firmę lub jako teren inwestycyjny pod zupełnie nową zabudowę np. budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne. Wygodny dojazd z dwóch stron działki, miejsce na obszerny parking, teren utwardzony, dobrze wyeksponowany. Aktualnie istniejąca zabudowa o charakterze magazynowym w skład której wchodzą 2 budynki dwukondygnacyjne oraz parterowa część magazynowa, całość wzniesiona z cegły (w dobrym stanie technicznym), pokrycie - dachówka ceramiczna oraz papa nad częścią magazynową. Tren utwardzony płytami betonowymi, częściowo ogrodzony. UKŁAD FUNKCJONALNY BUDYNKÓW (przedstawiony na załączonym rzucie): - parter o pow. 2001 m2 obejmuje 11 pomieszczeń użytkowych o wysokości 3,94 m oraz część magazynową o wysokości 5,10 m; - poddasze o pow. 738 m2 (po podłodze 1029 m2) obejmuje 11 pomieszczeń użytkowych. MEDIA: pełne uzbrojenie terenu, sieć gazowa i wodna w drodze, obiekt nieogrzewany. LOKALIZACJA: centralny plac Krosna Odrzańskiego, w sąsiedztwie budynków: Starostwa Powiatowego, Sądu oraz budynków mieszkalnych i usługowych. Dla terenu nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. W studium oznaczony jako jednostka MMU. KONTAKT: Renata Sławińska, tel. 692 984 546, e-mail: [email protected] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE TERRA NIERUCHOMOŚCI. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
4 700 000 PLN
2739,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELONA GÓRA
2 500 000 PLN 640 m2
Zabytkowy budynek kina
OBIEKT NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA,
Zabytkowy budynek Kina Nysa. Wyzwanie dla ambitnego inwestora! Chcesz podarować temu pięknemu, modernistycznemu budynkowi drugie życie? Jego pierwsze życie rozpoczęło się ponad 100 lat temu w 1921 roku. Wtedy to w ówczesnym Grünbergu, przy ulicy Bahnhofstraße, pojawiło się Kammer - Lichtspiele, po II wojnie przemianowane na Kino Nysa. Kino nieprzerwanie funkcjonowało do roku 2015. Obecnie, nieruchomość jest w rękach prywatnej spółki a my poszukujemy dla niej nowego właściciela z wizją i finansami, które umożliwią ożywienie tego pięknego obiektu. Nieruchomość objęta jest ochroną konserwatorską i jest położona na terenie, dla którego obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym przeznaczenie podstawowe nieruchomości to: "usługi z zakresu: kultury, sztuki, rozrywki, administracji, nauki, oświaty, kształcenia, gastronomii"(pełną treść fragmentu uchwały dotyczącego jednostki planistycznej U2 zamieściliśmy poniżej). Jak widać zapisy w planie umożliwiają wprowadzenie funkcji gastronomicznej co w połączeniu z usługami z zakresu kultury, sztuki i rozrywki, umożliwia przyszłemu inwestorowi jednocześnie z ożywieniem tego niezwykłego obiektu, prowadzenie tam opłacalnej działalności. Obiekt położony przy głównej alei zielonogórskiej Starówki, w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Lubuskiego, lokali gastronomicznych i usługowo - handlowych usytuowanych w kamienicach. UWAGA: Przedmiotem oferty jest działka nr 115 (zabudowana budynkiem kina) wraz z działką nr 320/18 (niezabudowaną). MPZP: UCHWAŁA NR LXIII.849.2018 RADY MIASTA ZIELONA GÓRA z dnia 30 stycznia 2018 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Zielonej Górze - Śródmieście 4.1) § 32. 1. Wyznacza się teren zabudowy usługowej, oznaczony na rysunku planu symbolem U2, dla którego ustala się przeznaczenie podstawowe - usługi z zakresu: kultury, sztuki, rozrywki, administracji, nauki, oświaty, kształcenia, gastronomii. Dziennik Urzedowy Województwa Lubuskiego - 18 - Poz. 300 2. Dla terenu, o którym mowa w ust.1: 1) nakazuje się: a) uwzględnienie wskazanych na rysunku planu nieprzekraczalnych linii zabudowy pokrywających się z linią rozgraniczającą teren KPJ i częściowo teren M/U5, b) zachowanie wskazanych na rysunku planu obowiązujących linii zabudowy pokrywających się z liniami rozgraniczającymi teren od pozostałych stron, c) zachowanie bocznego wejścia wraz z istniejącym detalem architektonicznym, zlokalizowanego na granicy z ul. Aleja Niepodległości; 2) zakazuje się realizacji tarasów na kondygnacjach powyżej parteru; 3) dopuszcza się dla obiektu objętego ochroną konserwatorską jego rozbudowę w poziomie parteru od strony elewacji bocznej i do poziomu pierwszego piętra od strony elewacji tylnej, w tym poprzez włączenie do terenu inwestycji istniejących budynków nieobjętych ochroną konserwatorską, przy czym w ścianach zewnętrznych obiektu objętego ochroną konserwatorską dopuszcza się wyłącznie: a) wykonanie otworów drzwiowych łączących ten obiekt z częścią rozbudowywaną, b) likwidację istniejących schodów przy elewacji bocznej i budowę windy z zachowaniem zwieńczenia istniejącej klatki schodowej. 3. Określa się następujące parametry i wskaźniki zabudowy i zagospodarowania terenu: 1) maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy - 100%; 2) minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - nie określa się; 3) wysokość zabudowy: a) dla zabudowy pomiędzy linią wyznaczoną przez tylną elewację obiektu objętego ochroną konserwatorską a linią rozgraniczającą teren KPJ - do 2 kondygnacji nadziemnych, ale nie wyższa niż poziom okapu budynku przy ul. Kupieckiej 37, b) dla zabudowy pomiędzy boczną elewacją obiektu objętego ochroną konserwatorską a linią rozgraniczającą teren M/U1 - 1 kondygnacja nadziemna, nie wyższa niż 5,5m, c) w pozostałych przypadkach - od 2 do 3 kondygnacji nadziemnych, nie wyższa niż 12m; 4) w zakresie geometrii dachów - dachy: a) płaskie, b) spadziste. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
2 500 000 PLN
640,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELONA GÓRA
700 000 PLN 198 m2
Fajne miejsce na górce
DOM NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA,
Dom wybudowany w latach 80-tych w technologii tradycyjnej, położony na jednym ze wzniesień na osiedlu Jędrzychów. Idealne, zaciszne miejsce dla rodziny lub do wykorzystania na inne cele (hotel robotniczy, mieszkania na wynajem, cicha działalność itp.). UKŁAD POMIESZCZEŃ. Budynek o pow. mieszkalnej 110m2 i i całkowitej 163m2. Na wysokim parterze znajdują się 3 pokoje i kuchnia, łazienka, wiatrołap, wyjście na taras (wysokość pomieszczeń h=2,57m). Na piętrze łazienka, 3 pokoje, schowki pod skosami i korytarz (wysokość pomieszczeń h= 2,68m). W przyziemiu znajduje się 7 pomieszczeń, w tym kuchnia letnia, garaż i kotłownia (h=2,35m) Układ pomieszczeń widoczny na rzutach. STANDARD: Budynek w całości do remontu - dobra baza do stworzenia nowej przestrzeni wg własnego pomysłu. Centralne ogrzewanie zasilane kotłem gazowym; instalacje elektryczne i wod-kan do wymiany. DZIAŁKA: o pow. 509m2 o wymiarach 28m/18m, pochylona, ogrodzona, (na działce wybudowano budynek gospodarczy i szklarnię). UZBROJENIE: woda, kanalizacja, energia elektryczna i gaz - sieci miejskie. LOKALIZACJA: Zagospodarowane osiedle domów jednorodzinnych, przedszkole, las, ścieżka rowerowa. Dojazd oświetloną drogą asfaltową. 500m - 1 min do wylotu na obwodnicę i dalej trasę S3. Do ścisłego centrum miasta 3km (7 min). KONTAKT w sprawie oferty: Ewa Krzystek, GSM. +48 502 695 645, e-mail: [email protected]. WIZYTACJE NIERUCHOMOŚCI SĄ MOŻLIWE WYŁĄCZNIE W OBECNOŚCI AGENTA PROWADZĄCEGO OFERTĘ, PO UPRZEDNIM UZGODNIENIU TERMINU I ZAWARCIU UMOWY POŚREDNICTWA. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
700 000 PLN
6 197,53 m2 Zobacz ofertę
notatnik
GRABOWIEC
510 000 PLN 12673 m2
DZIAŁKA INWESTYCYJNA
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ GRABOWIEC,
Nieruchomość o pow. ok 12.500 m2 o nieregularnym kształcie składająca się z zespołu działek. Obszar mógłby stanowić 3 lub więcej odrębnych nieruchomości, istnieje możliwość wydzielenia mniejszych działek. Brak Planu Zagospodarowania Terenu. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania terenu przewiduje zabudowę mieszkaniową. Działka tylko częściowo ogrodzona (płoty działek sąsiedzkich), niezabudowana. Nieruchomość wymaga niewielkiego uporządkowania. Właściciel wystąpił o wydanie warunków zabudowy. UZBROJENIE: dostępne sieci woda w drodze, energia elektryczna na działce. DROGA: dostęp do drogi publicznej, asfaltowej poprzez 2 odrębne wjazdy. LOKALIZACJA: pogranicze wsi, w sąsiedztwie domów wiejskich i cichej działalności gospodarczej. 25 minut jazdy samochodem od centrum Zielonej Góry. KONTAKT w sprawie oferty: Ewa Krzystek, GSM. +48 502 695 645, e-mail: [email protected]. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
510 000 PLN
12673,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELONA GÓRA
515 000 PLN 62 m2
REZERWACJA Trzypokojowe z balkonem w centrum
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA,
OFERTA ZAREZERWOWANA! MIESZKANIE trzypokojowe o pow. 62,10 m2 na trzecim piętrze budynku w samym centrum miasta. Mieszkanie jasne, z balkonem, ustawne, dwustronne o bardzo wygodnym układzie pomieszczeń, gotowe do zamieszkania bez nakładów. Wspaniała lokalizacja! UKŁAD POMIESZCZEŃ Przestrzenny pokój dzienny z balkonem i z aneksem kuchennym (łącznie 30m2), kuchnia oddzielona półwyspem, w salonie wydzielone miejsce przy oknie na jadalnię z dedykowanym oświetleniem nad stołem. Dalej dwie sypialnie (13,5m2 i 8,5 m2), łazienka (3,8m2), osobne WC oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica (2m2). STANDARD: Wymieniona instalacja elektryczna na miedzianą, położono nowe gładzie szpachlowe na ścianach i sufitach, wyremontowana łazienka z miejscem na pralkę (60cm), WC i kuchnia, na podłogach panele i płytki. Wszystkie okna PCV. W cenie mieszkania pozostaje rządzona kuchnia ze sprzętami AGD (poza lodówką), dwie praktyczne na wymiar z drzwiami przesuwnymi szafy - w przedpokoju i w sypialni. BUDYNEK murowany, przeszedł wszystkie remonty: jest po termomodernizacji, ocieplony w 2011r. z wyremontowaną klatką schodową, wymienione wszystkie piony wodno-kanalizacyjne oraz główne przyłącze energii elektrycznej i instalacje elektryczne. LOKALIZACJA: Blok usytuowany nieopodal Parku Tysiąclecia i szpitala, w samym centrum miasta, ale z dala od głównych ulic, co zapewnia spokój jego mieszkańcom. W najbliższym otoczeniu budynku znajduje się plac zabaw, park miejski, parking dla mieszkańców, przystanki z licznymi liniami autobusowymi MZK, szpital, Urząd Miasta, Bank, UZ, wielopoziomowy parking miejski, Palmiarnia oraz sklepy (3 minuty pieszo do najbliższej Żabki, 1000 m do Biedronki). DODATKOWE INFORMACJE: Comiesięczne koszty utrzymania to czynsz do spółdzielni w wysokości 711 zł, w czynszu stałe opłaty: centralne ogrzewanie, eksploatacja i fundusz remontowy oraz wywóz nieczystości przy 3 osobach należy doliczyć zużycie wody. Forma własności - pełna własność, bez obciążeń. Oferta wyłącznie w biurze TERRA NIERUCHOMOŚCI. (ZGODNIE Z WOLĄ WŁAŚCICIELA, WIZYTACJE NIERUCHOMOŚCI SĄ MOŻLIWE TYLKO W OBECNOŚCI AGENTA PROWADZĄCEGO OFERTĘ, PO UPRZEDNIM UZGODNIENIU TERMINU I ZAWARCIU UMOWY POŚREDNICTWA) KONTAKT w sprawie oferty: Ewa Krzystek, GSM. +48 502-695-645, e-mail: [email protected]. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
515 000 PLN
3 62,10 m2 3/3 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELONA GÓRA, JĘDRZYCHÓW
870 000 PLN 278 m2
Okazały dom na Jędrzychowie.
DOM NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA, JĘDRZYCHÓW
PRZESTRONNY dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Kwiatowym w dzielnicy Jędrzychów. Wyjątkowa lokalizacja, ukształtowane i przyjazne sąsiedztwo, pełne uzbrojenie terenu, komfortowy dojazd i doskonała komunikacja z centrum miasta oraz do trasy S3. Budynek oddalony od zgiełku miejskiego i głównych ulic, kameralnie położony, przylegający do pasa zieleni. UKŁAD POMIESZCZEŃ: PARTER (90 m2)- przestronny salon (33 m2) z wyjściem na taras, oddzielna kuchnia (14 m2), pokój, łazienka oraz oddzielne wc; PIĘTRO (71m2)- 2 pokoje (11 i 13 m2), wc, pokój do własnej aranżacji (20m2), pomieszczenie przewidziane na łazienkę (podciągnięte przyłącza) oraz obszerny hol z wejściem na poddasze; W PODPIWNICZENIU (86m2) znajduje się spiżarnia, kotłownia oraz garaż na jedno auto z dużą przestrzenią gospodarczą. STANDARD WYKOŃCZENIA: budynek przyjęty do użytkowania w 2000 roku, wzniesiony z pustaków ceramicznych, ocieplony wełną mineralną, stropy prefabrykowane gęstożebrowe, okna i drzwi drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką ceramiczną. Podłogi w części dziennej wyłożone płytkami, na piętrze panele, schody drewniane, instalacja elektryczna miedziana. Budynek ogrzewany kotłem gazowym firmy ACV. Dom wymaga remontu. DZIAŁKA: uzbrojenie z sieci: prąd, woda, kanalizacja, gaz, internet światłowodowy; działka w pełni ogrodzona. Ogród od południa, częściowo otoczony drzewami, zapewniającymi intymność i letni cień. LOKALIZACJA: Znane i lubiane osiedle przylegające do lasu, przyjazne sąsiedztwo, kameralna ulica, dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie 10 min. W sąsiedztwie szkoła podstawowa, sklepy spożywcze BIEDRONKA, galerii INTERMARCHE z siłownią Funfit, apteką, piekarnią, cukiernią, restauracją, w kompleksie także stacja benzynowa i ręczna myjnia samochodowa. Przy osiedlu biegnie ścieżka rowerowa, a w niedalekiej odległości przystanek komunikacji miejskiej. Oferta wyłącznie w biurze TERRA NIERUCHOMOŚCI. Klientów zainteresowanych ofertą zapraszamy na prezentację w terenie. Oględziny nieruchomości, możliwe są wyłącznie w obecności agenta, po podpisaniu umowy pośrednictwa. Zapraszam na prezentację: Renata Sławińska, GSM 692 984 546, e-mail: [email protected]. Więcej zdjęć na stronie internetowej TERRA Nieruchomości. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz. U. Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
870 000 PLN
5 278,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
ZIELONA GÓRA, CHYNÓW
1 350 000 PLN 285 m2
Twoje biura, gabinety lub mini hotel.
OBIEKT NA SPRZEDAŻ ZIELONA GÓRA, CHYNÓW
Miejsce na Twoje biura, gabinety lub mini hotel. Nieruchomość zabudowana dwoma klasycznymi budynkami, obecnie pełni funkcję biurową. Parametry budynków ich układ, bardzo dobry stan techniczny, wyeksponowane położenie, spory teren przynależny, pozwalają na łatwe wprowadzenie alternatywnego sposobu wykorzystania. Z powodzeniem odnajdzie się tu funkcja hotelarska czy medyczna lub inna nieuciążliwa działalność. BUDYNEK nr 1 (188m2): budynek murowany z cegły, mur dwuwarstwowy z pustką powietrzną dodatkowo docieplony styropianem 10cm, budynek o funkcji biurowej, w pełni podpiwniczony z niezagospodarowanym poddaszem, centralne ogrzewanie z grzejnikami płytowymi zasilane kotłem gazowym dwufunkcyjnym, okna PCV, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, ściany tynkowane, malowane, schody schody z balustradą - drewniane, podłogi w pokojach - drewniane, w pozostałych pomieszczeniach użytkowych w tym w łazience - płytki ceramiczne, dach czterospadowy po remoncie, kryty dachówką betonową, budynek klimatyzowany, z rozprowadzoną instalacją alarmową, siecią komputerową. - PARTER (96 m2): 3 pomieszczenia biurowe, toalety, pomieszczenie socjalne, serwerownia, korytarz z klatką schodową, h= 2,6m; - PIĘTRO (91 m2) : 4 pomieszczenia biurowe, łazienka z WC, pomieszczenie socjalne, schowek, korytarz z klatką schodową, h=2,4m; - PIWNICA (92 m2): 5 pomieszczeń, h= 1,9m; - PODDASZE - niezagospodarowane. BUDYNEK nr 2 (ok 97 m2): budynek murowany, zaadoptowany na biura, niepodpiwniczony, centralne ogrzewanie z grzejnikami płytowymi zasilane kotłem gazowym dwufunkcyjnym, okna PCV, ściany tynkowane, malowane, podłogi wyłożone płytkami ceramicznymi, schody drewniane - PARTER (50 m2): 2 pomieszczenia biurowe, korytarz, magazyn, WC; - PODDASZE UŻYTKOWE (47 m2): 3 pomieszczenia biurowe, korytarz. Na terenie działki znajdują się jeszcze dwa obiekty magazynowe 19 m2 i 12 m2. DZIAŁKA: W całości ogrodzona, położona przy głównej drodze prowadzącej z Zielonej Góry do Sulechowa. Teren w pełni uzbrojony. Teren działki częściowo wybrukowany z wieloma miejscami parkingowymi. PRZEZNACZENIE NIERUCHOMOŚCI: Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego terenu na działalność usługową. MEDIA: Budynek przyłączony do sieci energetycznej, gazowej, wodnej i kanalizacyjnej. Instalacja odprowadzenia wody opadowej wraz ze zbiornikiem podziemnym. LOKALIZACJA i OTOCZENIE: Nieruchomość położona na terenie miasta Zielona Góra, w dzielnicy Chynów, oddalonej 10 km od centrum miasta. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd, dostęp do komunikacji miejskiej, a otoczenie stanowią liczne firmy. ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - dobry dojazd drogą asfaltową, - możliwość wyeksponowanie reklamy, - obszerny parking, - budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków, - przeznaczenie działki w MPZP umożliwiające na prowadzenie działalności usługowej, - klimatyzacja, - szybkie łącze internetowe, - w pełni wyposażone pomieszczenia biurowe wraz z siecią komputerową, - instalacja alarmowa, - pomieszczenia socjalne i toalety, - 92 m2 piwnic - obecnie pełniących funkcję archiwum. - dodatkowe zabudowania nadające się na warsztat lub magazyn Sprzedaż zwolniona z podatku VAT. Oferta dostępna wyłącznie w biurze TERRA NIERUCHOMOŚCI. ZGODNIE Z WOLĄ WŁAŚCICIELA, WIZYTACJE NIERUCHOMOŚCI SĄ MOŻLIWE WYŁĄCZNIE W OBECNOŚCI AGENTA PROWADZĄCEGO OFERTĘ, PO UPRZEDNIM UZGODNIENIU TERMINU I ZAWARCIU UMOWY POŚREDNICTWA. KONTAKT w sprawie oferty: Ewa Krzystek, GSM. +48 502 695 645, e-mail: [email protected]. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. KC. TERRA NIERUCHOMOŚCI jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kontaktując się z biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. TERRA NIERUCHOMOŚCI - Twój partner i doradca na rynku nieruchomości od 1994r. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 350 000 PLN
11 285,00 m2 Zobacz ofertę